Skocz do zawartości

FB#2 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Wez kurde Rafał ... trzeci mecz hardena prZegapie tym razem z głupoty yahoo. Spoźniłem sie 27 min i wywaliłem arize ale na dziś nadal jest w składzie i nie mogę hardena z IL wstawic..

 

co prawda ma mieć 25 min limit, ale zobaczymy ...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No Davis to masakra. Generalnie moi zaczęli w końcu grać swoje. Mam nawet kłopot bogactwa, bo pasuje mi nawet 9-ciu grajków wystawiać. W zależności od rywala pewnie będę ograniczał nieco występy co po niektórych, ale potem się okazuje, że 50 i więcej fp zostaje na ławce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

rafal naciesz sie jeszcze dzis tabelka na yahoo, bo jutro juz moze byc zmiana lidera;) 

 

paul, harden i aldridge wystawiam i powinni zrobic te 252 ;) 

 

ale i tak duzo ci nie brakowalo, skoncze z jakims 400-500 pkt wiecej tylko..

 

gdyby nie kontuzja cousinsa, to bys to może dowiózł ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla podsumowania i formalnosci :

games, total, srednia

1. RonnieArtestics 656 34343 52,35

2. rafal_super 656 33964 51,77

3. Mar 658 33222,5 50,49

4. mythos 653 31798,5 48,69

5. cvbe 656 31472 47,97

6. t_omko 658 31068 47,21

7. Boowka 656 30867 47,05

8. antek 650 29163 44,86

9. sto 589 28597,5 48,55

10. Julius 558 25231 45,21

 

btw, jakim cudem mar i tomko zagrali o 2 wiecej meczy? ;>

 

co do innych; rafal by wygral gdyby nie kontuzja cousinsa, pewne 60 zamiast jakichs tam powiedzmy nawet 40 od fa'sa x 40 meczy dałoby mu zwyciestwo. no cóż, wykrakałem ci to chyba troszke wczesniej, ze w tym trybie gry robienie zbyt dużej nadwyżki slotów jest ryzykowne, bo jak ci lider wypadnie pozniej to kiszka...

 

 

jesli chodzi o mnie to mialem idealny draft, 

harden, oladipo, butler, beal, aldridge, paul - wszyscy wypali w tym sezonie i zbudowalem najszerszy trzon w lidze zdecydowanie, mialem pieciu czy szesciu w top30, i mimo drobnych kontuzji, urazów wyławiałem co chwila fajnych grajków z fa na zastępstwa, kluczowym momentem sezonu, wg mnie, przynajmniej dla mnie i Mara bylo wyrzucenie przez niego ingrama i harrisa w jednym dniu.. pobralem ich obu i się opłaciło, mimo kontuzji na koniec sezonu, obaj panowie mieli zajebiste fragmenty sezonu..

do tego wylowilem na koniec Olynyka .. 

 

średnia zajebista wyszla ale smialo mogla by byc lepsza, mialem jedna luke w skladzie, bo prawie caly sezon musialem grac covingtonem na pf, bo aldridge musial grac C , a on mial (robert) bardzo slabe dwa miesiace i robil mi notorycznie po 20-30 fp na mecz..

 

po siedmiu chyba latach i startu z fb 4 czy 5 jestem wreszcie w fb1. 

jeszcze tylko 3-peat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.