Skocz do zawartości

FB#3 2017/18


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Do piątku siedzę :/ 

 

Spróbujmy się zorganizować w niedzielę, godzina obojętna. Może być nawet o 10.00, żeby resztę dnia zostawić dla rodzin.

 

Jeśli się nie uda, to spróbuję się pomęczyć z internetem z telefonu. Wezmę lapka, około godziny 21.00 dzieciarnia będzie się myć, jeśli kilka wyborów mi przepadnie to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszły wiadomości do Artura z prośbą o wypełnienie ankiety i do Ice'a o dołączenie do ligi. Po pierwsze, jeżeli nie odezwą się dzisiaj, to jutro rano ustawiam na sztywno termin draftu w dzień kiedy może być nas najwięcej czyli w środę o 21. Po drugie, jeśli Ice nie dołączy dzisiaj do ligi na Yahoo to ja bym zaczął szukać  kogoś na jego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Round 1 1. Russell Westbrook(OKC - PG) Artur's Team 2. James Harden(Hou - PG,SG) Łukasz's Team 3. Kevin Durant(GS - SF,PF) Piotr's Team 4. Giannis Antetokounmpo(Mil - SF,PF) LobCity 5. Anthony Davis(NO - PF,C) Krzysiek K.'... 6. Karl-Anthony Towns(Min - C) Ziomeczki 7. LeBron James(Cle - SF,PF) hieronim 8. Kawhi Leonard(SA - SG,SF) Sylvinho Ari... 9. John Wall(Was - PG) BYDGOSZCZ BULLS 10. Stephen Curry(GS - PG,SG) Kłębuszki ...
 
Round 2 1. DeMarcus Cousins(NO - PF,C) Kłębuszki ... 2. Nikola Jokic(Den - PF,C) BYDGOSZCZ BULLS 3. Rudy Gobert(Uta - C) Sylvinho Ari... 4. Kyrie Irving(Bos - PG,SG) hieronim 5. Damian Lillard(Por - PG) Ziomeczki 6. Blake Griffin(LAC - PF,C) Krzysiek K.'... 7. Jimmy Butler(Min - SG,SF) LobCity 8. Chris Paul(Hou - PG) Piotr's Team 9. Paul George(OKC - SF,PF) Łukasz's Team 10. DeAndre Jordan(LAC - C) Artur's Team
 
Round 3 1. Ben Simmons(Phi - PG,SF,PF) Artur's Team 2. Marc Gasol(Mem - C) Łukasz's Team 3. Draymond Green(GS - SF,PF,C) Piotr's Team 4. Kemba Walker(Cha - PG) LobCity 5. Kyle Lowry(Tor - PG) Krzysiek K.'... 6. Hassan Whiteside(Mia - C) Ziomeczki 7. DeMar DeRozan(Tor - SG,SF) hieronim 8. Gordon Hayward(Bos - SG,SF) Sylvinho Ari... 9. Klay Thompson(GS - SG,SF) BYDGOSZCZ BULLS 10. Andre Drummond(Det - PF,C) Kłębuszki ...
Round 4 1. C.J. McCollum(Por - PG,SG) Kłębuszki ... 2. Joel Embiid(Phi - PF,C) BYDGOSZCZ BULLS 3. Myles Turner(Ind - PF,C) Sylvinho Ari... 4. Kevin Love(Cle - PF,C) hieronim 5. Kristaps Porzingis(NY - PF,C) Ziomeczki 6. Jrue Holiday(NO - PG) Krzysiek K.'... 7. Paul Millsap(Den - PF,C) LobCity 8. Eric Bledsoe(Pho - PG,SG) Piotr's Team 9. Bradley Beal(Was - SG) Łukasz's Team 10. Goran Dragic(Mia - PG,SG) Artur's Team
 
Round 5 1. Carmelo Anthony(OKC - SF,PF) Artur's Team 2. Aaron Gordon(Orl - SF,PF) Łukasz's Team 3. Dennis Schroder(Atl - PG) Piotr's Team 4. Mike Conley(Mem - PG) LobCity 5. Elfrid Payton(Orl - PG) Krzysiek K.'... 6. D'Angelo Russell(Bkn - PG,SG) Ziomeczki 7. Dwight Howard(Cha - PF,C) hieronim 8. Dennis Smith Jr.(Dal - PG) Sylvinho Ari... 9. LaMarcus Aldridge(SA - PF,C) BYDGOSZCZ BULLS 10. Al Horford(Bos - PF,C) Kłębuszki ...
 
Round 6 1. Andrew Wiggins(Min - SG,SF) Kłębuszki ... 2. Khris Middleton(Mil - SG,SF) BYDGOSZCZ BULLS 3. Otto Porter(Was - SF) Sylvinho Ari... 4. Ricky Rubio(Uta - PG) hieronim 5. Devin Booker(Pho - SG) Ziomeczki 6. Victor Oladipo(Ind - PG,SG) Krzysiek K.'... 7. Brook Lopez(LAL - C) LobCity 8. Nikola Vucevic(Orl - PF,C) Piotr's Team 9. Lonzo Ball(LAL - PG) Łukasz's Team 10. Marcin Gortat(Was - C) Artur's Team
Round 7 1. Jeff Teague(Min - PG) Artur's Team 2. Julius Randle(LAL - PF) Łukasz's Team 3. Jusuf Nurkic(Por - C) Piotr's Team 4. Gary Harris(Den - SG,SF) LobCity 5. Danilo Gallinari(LAC - SF,PF) Krzysiek K.'... 6. Harrison Barnes(Dal - SF,PF) Ziomeczki 7. Avery Bradley(Det - PG,SG) hieronim 8. Clint Capela(Hou - PF,C) Sylvinho Ari... 9. Trevor Ariza(Hou - SG,SF) BYDGOSZCZ BULLS 10. Dario Saric(Phi - SF,PF) Kłębuszki ...
 
Round 8 1. Serge Ibaka(Tor - PF,C) Kłębuszki ... 2. Jonas Valanciunas(Tor - C) BYDGOSZCZ BULLS 3. Tobias Harris(Det - SF,PF) Sylvinho Ari... 4. Jae Crowder(Cle - SF,PF) hieronim 5. Robert Covington(Phi - SF,PF) Ziomeczki 6. Brandon Ingram(LAL - SG,SF) Krzysiek K.'... 7. Tim Hardaway Jr.(NY - SG,SF) LobCity 8. Derrick Favors(Uta - PF,C) Piotr's Team 9. Steven Adams(OKC - C) Łukasz's Team 10. Lou Williams(LAC - PG,SG) Artur's Team
 
Round 9 1. Markelle Fultz(Phi - PG) Artur's Team 2. Willie Cauley-Stein(Sac - PF,C) Łukasz's Team 3. Isaiah Thomas(Cle - PG) Piotr's Team 4. Jeremy Lin(Bkn - PG,SG) LobCity 5. Nerlens Noel(Dal - PF,C) Krzysiek K.'... 6. Dion Waiters(Mia - SG,SF) Ziomeczki 7. Patrick Beverley(LAC - PG,SG) hieronim 8. Jamal Murray(Den - PG,SG) Sylvinho Ari... 9. Malcolm Brogdon(Mil - PG,SG) BYDGOSZCZ BULLS 10. Reggie Jackson(Det - PG,SG) Kłębuszki ...
Round 10 1. De'Aaron Fox(Sac - PG) Kłębuszki ... 2. James Johnson(Mia - SF,PF) BYDGOSZCZ BULLS 3. Josh Jackson(Pho - SG,SF) Sylvinho Ari... 4. Jonathon Simmons(Orl - SG,SF) hieronim 5. Marquese Chriss(Pho - PF) Ziomeczki 6. Enes Kanter(NY - C) Krzysiek K.'... 7. Greg Monroe(Mil - PF,C) LobCity 8. George Hill(Sac - PG,SG) Piotr's Team 9. Thaddeus Young(Ind - SF,PF) Łukasz's Team 10. Dwyane Wade(Cle - PG,SG) Artur's Team
 
Round 11 1. Rudy Gay(SA - SF,PF) Artur's Team 2. Rodney Hood(Uta - SG,SF) Łukasz's Team 3. Tyreke Evans(Mem - SG,SF) Piotr's Team 4. Kent Bazemore(Atl - SG,SF) LobCity 5. Wilson Chandler(Den - SF,PF) Krzysiek K.'... 6. Zach LaVine(Chi - PG,SG) Ziomeczki 7. Dejounte Murray(SA - PG) hieronim 8. Buddy Hield(Sac - SG) Sylvinho Ari... 9. Gorgui Dieng(Min - PF,C) BYDGOSZCZ BULLS 10. T.J. Warren(Pho - SF) Kłębuszki ...
 
