Skocz do zawartości

Która drużyna ma najwięcej fanów?


Rafcio777

Ulubiony team  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komu kibicujecie?



Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie zdziwiła mnie sympatia tylu forumowiczów do Bucksów(których notabene sam bardzo lubię).Fani Kozłów,jesteście "diehard fans" czy to tylko hype na Ateńskiego herosa? ;)

 

Ja od czasów BJ w NBA 2k11 czy tam 12 gdy się z nim zajebiście grało. Zawsze go chciałem w Detroit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myaor super historia

 

Moje początki z NBa są dość proste bo zaczęły się w 87/88 od meczu Hawks-ZSRR w polskiej telewizji. Potem zaczęto nawet puszczać fragmenty lub informacje o meczach Detroit-Bulls. Szukanie tego na Hot Birdzie i antenie satelitarnej.

Ogólnie do Hawks mam sentyment od tego pierwszego meczu. Potem było DEtroit i Bad Boys

 

Potem długo nic aż przyszły finały Jazz-Bulls i już w fazie PO polubiłem Jazz i w całym akademiku była ja jeden fan Jazz i jakiś 300 fanów Byków - takie to były czasy że ludzie masowo oglądali NBA w nocy. I był to temat porannych dyskusji w bimbie

 

I Jazz zostało . A sentymentalnie Hawks

 

A co do dziwnych historii to kiedyś współpracowałem z firmą niemiecką której technik dość często odwiedzał Polskę. Jego najbliższy przyjaciel to był ojciec Ericka Durma z Borussii. Po MŚ w Brazylii poleciałem do Niemiec i zostałem na weekend by odwiedzić jego rewiry . I tak się złożyło ,że trafiłem na grilla do Durmów. I tu wstyd się przyznać ale jako totalny dyletant piłkarski dopiero następnego dnia się zorientowałem, że piłem piwo z Klose, Ginterem i jeszcze jakimś kolesiem z Borusii. Zresztą Durma też bym nie poznał gdyby mi go nie przedstawiono - resztę tyko z imienia a nie skumałem, że Mario to może być ten Klose. Jedyny plus tego ,że widziałem i dotykałem złoty medal MŚ.... Bo na grillu oni przede wszystkim rozmawiali po niemiecku i tylko od czasu do czasu coś tam miałem tłumaczone. A no i drugi plus ,że miałem dwa lata z rzędu bilety na finał Pucharu Niemiec w Berlinie na sektory Borussii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Przecież ultrasi są niepotrzebni? A bez nich tej otoczki by nie było więc jak to jest?

Ja nigdy nie napisalem ze sa niepotrzebni tylko prptestuje przeciwko twierdzeniu ze bez nich nie ma otoczki. Jest jak najbardziej. I niech kazdy sobie funkcjonuje bez narzucania innym kogo maja lubic a kogo nie. Otoczka to i emocje na boisku i wszystko wokół. Nie tylko ultrasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem było DEtroit i Bad Boys

 

 

 

szacuken - ja niestety wtedy miałem trzy lata i nie oglądałem TV raczej no i mało pamiętam z tego okresu - wiele bym dał żeby sie urodzic te kilka lat wcześniej (nie mówiąć już o tym, że poza oglądaniem dominacji bad boys bym sie może załapał na początki techno i szalone rejwy z lat 91-94 ;))

 

a pierwszy mecz jaki kojarzę to któreś ze spotkań finałów 1991 i robienie miazgi przez Jordana z Lakersów (od tego czasu juz zacząłem nie lubić Lakers, znienawidziłem ich dopiero w 2004)

 

a Detroit pokochałem od czasu Sheeda, który był moim ulubionym graczem, czyli w zasadzie od mistrzowskiego sezonu. Bandwagonerstwem bym tego jednak nie nazwal bo wtedy nie stawiał na nas raczej nikt ;)

 

aha - na Zachodzie mój team to Grizzlies, od czasu gdy prime Z-Bo w pojedynkę spuścił wpiedrol San Antonio w 2011, poza tym uwielbiam Conleya i to, że zawsze grają do końca i z zaangażowaniem na maksa (zresztą nie ma Tonego, ale jest Rio, czyli grit and grind nie umrze tak szybko) 

 

musiałem wrzucić z sentymentu - k**** jaki mu się wtedy beast mode w tej 4q włączył 

 

https://www.youtube.com/watch?v=h08di_yyifU

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.