Skocz do zawartości

FB#2 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

TEAM                   GP  TOTAL   FPPG    (+/-)

mythos                 51  2543,5     49,87  (0)

Julius                   62  3033,5     48,92  (0)  

rafal_super          51  2487,5     48,77  (0)     

cvbe                     63  3042,5     48,29  (0) 

t_omko                49  2352        48,00  (0)   

Mar                       57  2701,5     47,39  (0) 

RonnieArtestics  54  2504,5    46,37   (0)

Boowka               68  3074,5     45,21  (0)  

sto                       53  2326,5     43,89  (0) 

antek                   51  2165,5     42,46  (0)  

 

 

W zeszlym roku kolo marca co ciekawe, najlepszy w tej lidze Dziembus mial srednia 54,54, drugi ktoś powyżej 52, a najgorszy ktoś 45,76. W tym  roku jest wiec chyba gorsza produkcja ogolna, a chyba nie mozna wszystkiego zwalić na kontuzję. 
U mnie nie ma nadal Chrisa Paula, jestem jeszcze wiec w miare niezlej pozycji, ale ostatnio spadek formy, i odpadam od czołowki po malutku... Jimmy Butler i Ibaka mnie zawodzą zwlaszcza i musi to nadrabiać Oladipo i Aldridge...

 

Widać że boowka, cvbe, Julius idą w nadwyżkę slotów, Boowce gorzej to idzie, ale taka taktyka daje oczywiscie wieksza srednia na koniec roku, ciekawe komu się to opłaci.. antek i sto mają kłopoty poważne już...a poza tym znowu bardzo wyrównana liga, będzie, między 1 a 8 jest jeszcze super ciasno...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon trochę mnie zaskakuje. 

Generalnie jestem rozczarowany większoscią moich ludzi, a mimo to mam i tak wysoką pozycję - zarówno w totalu, jak i w średniej...

 

Poziom trzyma Steph - 68fppg, ładnie sezon zaczął też Vucek - liczyłem na 48-52fppg , 

Poniżej oczekiwań Gobert - ledwie 50fppg robi poki co, Gallinari 32fppg - mimo wszystko spodziewałem się, ze jako starter powienien z 40-45fp flirtować, Wiggins 38fppg? w sumie spodziewałem się c***owki, ale miałem małą nadzieję, ze zaskoczy in plus... 

Mimo wszystko liczylem na więcej od Russella (45 fpg, jakies opuszczone mecze...), 

 

Lekko in plus - Reggie Jackson 45fppg, Kanter (45fppg - choć akurat na to liczyłem i dziwiłęm sie, że nie poszedł wcześniej), Adams (46fppg), ukradłem też Sabonisa (45fp), ale zobaczymy jak długo poziom się utrzyma...

 

Na lekką poprawę liczę od McColluma, Rudyego i Wigginsa, liczę się z lekkim spadkiem Sabasa, Vucka, czy Jacksona.  Pożyjemy - zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAM                   GP  TOTAL    FPPG  (+/-)


mythos                 98    4883,5      49,83  (-0,04)


cvbe                     106   5263,5     49,65  (+1,36) 


rafal_super          104   5157        49,58  (+0,81)       


RonnieArtestics  103   4894        47,51  (+1,14)


Mar                       102   4810        47,15  (-0,24) 


t_omko                 103   4826        46,85  (-1,15) 


Julius                   110   5139,5     46,72  (-2,10) 


Boowka                110   4950,5     45,00  (-0,21)  


sto                         96    4193,5     43,68  (-0,31) 


antek                     96    4042,5     42,10  (-0,36)  


 


 


Cotygodniowy update:


 


Julius pierwszy raz od 3 lat nie jest do tylu ze slotami, wrecz obrał inna taktyke i ma ich najwiecej, wraz z Boowka.. zobaczymy czy ta taktyka przyniesie efekt, zalezy wszystko wtedy od tego jak mocny beda mieli trzon w koncowce sezonu... Julius stracił trochę w średniej w tym tygodniu, ale tak jak mówię może nadrobić później liderami ;)


 


sto i antek dalej w tarapatach dużych, i ze slotami i ze średnią na samiutkim dole... do roboty, panowie, nie wszystko stracone!!


