Skocz do zawartości

Która drużyna ma najwięcej fanów?


Rafcio777

Ulubiony team  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komu kibicujecie?



Rekomendowane odpowiedzi

w sesnie że to za kazdym razem gdy dodany głos w ankiecie robi się nieprzeczytany temat?

przeciez to bez sensu

 

Była o tym mowa i już kilka osób prosiło by to zmienić jakoś ale chyba nie bardzo się da..

 

Jeszcze gorzej jest w Tapatalku gdzie samej ankiety nawet nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Początki były trudne, bo dostępu nie miałem do "satki", więc VHS i się oglądało mecze z przed miesiąca albo dwóch.

W klasie miałem kumpla fana Bostonu i tego całego Birda. Mnie to nie brało i jako kibic Bulls często się kłóciliśmy. Taki z nas pyskate mordki były co często wpieniało kolegów pod koszem. Kolega był do tego leworęczny i miał orginala Spaldinga. 

Taaa, a potem poleciało - hehj hej tu nba ! nocne wstawanie, all stary, DSF. 

Szaranowicz z Łabędziem - tego duetu nie przebije nikt.

Rzeczywiście wtedy dużo ludzi chodziło w ciuchach klubów NBA, ale też innych lig zawodowych w stanach. Taka kultura była masowa - 

Will Smith w Prince of Bel Air, Kris Kross, muzyka ( o co dziś ciężko) na MTV. Charlotte miało chwytliwe kolory koszulek, wzór z paskami niepowtarzalny - potem skopiowany przez Orlando i czarne koszulki Bulls.

Od początku są teamy których nie lubię ( Boston czy Utah ) oraz takie do którcyh miało się szacunek ( pistons, knicks).

Ogólnie to wtedy koszykówka mimo wyników dużo niższych była bardziej efektowna dla mnie niż ten festiwal 3pts i brak obrony dziś.

 

Jakoś kilka lat ( po ekipie carry, gordon, deng ) nie śledziłem dokładnie całej nba, znowu mnie przyciągnął Jimmy Butler. Czułem się z początku jak odmrożony z bryły lodu po 1000 spania.

Co zrobić, taka teraz jest liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero zauważyłem temat. ;]

 

kibicuje Sacramento Kings

463fc66333774db4b5fed2cc227c02bd_front.j

 

ten zawodnik ,ta karta była w mojej pierwszej paczce kupionej w kiosku ;] pamiętam , że to było chyba od 50 000 do 70 000 złotych ,ale chyba wtedy był ten okres dwóch walut i później się też w monetach kupowało

 

i przypadek ( nie sądzę), że oprócz leszczy trafił mi się ten gracz

s-l300.jpg

 

i tak zostało, w tej paczce był Chris Mullin gdzie na odwrocie był chyba w basenie z wystającą głową ;-]

 

 

ale żeby nie wyjść na zwyrola to w tamtym czasie kibicowało się każdemu kto grał przeciwko mikowi ,92 nie pamiętam mocno ale finału z Suns na eurosporcie oglądałem i kibicowałem Barkleyowi. z powodu odejścia Jordana chyba wszyscy wtedy przeżywali kryzys i poszukiwanie wroga czy drużyny której by się kibicowało i wyszło na Orlando czyli Shaqa i Pennyego Hardawaya , szczęście było takie ,że na bazarach pojawiły się koszulki NBA startera właśnie z Orlando Magic chociaż w przewadze było Charlotte Hornets i Chicago Bulls, czapeczki się pojawiły ale akurat ja nie nosiłem

po lock oucie jak każdy miał kryzys w oglądaniu NBA ratowała wizja tv i chyba tvn i wtedy pojawił się Allen Iverson ale koszykówka na DSF i Sacramento Kings przechyliło szalę na Kings.

nie jestem fanatykiem Kings ale im kibicuje ponieważ tak wypada mieć jakąś ekipę :smile: ale raczej teraz sympatyzuje z ekipami gdzie są systemy odpowiadające mojej ulubionej filozofii koszykówki czyli obrona ponad wszystko ;] i najlepiej jak jest wyrównany zespół a nie jakiś cyrk na kółkach

 

i nie spodziewał się że jest nas 4 ;-]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero zauważyłem temat. ;]

 

kibicuje Sacramento Kings

463fc66333774db4b5fed2cc227c02bd_front.j

 

ten zawodnik ,ta karta była w mojej pierwszej paczce kupionej w kiosku ;] pamiętam , że to było chyba od 50 000 do 70 000 złotych ,ale chyba wtedy był ten okres dwóch walut i później się też w monetach kupowało

 

i przypadek ( nie sądzę), że oprócz leszczy trafił mi się ten gracz

s-l300.jpg

 

i tak zostało, w tej paczce był Chris Mullin gdzie na odwrocie był chyba w basenie z wystającą głową ;-]

 

 

ale żeby nie wyjść na zwyrola to w tamtym czasie kibicowało się każdemu kto grał przeciwko mikowi ,92 nie pamiętam mocno ale finału z Suns na eurosporcie oglądałem i kibicowałem Barkleyowi. z powodu odejścia Jordana chyba wszyscy wtedy przeżywali kryzys i poszukiwanie wroga czy drużyny której by się kibicowało i wyszło na Orlando czyli Shaqa i Pennyego Hardawaya , szczęście było takie ,że na bazarach pojawiły się koszulki NBA startera właśnie z Orlando Magic chociaż w przewadze było Charlotte Hornets i Chicago Bulls, czapeczki się pojawiły ale akurat ja nie nosiłem

po lock oucie jak każdy miał kryzys w oglądaniu NBA ratowała wizja tv i chyba tvn i wtedy pojawił się Allen Iverson ale koszykówka na DSF i Sacramento Kings przechyliło szalę na Kings.

nie jestem fanatykiem Kings ale im kibicuje ponieważ tak wypada mieć jakąś ekipę :smile: ale raczej teraz sympatyzuje z ekipami gdzie są systemy odpowiadające mojej ulubionej filozofii koszykówki czyli obrona ponad wszystko ;] i najlepiej jak jest wyrównany zespół a nie jakiś cyrk na kółkach

 

i nie spodziewał się że jest nas 4 ;-]

No nie świruj, jako kibic Króli powinieneś wiedzieć, że ten " leszcz" z pierwszej karty nie był takim leszczem. Mowa oczywiście o #7 Bobby Hurley. Pamiętam jak dziś obszerny artykuł w Magic Basketball na temat jego wypadku a dokładnie o tym jak wyjeżdżał z hali Arco Arena i pizdnął w niego jakiś Truck. Chłopina się wygrzebał ale kariery po tym już w NBA nie zrobił, a na jej parkietach grał mniej niż 10 lat ( wypadek chyba nie był tego powodem, ponieważ dzwona miał na początku kariery). Hurley do dziś jest najlepiej rozdającym piłki w historii NCAA ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.