Skocz do zawartości

Preseason


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy dobry mecz Sixers, oczywiście ze słabym rywalem, ale może ten sezon nie będzie tak zły. Embiid w świetnej formie; Saric chyba faktycznie poprawił rzut; Simmons dzisiaj w końcu dobrze wyglądał w obronie;

 

no nie wyobrażam sobie Brooklynu w normalnych warunkach ligowych - wiem, że Sixers mają mocny frontcourt, ale Nets będą się koszmarnie matchupować z wieloma drużynami, dzisiaj Embiida bronił Booker i kończyło to się faulem w prawie każdym possession, gdy na parkiecie nie było Embiida, Sixers swobodnie mogli grać Sariciem na centrze, bo Mozgow jest słaby i kończyło się to tak, że Mozgow nie był w stanie kryć na obwodzie Saricia i ten trafiał z dobrych pozycji, a w ofensywie nie stanowił zagrozenia. ten Allen na razie wygląda strasznie surowo. 

 

dodać do tego bardzo słaby backcourt w defensywie i chyba główny kandydat do najgorszej obrony w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler Parsons powinien przestać pisać na twitterze bo widocznie nie starcza mu sił na boisku.Rozumiem kontuzje itp ale koleś na chwile obecną był by bench warmerem w PLK.

 

Aż tak źle go oceniasz? :grin:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 bo JJ to najlepszy gracz tego draftu

Nie widziałem wszystkich np Monka ale w preseason JJ mnie pozytywnie zaskoczył. Najlepszym go bym chyba nie nazwał ,ani teraz, ani przyszłość. Ale grał całkiem przyzwoicie. I wyglądał lepiej od całej młodzieży Phoenix. No moze jeden Len też zaskakująco dobrze.

Bender wygląda jakby przejął od Lena pałeczkę niezdecydowania, trzęsących się łap w ataku i ślamazarnych nóg w obronie. Nie wiem, może to taki berek ,ale Len wygląda jakby wszystkie swoje wady oddał właśnie Benderowi

Booker słabiutki jeśli się go tylko mocno broni. Bo on nie wykazuje żadnej chęci do biegania po zasłonach by się uwolnić.

Chriss też słaby w ten październik. A JJ naprawdę wygląda przyzwoicie po obu stronach parkietu.

 

Phoenix powinno na niego postawić

Choć i tak na razie największe wrażenie robi Kuzma- no może jego obrona nie powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba bardzo nie lubisz tego Bookera. :)

 

Jackson gubi się w obronie na razie, ale ja pisałem już przed draftem - jego rzut jest niedoceniany, i o ile tego poziomu z preseason nie utrzyma, o tyle wygląda na razie komfortowo jeżeli chodzi o jumpery. jeżeli chodzi o resztę - ballhandling, playmaking, granie bez piłki, atletyzm, potencjał w defensywie - Jackson jest świetny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba bardzo nie lubisz tego Bookera. :smile:

 

Jackson gubi się w obronie na razie, ale ja pisałem już przed draftem - jego rzut jest niedoceniany, i o ile tego poziomu z preseason nie utrzyma, o tyle wygląda na razie komfortowo jeżeli chodzi o jumpery. jeżeli chodzi o resztę - ballhandling, playmaking, granie bez piłki, atletyzm, potencjał w defensywie - Jackson jest świetny. 

Nie jestem fanem graczy, którzy unikają ciężkiej pracy. PRzebijania się po zasłonach, kreowania sobie pozycji.

 

Booker ma duży talent tylko jakby to powiedzieć wygląda mi na nabijacza statów

 

BMF hmm a to nie Ty pisałeś mi że Josh nie będzie 3&D bo ma za słabe FT i że trochę inaczej to definiujesz ode mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booker nie grał czasem z jakimś urazem w tym preseason? bo opuścił ostatni mecz.

 

co do Jacksona, to nie pamiętam, ale on faktycznie nie jest 3&D - bo gracz 3&D to zawodnik którego dwoma głównymi zadaniami jest obrona i rozciąganie gry rzutem za 3 (np. Covington), a Jackson w ofensywie to będzie coś między Butlerem a podrasowanym Iguodalą. pisząc o rzucie raczej chodzi mi o to, że przed draftem ten rzut z powodu nietypowej techniki i słabej skuteczności ft przedstawiany był jako bardzo duży redflag, a tak naprawdę Jackson miał ~40% z półdystansu i z dystansu w college'u co dalej nie jest rewelacyjne, ale co było dużo lepsze niż statystyki Wigginsa. w drugiej części sezonu Jackson miał wprawdzie z open loków ale 48% za trzy przy ~4 próbach per40.

 

i dalej nie wiem czy Jackson w skali NBA będzie miał dobry rzut, ale w dalszym ciągu lepiej rzucający Iguodala z mentalnością alpha doga daje dosyć zajebisty upside.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://streamable.com/clepk

 

póki co (zobaczymy czy jeszcze Teodosic zagra w ostatnim meczu) tak wygląda porównanie z presezonem Sergio rok temu:

 

G	ATO	eFG	PTS/36	
4	2,2	48,0	9,7	Milos
7	1,8	39,6	10,2	Rodriguez

jestem na tym samym wagoniku w tym roku, Milos sie nie da zeszmacic w NBA... zobaczycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.