 


Ja o dziwo, o dziwo to mimo braku formy Butlera i kilku nietrafionych występów po malutku w górę, za sprawą Hardena który robi 73 ponad w sezonie.. a ostatnio 2 razy ponad 120..no i mam baardzo solidnego Aldridge w tym roku do tej pory.. niech Paul wraca i bije się z wami o top2 i awans!!


 


cvbe i rafal_super mocno podkręcają tempo, będzie ciężko ich dogonić, mythosa również.. boję się że skończę drugi rok z rzędu na pechowym 3cim miejscu jednak... cvbe to faworyt jak dla mnie, za sprawą antetokounpo...


Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste te analizy, szanuję bardzo :)

 

Jeśli chodzi o mnie to faktycznie jestem trochę do przodu ze slotami. Powód jest prosty - nie da się posadzić Antka, Porzingoda czy Blake'a a inni też muszą pograć :)

 

Ogólnie to póki co Antek (82fppg) nie stracił na przyjściu Bledsoe i być może nie straci na co bardzo liczę. Porzingis (64) i Blake (59) są stealami już w pierwszych rundach draftu. Horford (53) jest jak szwajcarski zegarek - 90 nie zrobi ale poniżej 40 nie spadnie. Świetne mecze słabymi przeplatają Booker (47) i Schroeder (49) i na nich zaliczyłem już parę wpadek.

Gorzej jest dalej - za każdym razem jak wypuszczałem Barnesa (41) i Bradleya (32,5) to zawodzili, więc teraz trochę się boję dawać im minuty mimo że czasami wypalają nieźle. Beverley (36) jest solidny, ale też mógłby czasem błysnąć bardziej. Carroll (40), Lopez (39) i Ariza (35) grają w kratkę i nie wiadomo nigdy kiedy wypalą, przez co też trochę się boję marnować sloty na nich.

 

Jeśli obędzie się bez kontuzji dłuższych to powinienem się bić o podium, tak jak założyłem przed sezonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając trzon blake horford porzingis i giannis powinieneś wręcz lecieć do przodu ze slotami, a na końcu sezonu ta czwórka podnieść średnia ...

 

Ja np nie mam chyba takiej pewnej czwórki bo, harden, beal, Aldridge i połamany póki co Paul to nie to samo...za to mam jeszcze dobra druga Linie bo oladipo i Covington są bardzo solidni w tym roku jak dotąd.. Wiec będę się starał raczej grać optymalnymi składami do końca..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedzie powazniejszych kontuzji to będzie wygrana i powrót do FB1:) (Nieskromnie) Po powrocie Batuma, Bledsoe i Rondo zaczynam jazde w góre - powyzej 50. James i Cousins robią różnicę a poszli w drafcie z numerami 9 i 11:) Na plus Middleton, Cousins, James, na minus Howard, Jordan. Howard zachowuje się jak "jeździec bez głowy" (trzy faule ofensywne z rzędu!!! albo 5 strat z rzędu!!!), a Jordan bez asystmena Teodosica nie istnieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAM                   GP   TOTAL     FPPG  (+/-)

rafal_super(+2)   135   6650        49,25  (-0,33) 

cvbe                     133   6495,5     48,83  (-0,82) 

mythos(-2)           123   5984,5     48,65  (-1,18)      

RonnieArtestics  129   6259        48,51  (+1,00)

Mar                       128   6126,5     47,86  (+0,71) 

t_omko                 130   6091        46,85  (0,00) 

Julius                   128   5882        45,95  (-0,77) 

sto(+1)                  122   5573        45,68  (+2,00) 

Boowka(-1)          132   5810,5     44,01  (-0,99)  

antek                    121   5033        41,59  (-0,51)  

 

 

Cotygodniowy update: 

 

dodałem do tabelki kto o ile pozycji się zmienił.

 

ciekawostka dnia: t_omko równą formę trzyma bardzo, poprawił się o 0,002 bodajże w porównaniu z zeszłym tygodniem ;) .

