Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Roto h2h FCUK 2017

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
459 odpowiedzi w tym temacie

#451 Lu-

Lu-

All-Star

• Użytkownik
  • 1332 postów

Napisano wczoraj, 12:30

Panowie, jestem Wami zawiedziony. Żadnej zjebki za wydanie 69$ na Elfrida? Naprawdę?
Dla kibiców Legii Warszawa i Lecha Poznań wspólne jest to, że najbardziej interesują ich wyniki tej pierwszej drużyny.

Najlepszy sklep koszykarski

#452 bolduck penetrator

bolduck penetrator
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano wczoraj, 13:01

Myślisz, że w tym sezonie to się znów uda? Może, ale ja nie mam czasu czekać na jego lepszą grę.

Good luck

McCollum 1/14
Markkanen 1/9
Ibaka 4/14

Idę na rekord w tym tygodniu.

Szkoda że w tym

Użytkownik bolduck penetrator edytował ten post wczoraj, 13:02

#453 Lu-

Lu-

All-Star

• Użytkownik
  • 1332 postów

Napisano wczoraj, 13:17

Maciek, kilka okoliczności:

1. w zeszłym sezonie pięknie mnie karmiłeś swoimi waiverami, wiec liczę, że dobra passa będzie trwać,

2. w zeszłym sezonie po przejęciu Elfrida, stał się on mini-Westbrookiem, robiąc okolice TD,

3. jakikolwiek Elfrid by nie był, to mimo wszystko będzie lepszy niż Jurek, który przy Rondo traci swoją największą zaletę, tj. z ok. 6 asyst na mecz spada na ok. 2; w STL też zleciał na pysk; to niesamowite jak Holiday i Rondo działają na siebie negatywnie, a takiej korelacji nie ma między AD a Boogiem.

Jurek co prawda jest lepszy w 3 PTS, które i tak mam jako takie (zwłaszcza po wzięciu Bartona za Myszołapa), niewiele w FG (które i tak mam c***owe z uwagi na Lonzo), FT (które i tak mam fatalne) i rzuci te 3-4 punkty na mecz więcej, ale Elfrod powinien podbić zbiórki (jak na PG jest niezły), STL i dać 0,5 bloku, a przede wszystkim powinien być top 10 w asystach.

Ty niemniej jestem zaskoczony, że nikt inny o Elfrida nie walczył. Wstępnie miałem wyrzucać RoLo, ale ma mecz w niedzielę i każdy blok jest bardzo cenny w rywalizacji z Shavlikiem (zwłaszcza, że KAT notorycznie daje dupy w tym sezonie w tej kategorii; dziś zrobił statline na poziomie J.Collinsa, którego też chciałem łyknąć i zdążyłbym przed Lorakiem, ale limit pobrań mi się skończył).

Dla kibiców Legii Warszawa i Lecha Poznań wspólne jest to, że najbardziej interesują ich wyniki tej pierwszej drużyny.

#454 marzec

marzec

Starter

• Użytkownik
  • 681 postów

Napisano wczoraj, 13:20

Znaczy ja bym powalczyl ale czym ? :]

#455 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 7126 postów

Napisano wczoraj, 13:29

2. w zeszłym sezonie po przejęciu Elfrida, stał się on mini-Westbrookiem, robiąc okolice TD,

Co marzec (no pun intended) wypływają tacy goście w tankujących teamach tbh.

"Everybody wants to be Dirk now," said 16 year-old Harlem resident during a break in the action at New York’s famed Rucker Park. "All anybody wants to do now is shoot fallaway jumpers and free throws" he added in a thick, German accent

#456 Lu-

Lu-

All-Star

• Użytkownik
  • 1332 postów

Napisano wczoraj, 13:32

To wiadomo, pamiętam np. Ramona Sessionsa, który swego czasu wypierdolił w Bucks, o ile się nie mylę 23 asysty.

ale Elfrid to Elfrid, da radę... w perspektywie czasu może zastąpić Lonzo, który daje podobne statsy, na gorszych procentach...

Użytkownik Lu- edytował ten post wczoraj, 13:33

#457 bolduck penetrator

bolduck penetrator
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano wczoraj, 20:58

To że mnie denerwował to jedno. Ale zrobiłem specjalnie 2 ruchy na FA, żeby uwolnić się psychicznie.

Bo do tego czasu staszowałem strasznie swoich ludzi. A tak skład się trochę przewietrzy. Zobaczę z jakim skutkiem

#458 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 7126 postów

Napisano dziś, 19:35

Oglądam ten mecz Nets-Blazers i tylko patrze jak te kołki Jendrasa co akcję - co rzucą to wpada. Ja jebe, kompletnie na straty ten tydzień.

Użytkownik Chytruz edytował ten post dziś, 19:35

"Everybody wants to be Dirk now," said 16 year-old Harlem resident during a break in the action at New York’s famed Rucker Park. "All anybody wants to do now is shoot fallaway jumpers and free throws" he added in a thick, German accent

#459 Lu-

Lu-

All-Star

• Użytkownik
  • 1332 postów

Napisano dziś, 19:44

Chytry, osobiście wcale Ci nie współczuję :-)

#460 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 7126 postów

Napisano dziś, 19:50

Ja współczuję Shavlikowi, że Harden gra tylko 2 razy w tym tygodniu. Marnuje topowych wykurwiaczy w tym składzie, jakby urwał chociaż z 4-5 to byłby z niego jakiś pożytek.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych