Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Lukaszowi za dobrze idzie, nie podoba mi sie to. Co gorsza nie widac tu za bardzo pola do poprawy.

 

Tyreke i Bartona mam w dwoch innych ligach, wiec niech oni napierdalaja jak najgrubiej, ale jakies kolki typu Oladipo czy Howard moglyby sie uspokoic.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, nie żebym się cieszył, ale jak on źle gra, to ktoś mi lżej. Chociaż najważniejsze żeby w naszym bezpośrednim pojedynku nie był difference makerem. Bo inaczej za rok nikogo na FA nie w ty walam : ]

 

Doktorku, chyba w tym tygodniu mam milion gier więcej od ciebie, skoro prowadzę 5:4 z szansami na 6:3. Chociaż Simmons i Tatum to stealowe maszyny. Ale w poniedziałek 5:4 brałbym w ciemno.

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjebałeś mi Z-Bo c***u, bo wyszedłem z psem na spacer...

 

O, a Lorak Bazemore'a... No to muszę teraz kminić.

 

 

EDIT: Wiele nie zostało po Waszym przebraniu w ulęgałkach. Liczę, że Wes Matthews nie zagra gorzej niż PeWeemu w matchupie przeciwko mnie ;] 25 PTS 3 STL będzie ok.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędker, chciałem Ci dać szansę, nie wystawiłem drummonda i rozana a tu dalej 6-3

 

a dopiero jeden mecz rozegrał mój tygrys lavert

 

Dobrze, że zapomniałem tego drummonda wystawić bo by spierdolił fg i ft, ale derozan 14/14 ft by się przydało

 

Dzięki, doceniam, ale jak nie chcesz przejebać 2-7 to dzisiaj lepiej ich wystaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wziął Bazemore'a też byłoby 6-2. Tyle, że w totalu Marzec by przegrał trzema punktami. Nie będę się znęcać. Jak pisal Boldas, wazne zeby ex players nie okazali się xfactorami. Jrue i Ingram grali naprawdę nieźle, na szczęście nie pomogli Marc(epan)owi chyba w żadnej kategorii, która ze mną wygrał.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.