 

sto posłuchał się i wziął się do roboty, najlepsza srednia w tym tygodniu (53,05) i oczywiscie najwiekszy wzrost.. przeskoczył Boowkę i wrzucił go do strefy spadkowej...

ja drugi jesli chodzi o wzrost i srednia tygodnia (52,50), w dodatku jako jedyny w lidze zaliczyłem dwa plusowe tygodnie z rzędu.

co cieszy bardzo, bo jeszcze nie skorzystałem ani razu z usług cp3 po jego powrocie z injury. raz się zagapiłem i drugi raz też się zagapiłem, a głupia polityka yahoo zablokowała mi możliwość wstawienia go do składu..


Julius natomiast dwa minusowe tygodnie z rzędu, podobnie antek.. boowka również. 
Przełamał się z kolei Mar. Jako długoletni weteran FB pewnie progresywnie wraz z sezonem będzie mocniejszy, podobnie jak mythos, który jednak zaliczył największy dołek w tym tygodniu i wypadł z dwuosobowej strefy dającej awans..

 

Zapowiada się piękna walka o awans, rafal_super jest ciut ciut zbyt pewny siebie jak widać, bo przewaga jest minimaaalna i mimo tej pewnosci to wg mnie całe top5 będzie wyrównane do samego końca..  ;-)


 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że moi będą grali lepiej i podskoczę trochę.... szczególnie Lopez, Randle, Counley-Stein u mnie zawodzą.

 

Oczywiście moim poważnym błędem było nie wybranie Cousa i teraz mnie krew zalewa jak widzę jego statsy.... Z nim w składzie zamiast Lillarda/Walla miałbym średnią 48,8 czyli razem z cvbe prowadzilibyśmy w lidze:> 

 

Edit.
Na szczęście sezon jest długi i sporo się może jeszcze wydarzyć bo przecież dopiero z 20% zabawy za nami:>

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem stanowi para Lowry - Irving i ... Nurkic. 

 

Lowry ma 48fp, Irving 52.5 fp, co jest nieco odległe od planowanych blisko 60fp. Chociaż Lowry chyba coś tam zaczyna grać, bo średnia z ostatnich 14 dni już blisko 58fp.

 

A co do Nurkica. Raz, że nie robi nawet +40fp, to dwa był to zawodnik wzięty w 4 rundzie. Teraz zatem w dobie braku odpowiedniej ilości fp ze strony duetu Lowry - Irving, brakuje również tych punktów od gracza czwarto-rundowego. Stąd też chłop siedzi u mnie, a nie gra ostatnio.

 

Z kolei Simmons to była extra opcja i z jego strony 65fp to jest mistrzostwo, Davis swoje, Melo  i Teague też.

 

Ciągle rotuje z 7/8 zawodnikiem, stąd też wtopy się zalicza, co ma wpływ na średnią. Ostatnio to nawet rookie - Mitchell u mnie gra.

 

Wskazana zatem lepsza gra od Irvinga i stabilizacja na Utilu by się zdała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuciłeś ingrama i harrisa - wg mnie może cię to sporo kosztować bo Ingram pewnie zaliczy progress wraz z dalsza częścią sezonu, jak to drugoroczniak.. pobrałem obu bo Randolphowi wyjdzie pewnie 1 mecz na 7 a Gay w Spurs nie będzie nigdy regularny - wiadomo to Spurs i tylko Aldridge i Kawhi to pewna produkcja a reszta w kratkę

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar tak trafił z Simmonsem, że szczena opadła...

...cieszy mnei to bardzo Mar! :D

Co do Skowronkow... niestety - dostałem niezły wpierdol od losu póki co , szczególnie boli Gobert , który niedość , że nie robi tyle ile powinien jak gra... to nie gra... Mam jakis tam zapas slotów poki co, mam nadzieję, że Russell, Rudy jeszcze wrócą do gry, liczyłem też że Gallinari zagra kilka niezłych spotkań, zamiast pójdzie na L4. 

Wiggins zgodnie z moimi oczekiwaniami dalej jest c***owy, Vucek zszedł na ziemię, a CJ poki co też słabiutko... 


A inna kwestia, że przy takiej lidze Hayward może mnie kosztować walkę o mistrzostwo, a przy gorszych wiatrach spadek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.