Skocz do zawartości

Preseason


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie najgorszy obronca ligi w zeszlym sezonie trafil do all nba. Nie przyklada sie aktualnie w nba takiej wagi do obrony na pozycji numer 1. Angazowanie sie w obronie zabiera energie w ataku. Mozliwe ze lakers ktorzy sa w potrzebie wykreowania nowego bryanta nawet chca zeby ball robil show w ataku nawet kosztem odpuszczania w obronie.

to, że obrona na ''1'' jest najmniej istotna w porównaniu do innych, nie znaczy, że można ją ignorować. zwłaszcza, że Lakers w wyjściowym składzie mają Randle'a i Ingrama, czyli dwóch graczy którzy byli w czubie najgorzej broniących zawodników na swoich pozycjach w tamtym sezonie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysputy nad kwestia 'czy dany grajek zrobi kariere w nba' w oparciu o pre-season games to wrozenie z fusow. serio nie pojmuje,jak 'koneserzy' nba moga na powaznie dyskutowac o towarzyskich gierkach przedsezonowych w kontekscie potencjalu graczy. przeca intensywnosc gry w pre-season jest mniejsza nawet od sl [gdzie grajki z g-league,wolni agenci czy 2nd round rookies walcza o kontrakty],a co dopiero mowic o sezonie czy fazie play off [gdzie intensywnosc gry jeszcze wzrasta]. oczywiscie mozna poczynic pewne obserwacje,ale,na boga,nie w kontekscie 'przyszly all star vs bust'! dyskusje nad 'attitude' tez sa jalowe,bo przeca zalozenia taktyczne na pre-season sa czysto treningowe,przy czym meta zasada jest 'grajcie tak,by uniknac kontuzji'...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona może i nie jest tak istotna,ale Lonzo nie jest wielkim zagrożeniem w ataku. Musi ciężko pracować nad rzutem,bo w tej chwili nie jest takim ofensywnym graczem jakiego Lakers potrzebują.,Ma sporo zalet ,przede wszystkim jako dystrybutor, nie gra samolubnie i takiego PG pewnie wielu trenerów by chciało mieć w drużynie.,Trudno go także skreślać po jednym meczu,to tak samo nie ma sensu jak pianie z zachwytu po zdobyciu przez Lonzo SL MVP ., Na pewno dzieciak będzie miał bardzo ciężko w NBA. Jego stary przyczepił mu tarcze do pleców.,Wczoraj Teague go rozjechał i można sobie wyobrazić co zrobi z nim Lebron , albo Chris Paul,czy Klay,przypuszczam że  będzie to koszmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio january spodziewales się, ze Ball to będzie az taki no effort guy w obronie? bo ograniczenia fizyczne to jedno, ale on chyba będzie najgorszym rookie w defensywie może obok Monka.

 

 

 

Monk jest akurat szybki na nóżkach więc jako pest do pilnowania jedynek moze być wcale nie taki najgorszy. Co innego z dwójkami, ale jeśli będzie grał z Batumem albo MCW to może w ogóle tego nie będzie musiał robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Bryanta - na razie mylą mi który trafił do Jazz a który do Lakers

 

No to Bryanta się nie muszę przecież pozbywać. Clarkson i Randle wystarczą.

 

Wiesz za rok choć wyda sie to smieszne to powyżej 13 milionów będą mieć oprócz Lakers i 76 ers tylko 3 kluby plus możliwe że Indiana i żaden z nich nie weźmie Clarksona bez jakiegoś posłodzenia

 

Nie wiem, ja tylko piszę, jakie podobno jest podejście klubu. Ty możesz mieć inne zdanie.

 

No i Lakers samymi Ingramem Kuzma i Ballem nie przyciągną Le Brona. No way. To już prędzej pójdzie do Phili gdyby chciał zostać przewodnikiem młodego stada

 

Nie wiem czym się będzie kierował LeBron, ale przecież po to cała gadka o spuszczaniu Clarksona, żeby nie musiał sam przychodzić, nie?

 

serio january spodziewales się, ze Ball to będzie az taki no effort guy w obronie? bo ograniczenia fizyczne to jedno, ale on chyba będzie najgorszym rookie w defensywie może obok Monka.

