Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

na kolejny draft odpada ostatni weekend września 29-30, reszta pasuje

 

 

postawiłem w tym roku na skład nie napierdalaczy, ale równych solidnych gości którzy nie są graczami miesiąca czy tygodnia z uwzględnieniem injury factor.

 

I tak sobie myśle, że gdybym np. zamiast george`a wziął LBJa, a cena chyba była zbliżona to bym miał przeskład.

Trochę narzekam na Paula, który przesiedział pierwsze 1,5 miesiąca sezonu, z kolei Gasol od początku lutego, a może i wcześniej. Był wkurwiony tankowaniem i plackami, których miał wokół siebie, nie zagrał w żadnym b2b.

 

Liczyłem na więcej od George`a, ale k**** bycie w drużynie z melo i feltonem robi swoje.

Z reszty jestem zadowolony - rozan, drummond, wiggins, aldridge (robił różnicę szczególnie po asg) - tego od nich oczekiwałem.

 

Pozostałych przemilczę, bo szkoda pisać. Mam najwięcej ruchów na fa, wiele z nich trochę panic mode i za szybkich robionych w poniedziałek z rana no i wiadomo okafor. Ale miałem też dobre trafy THJr, Rozier i trafiłem na prze tydzień bogdanovica (IND).

 

z walki o podium wyjebało mnie 1-8 z cwebbem w długim tygodniu asg. A grudzień, styczeń miałem streak chyba 7W tygodni z rzędu, coś wspaniałego.

Dzięki za dobry sezon i gratulacje Łukasz, drugi raz taki fart się nie zdarzy. Chytry szacun za dociągnięcie (to dobre określenie tej sytuacji).

 

Z tabeli Loraka wynika jednoznacznie, że marzec jest najc***owszy, a bartek jakiego składu by nie miał jest tylko trochę mniej c***owszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko jest takie - czy myślimy o jakichś zmianach w formule gry? Patrząc na liczbę kontuzji, która pojawiła się w tym sezonie i zakres porządnych napierdalaczy, których to dotknęło, to uważam, że powinniśmy przemyśleć drugi IL slot.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście popieram 2xIL, ale priorytet to byłby limit meczów do rozegrania w tygodniu. Może yahoo wprowadzi tą opcję do przyszłego sezonu - jeśli nie, podobno jest dostępna na ESPN, więc można się tam od biedy przenieść.

 

Jeśli będziemy grać w 12 zamiast 10 (i mieć limit), możnaby też zmniejszyć rostery. Spoko jest to, że przy 100 graczach w rosterach na FA zawsze są jeszcze dobre opcje do wyciągnięcia, przy 120 będzie już dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ESPN jest możliwość dawkowania spotkań, to przeniesienie się tam to jest no brainer.

 

Tak w ogóle ja bym poszedł na całość i gdyby się okazało, że gramy w 12 to:

- składy tylko z aktywnymi 8 slotami bez benczu,

- bez limitu pobrań z fa w kolejce,

- ograniczona ilość spotkań w kolejce,

- slot IL w takim przypadku nadal jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.