Round 12 1. Darren Collison(Ind - PG,SG) Kłębuszki ... 2. Marvin Williams(Cha - SF,PF) BYDGOSZCZ BULLS 3. Nicolas Batum(Cha - SG,SF) Sylvinho Ari... 4. Derrick Rose(Cle - PG) hieronim 5. Robin Lopez(Chi - C) Ziomeczki 6. Kentavious Caldwell-Pope(LAL - SG) Krzysiek K.'... 7. Josh Richardson(Mia - PG,SG,SF) LobCity 8. Pau Gasol(SA - PF,C) Piotr's Team 9. Tyler Johnson(Mia - PG,SG) Łukasz's Team 10. Willy Hernangomez(NY - C) Artur's Team

A teraz każdy po kolei wystawia swojemu zespołowi podkolorowaną laurkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wstawie...

Ogólnie to jak wiadomo, lekki wkurw za 10 pick, ale jak na 10 pick mysle, że dramatu nie ma

 

 

1 runda: Curry, no tu chyba nawet nie musze nic mówić. Został Curry z 10. Wszystko w temacie.

2 runda: Cousins. Ja go lubie. Moze i jest pojebany ale jest wielkim klocem i robi statsy i bedzie je robił nawet przy Davisie, wiem, że byli lepsi typu Irving, ale mialem niskiego, chciałem wysokiego, wziałem Cousinsa i jeśli odpukać sie nie połamie, to bede happy.

3: runda: Koniec 3 rundy i został Drummond, czyli  gosc ktorego mialem w zeszlym roku i nieco zawiodl, ale jest kozakiem i każdy wie, że  Drummond moze jebnac 20 zbiorek mecz w mecz. Co tu wiecej mowic?

4 runda: był Curry teoretycznie z SG, ale nie miałem PG wiec sobie wymyslilem ze Curry nominalnie bedzie PG i wezme jeszcze jakiegos rzucajacego. McCollum wydaał sie tu być najlepszym wyborem z tych ktorzy pozostali.

5 runda: Horford. Tu byłem w szoku że jeszcze został, bo choć wiem ze nie jest okazem zdrowia to jednak zawsze jest Horfordem i byli przed nim  zawodnicy na ktorych bym nawet nie wpadl, wiec nie zapeszajac raczej jestem zadowolony.

6 runda: Tu juz lekko ponaglony bo SFa brakowalo, a jak wiadomo dobrych SFów jest mało, więc wziałem Wigginsa ktory coś tam gra. Może trzeba było brac lepszego grajka nie patrzac na pozycje, ale wzialem jego. Mam nadzieje ze nie da dupy.

 

Pozniej Saric ktortego juz nie mam, Ibaka (zobaczymy), Fox z Sacramento dzie jakos wierze w niego. Nie wiem ale mam jakas taka umiejetnosc wybierania najlpeszych rookie i nie mowie ze za kazdym razem ale trafiałem kozaków i zawsze mam rookie w druzynie, takim był Durant czy przede wszytskim Lillard. Teraz zaufałem Foxowi. Dalej Warren i Collison ktory akurat blysnał w 1st game. Aaa i Reggie Jackson ;)

 

Ogolnie ciezko mi chwilowo powiedziec gdzie moge skonczyc. Nie sadze ze na koncu, bo teoretyczni widze gorsze składy, moze tez nie ma pierwszym. Zobaczymy, ale mysle ze jak na 10ty pick to przynajmniej teoretycznie na pocztaek sezonu dupy nie dalem ;)

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

chyba wygram ;]

Myślisz? ;)

 

Ja... i nie zebym sie tu woził, ale gdyby Cousins nie wypadł wygrałbym na spokojnie, teraz... myślę że bedę w trojce. Ogólnie jak na 10 pick całkiem niezle ;)

 

pa. Zrobi ktoś tabelke? chocby tak dla draki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.