Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

FB#2 2017/18

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
182 odpowiedzi w tym temacie

#181 RonnieArtestics

RonnieArtestics

Super-Star

• Użytkownik
  • 2355 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 19:44

Mają dwa mecze więcej bo jak zostanie jeden mecz na utilu a wstawisz 3 grajkow to policzy wszystkich. Takie małe oszustwo:)
Gratulacje dla zwycięzcy.

dobrze wiedziec hehe ;p w innych ligach tez to wykorzystywali ludzie.. 

Najlepszy sklep koszykarski

#182 t_omko

t_omko

Starter

• Użytkownik
  • 501 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 07:09

Dzięki Panowie za grę...
Nie popisałem się w tym roku - przeceniłem Miles'a Turnera, Brooka Lopeza, Randle, WCS do tego problemy ze zdrowiem miał Wall, Gordon .... i Lin:>
Wybierając z #10 ciężko było o lokomotywę która pociągnęłaby team (ale było to możliwe bo dostępnych miałem Jokic'a, DMC) i grałem grupą przeciętniaków + Lillard. Dobrze, że skończyło się na szóstym miejscu.

Odnośnie wykorzystania bug'a to nawet nie przypuszczałem, że w drugiej lidze ktoś może o tym nie wiedzieć (kilka/kilkanaście lat temu sam często w temacie swojej ligi o tym przypominałem):> Nie traktuję tego jako "małe oszustwo" czy "trik dla wtajemniczonych" a bardziej jako bonus przy dobrym zaplanowaniu końcówki sezonu. Pewnie w każdej lidze fantasy która posiada regulamin jest zapis w stylu tego z keepera fanstasy points "Każdy zespół może maksymalnie rozegrać 822 mecze rozłożonych w sposób następujący na dostępnych pozycjach: C [82], PF [82], F [82], SF [82], SG [82], G [82], PG [82], 3 x Util [248]" także jest to tu i tam opisana niedoskonałość apletu yahoo.

Użytkownik t_omko edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 10:59

#183 Julius

Julius

Super-Star

• Użytkownik
  • 3381 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 10:12

Gratki Ronnie.

Mnie ostatnio fantasy nie lubi, po latach względnych jestem łojony w każdej z lig- głównie ze względu na kontuzje, ale nie tylko...

"When greatness meets class, that's when Dr.J was made." - Magic Johnson."

#HinkieDiedForThis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych