Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście jeszcze na kontuzji Curry'ego najbardziej zyska jebany Szczurant.

 

Szczurant, jak to ująłeś, ma dwie kostki kontuzjowane, więc pewnie sam będzie wypadać na mecze back2back. Poza tym nie denerwuj się Chytry, FB to tylko zabawa ;] dla mnie cholernie wciągająca, bo to mój jedyny w tym roku team w FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... Za to, że mam 4-3 w dotychczasowych pojedynkach na FG, każdy kto ze mną przegrał powinien dostać nagrodę imienia Lonzo Balla, tzn. karnego kutasa.

 

EDIT: Marzec, na dziś wygląda na to, że powalczymy w 5 kategoriach. Twoje są FG i PTS, dla mnie BLK i AST. Od 2-7 do 7-2:

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry, wziąłem go tylko dlatego, ze spośród wczorajszych meczów dawał nadzieję na najwięcej minut, trójek i perspektywę jakiegoś stealsa. W kwestii bloków jst mi wszystko jedno, czy wygram 100-0, czy 50-0.

 

Jeśli masz kogoś na stealsy i trójki za Ibakę - i gra jeszcze 3 razy w tym tygodniu, to chętnie przygarnę.

 

Ten Mitchell to jakiś k**** nonsens, niech się uspokoi jebany, bo nie będzie co ze mnie zbierać. 5 stealsów? C'mon... Lepszy jest niż Oladipo. Ale Brandon Jennings jako rookie zrobił jeszcze lepszy statline, chyba 56 pts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn mnie budzi o 4:15, patrzę - jest 5-4 dla mnie. Myślę sobie "jest fajnie, no i KAT jeszcze gra". Wstaję przed pracą, jest 3-5, a KAT zagrał naprawdę niezły mecz. WTF?

 

Aha, c*** ci w dupe Jrue. Jesteś fiutem jak DAngelo rok temu.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.