 

Ball ma przynajmniej potencjalną wartość jako obrońca z pomocy. Czy możesz powiedzieć to samo np. na temat Smitha? Jest sporo kandydatów na totalne tyczki w defensywie wśród rookies, może nie przesadzajmy po jednym meczu huh?

 

Tak na marginesie, cztery strony na temat pierwszego występu w preseason debiutanta, a potem narzekanie, jaki to wokół Balla hype. :grin:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kurde ogladam sobie LAC-Raptors i Griffin i Gallo graja, dafuq?

czy tylko mi sie wydawalo ze przynajmniej Blake'a nie bedzie jeszcze jakis czas?

w sumie spoko, jesli sa zdrowi na 90% chociaz i powoli wroca do 100 na prawdziwy poczatek NBA, to bedzie fajnie bo ten sklad i mozliwosci LAC w tym roku podobaja mi sie bardziej niz w poprzednim, szkoda tyko ze Doc nadal na ławce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gadanie czy Lonzo jest bustem, jest trochę trudne. Trafił do ligi, w której najlepsi PG to zwykle scorerzy, którzy notują 25 PPG, 3 trójki na mecz, a rozgrywanie i asysty, a to że ich główną rolą miało być rozgrywanie, to już jakoś umknęło. Lonzo jest typem zawodnika u którego punkty wydają się niezbyt ważną rzeczą. On jest drugim Stevem Nashem. Czy będzie podobnie świetny? Zobaczymy. Ale dla ludzi podniecających się 4 trójkami na mecz Currego, grą Kyriego, u którego rozgrywanie ma najmniejszy priorytet, zawsze będzie bustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to bym przebierał nogami z rozkoszy jak młoda dzierlatka na schadzce z ukochanym w bezgwiezdną noc, kiedy ludzie jadą po jakimś młodym prospekcie Lakersów, ale Panowie - k**** - po jednym meczu w preseason*? 

 

Szanujmy się :] 

 

* i nie przywoływać mi tu summer league, bo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Lonzo jest clownem bo jego tata pajacuje.

 

Podawanie piłki nazywasz "robieniem sztuczek"

 

No cóż...

 

"thank you for your message".

 

k**** :smile: Jendras nie udawaj nierozgarniętego, gdyby chłopak nie chciał to by w tym cyrku nie uczestniczył, nie grałby tej roli. To nie jest 12to latek.

 

Co Cie tak boli ten clown ? Chłopak odwala chałę w obronie, na moje oko celowo i to kwestia mentalności.

 

Od profesjonalnego i tak hypeowanego  gracza oczekuję, aby chociaż qrva zajmował prawidłową postawę w obronie, to są fundamenty, tego się oczekuje nawet od kumpli na podwórkowym boisku.  A, że rozda po drugiej stronie parę fajnych piłek (i przyjebie kilka debilnych strat przy okazji).

 

 Jason Williams też fajnie podawał.

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** :smile: Jendras nie udawaj nierozgarniętego, gdyby chłopak nie chciał to by w tym cyrku nie uczestniczył, nie grałby tej roli. To nie jest 12to latek.

 

Jakiej qrwa roli? Przecież on nic nie robi.

 

Trenuje, gra, wypowiada się krótko i zdawkowo, wszyscy go chwalą jaki poukładany chłopak itp.

 

Ma nie nosić butów? Wyrzec się ojca? Zostać mnichem?

 

 Jason Williams też fajnie podawał.

 

lol toś pierdolnął porównanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej qrwa roli? Przecież on nic nie robi.

 

Trenuje, gra, wypowiada się krótko i zdawkowo, wszyscy go chwalą jaki poukładany chłopak itp.

 

Ma nie nosić butów? Wyrzec się ojca? Zostać mnichem?

 

No właśnie k****, nic nie robi, ja bym się od takiego starego odciął, publicznie powiedziałbym że pierdoli bzdury i że mi za niego wstyd. Młody Szczęsny od swojego starego też się odciął. Przecież na dłuższą metę ten układ nie jest korzystny dla Lonzo. C'mon.

 

 

lol toś pierdolnął porównanie :grin:

 

Hahah, widzę że spodobało Ci się :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.