Skocz do zawartości

Która drużyna ma najwięcej fanów?


Rafcio777

Ulubiony team  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komu kibicujecie?



Rekomendowane odpowiedzi

Sądząc po ilości postów, to najwięcej jest fanów Lakers. W czołówce też Knicks, Boston, Utah, Bulls, Philla, Brooklyn i Pistons. Na przeciwległym biegunie Atlanta, Wizards, Raptors i Memphis.

Suns mają 3, Raps 4 albo 5. Więc soro. Hawks maja nikogo, Wizz mają Xamela, Memphis też nikogo. Knicks nie mają fanów tylko ścianę płaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns mają 3, Raps 4 albo 5. Więc soro. Hawks maja nikogo, Wizz mają Xamela, Memphis też nikogo. Knicks nie mają fanów tylko ścianę płaczu

 

Ścianę płaczu to miałeś w lato pod meblościanką u Kucia :] 

 

Grizz reprezentuje Cisza, który poważnie wziął sobie do serca swój nicki jakoś się ostatnio nie wypowiada.

 

Ta ankieta miałaby sens gdyby nie była wielokrotnego wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns mają 3, Raps 4 albo 5. Więc soro. Hawks maja nikogo, Wizz mają Xamela, Memphis też nikogo. Knicks nie mają fanów tylko ścianę płaczu

Nic nie pisałem o Suns. Kibice Raptors są uśpieni zapewne, bo Toronto nie ma nawet swojego tematu, podobnie Wizards i Memphis. Plus za ścianę płaczu :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianę płaczu to miałeś w lato pod meblościanką u Kucia :]

 

Grizz reprezentuje Cisza, który poważnie wziął sobie do serca swój nicki jakoś się ostatnio nie wypowiada.

 

Ta ankieta miałaby sens gdyby nie była wielokrotnego wyboru...

Cisza to kiedyś kibicował Lakers, typowy przerzut... :tongue: Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sonics? To nie głosuje

 

To samo miałem napisać, ale ostatecznie kliknąłem na te Grzmoty. Winno być Sonics/Thunder i co za tym idzie Vancover/Memphis. Być może znalazł by się jakiś staaary fan niedźwiadków ale tych z Kanady?

 

Pamiętam jak się jarałem ich koszulkami. Wypas mieli. Szczególnie chciałem mieć koszulkę tego Pana:

 

bibby.jpg?quality=70&strip=all&strip=all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się jarałem ich koszulkami. Wypas mieli. Szczególnie chciałem mieć koszulkę tego Pana:

 

 

 

to taka "ciekawostka" ze po litewsku slowo bybis (warto dodac ze y to jest wymawiane jako dlugie "i" i wlasnie dlatego wymowa tego slowa bardzo przypomina nazwisko tego pana) jest wulgarnym okresleniem na penisa, czyli tyle co po polsku kutas.

nie trudno sie domyslic ze z Mike raczej ulubionym zawodnikiem za wielu ludzi tam nie byl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taka "ciekawostka" ze po litewsku slowo bybis (warto dodac ze y to jest wymawiane jako dlugie "i" i wlasnie dlatego wymowa tego slowa bardzo przypomina nazwisko tego pana) jest wulgarnym okresleniem na penisa, czyli tyle co po polsku kutas.

nie trudno sie domyslic ze z Mike raczej ulubionym zawodnikiem za wielu ludzi tam nie byl...

 

Dzieciństwo zniszczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets, przez tego pana

 

jason-kidd-coach.jpg?fit=650%2C366

 

Organizację na Brooklynie cenię tak samo jak w NJ, a w sumie Jay'owa identyfikacja All Black Everything jeszcze bardziej mi się podoba.

 

Bulls też, sentyment do Jordana i załogi. W mojej podstawówce Jordan był jak Jezus, Pippen jak Jan Chrzciciel. Niby Polska, a hype prawie jak w Chicago. Bazgrolenie byka w zeszytach, byk na murze szkoły, MJ23 napisane markerem na koszulce na WF :P Coś takiego w kontekście koszykówki nie miało już chyba później w naszym kraju miejsca, a przynajmniej mnie nie było dane tego doświadczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.