Skocz do zawartości

Washington Wizards 17/18


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzę co pisałem.

 

Oddałbym polowe składu spurs z pickiem lub dwoma.

 

 

I liczyłbym ze zacznie grać mądrzej.

 

Dopiero co KL wrócił z "wyimaginowanego" focha, a teraz chcesz przyjąć pod skrzydła króla dram i bólu dupy całej NBA? :] 

 

Widać odrobina "w końcu coś się dzieje" po tylu latach działania jako wzór organizacji smakuje jak narkotyk :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trzy minuty do końca, Wizz atakują na remis a trener zdejmuje rozgrywającego (Satoransky) i wstawia centra (Gortat). Oczywiście dwie kolejne akcje bez pomysłu, Beal pomimo zasłon Gortata nie trafia. Bardziej czytelnie nie dało się tego zrobić.

Widać zmęczenie pierwszej piątki, szczególnie Satoranskiego i Beal'a.

 

Marcin po przerwie Allstarowej gra zdecydowanie słabiej, choć w ostatnich trzech meczach trochę się odbudował. Widać jednak, że nie robi sobie nadziei na jakiekolwiek sukcesy z tym zespołem. Zwykle końcówkę sezonu sobie odpuszczał ale do Playoffów zawsze był przygotowany. Obawiam się, że w tym roku skończy się na szybkim wpierdzielu w pierwszej rundzie i na ryby, co w sumie Gortatowi jest na rękę.

 

Niedługo wróci Wall i znowu zacznie swoje popisy, paczcie na mnie, jestem najlepsiejszy :-)

Podawanie Gortatowi uważa za poniżające :-) Ciekawe że jak Gortat przesuwa mu całą obronę w pomalowanym, żeby miał czyste pole do wjazdu na pusty kosz to problemu w tym nie widzi :-)

 

Wizzards do piachu. Szkoda że nie udało się upchnąć Marcina do jakiejś bardziej ogarniętej drużyny. Mógłby być dobrym wzmocnieniem z ławki na kilkanaście minut. W Wizz totalnie zardzewieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sezonu stwierdziłem (i nie tylko ja), że awans Wizz do drugiej rundy będzie czystą formalnością. W tym momencie nie wiem czy jest na tym forum osoba, która nadal byłaby tego taka pewna. Pamiętam, że były również osoby, które pokusiły się na nieco śmielsze stwierdzenia mówiące o Czarodziejach w ECF.

 

W sumie jestem trochę zawiedziony, bo oczekiwania były wysokie - o wiele za wysokie. Okej pojawiły się problemy z Wallem i jest to jakieś usprawiedliwienie, ale mimo wszystko biorąc pod uwagę resztę drużyny to nie są to Ci sami Wizz co sprzed roku.

 

Gortat gra naprawdę marny sezon. W każdej statystyce zawodzi i kręci wynik gorszy od średniego całej kariery w NBA (poza APG).. Szkoda, bo właśnie w tym momencie człowiek zdaje sobie sprawę, że era jedynego rodaka w NBA przemija i nie wiadomo ile przyjdzie nam czekać na kolejnego.. Ciekawy jestem jakie ruchy Wizz planują poczynić latem - nie ukrywam, że będę się bacznie przyglądał.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.