Skocz do zawartości

Washington Wizards 17/18


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tylko ja ale stawiam ze w okolicy asg deal Dmc za Beala może pójść, wtedy również Marcin może gdzieś polecieć za jakiegoś skrzydłowego na ławkę

Nie wydaje się to takie sf ale GM Wizz musiałby dużo pokombinować a raczej bywa pasywny w TD

 

Chciałem jeszcze dodać ze podoba mi się Oubre w s5 może nawet by lepiej jak Morris grał z rezerwami

Tylko wtedy Kelly ma mniej posiadan, dopiero kontuzja Beala lub Porter - pewnie jakaś się trafi przez cały RS-pozwoli mu się bardziej rozegrać

A właśnie rozwój Portwra czy Oubre to jest to co w PO z ławki może ich przepchac do ecf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że Wizards to tacy Clippers wschodu. Na chwile obecną dużą gadają co to by zrobili (np szalona teoria Beala, że Cavs tankowało by uniknąć ich w PO, to nic, że Wiz przegrali z Bostonem, który grał potem z wait for it z Cleveland, każdy racjonalizuje jak może).

 

Wiz podobno było ostro napięte na Cavs i nie bali się ich i liczyli, że jak zwyciężą to zbudują na tym zwycięstwie coś na przyszłość.

Do LeBrona chyba doszły te informacje bo zagrał jedno z lepszych spotkań w RS w ostatnich kilku latach.

 

Wall to ma chyba niski poziom cukru bo przy sporej ilości wjazdów wpada w jakieś śpiączki i się przewraca. A te jego FT w ostatnich 3 spotkaniach są jakieś podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall to ma chyba niski poziom cukru bo przy sporej ilości wjazdów wpada w jakieś śpiączki i się przewraca. A te jego FT w ostatnich 3 spotkaniach są jakieś podejrzane.

 

Wall to w obronie chyba odpoczywa jak Harden, gdy mu cukier spadał (wg jeden z forumowych teorii), bo jest tyczką, a cała obrona dziurawa jak ser szwajcarski. Jak tego nie ogarną, to popisy w ataku Beala (wyrasta na lidera tej ekipy) na niewiele się zdadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to tak.. Od czego by tu zacząć.. Może od słów typu: "parodia", "śmiech na sali" czy "co kur*a?"...

 

Szczerze mówiąc to myślałem, że to może być dość zacięty pojedynek pokazujący jak wygląda mniej więcej środek tabeli wschodu vs środek tabeli zachodu. Ojjj dawno się tak nie pomyliłem.. Utah przed meczem mieli stosunek W/L 12/11 natomiast Washington 12/10 i nic nie wskazywało na taki obrót zdarzeń.

 

Wiadomo, że mecz był w Salt Lake City i szczerze powiedziawszy wierzyłem, że Czarodziejom uda się zwyciężyć albo chociaż zbliżyć się do zwycięstwa (walka do samego końca). Niestety tak jak pokazuje wykresik niżej z każdą minutą było coraz gorzej..

4PKwjs4.png

 

Co zawiniło? Ciężko stwierdzić czy była to mega słaba dyspozycyjność Wizards i to, że popełniali masę błędów na każdym kroku czy to, że to Jazz zagrali naprawdę dobry mecz. O ławce Wizz nie będę nawet wspominał a Starterzy (w tym zerowa skuteczność Gortata) mówią same za siebie.

 

Podobała mi się gra z ławki ekipy z SLC a już najbardziej Alec Burks. Do tego dodajemy Mitchella i Inglesa i pozamiatane.

 

Przed sezonem niektórzy typowali Wizz jako drużynę która może zagrać w Finale Wschodu, ja natomiast liczyłem, że zobaczymy ich ponownie w półfinale konferencji. Szczerze powiedziawszy teraz gdy sezon już nabrał tempa i gdy okazało się, że w tym roku wschód będzie silniejszy niż ostatnio to zaczynam się obawiać czy dla ekipy ze stolicy w ogóle wystarczy miejsca do Post-Season.. Z tym co pokazali dziś na pewno nie i jeśli nie wezmą się w garść to moim zdaniem Knicks bez problemu powinni ich łyknąć.

 

Dzisiaj mecz z Portland zobaczymy czy chłopaki się otrząsną..

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven

 

Nie oceniaj Wizards po meczu z Jazz

 

Od 12 meczów JAzz to nr 1 ofensywa w lidze

nr 1 AS/To ( albo nr 2 bo chyba po dzisiejszym spadli)

nr 3 w AST%

 

Obrona z Gobertem to jest TOP3 ligi. Po prostu Wizards trafiło pechowo na Jazz , które jest w gazie

 

Donovan mocno ograniczył Beala. Gobert straszył blokami. . Ot po prostu Jazz to teraz 5 net rtg. 9 ofensywa 6 obrona, Nie są 5 siła ligi ale teraz grają jak TOP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja tylko trzymam kciuki za zdrowie graczy Wizards, by wygrać zakład z zaliasem aj:)

 

trzymaj trzymaj, Wizards od dawna zaczynaja bardzo slabo i potem nabieraja tempa, zreszta pod dowodztwem Walla, ktorego to jest cecha charakterystyczna ze z biegiem sezonu wrzuca wyzszy bieg

 

zeby daleko nie szukac to poprzedni sezon zaczeli 6-12 a skonczyli 49-33, czyli po tych 18 pierwszych spotkaniach mieli bilans 43-21, takze pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj trzymaj, Wizards od dawna zaczynaja bardzo slabo i potem nabieraja tempa, zreszta pod dowodztwem Walla, ktorego to jest cecha charakterystyczna ze z biegiem sezonu wrzuca wyzszy bieg

 

zeby daleko nie szukac to poprzedni sezon zaczeli 6-12 a skonczyli 49-33, czyli po tych 18 pierwszych spotkaniach mieli bilans 43-21, takze pozyjemy zobaczymy

 

problemem może być jednak to, że póki co nie zanosi się na jakiś większy slump Raptors, ich ofensywa wygląda naprawdę kozacko, potrafili w ciągu 4 dni przegrać 1 punktem z Celtics, wygrać wyraznie z Rox i jeszcze pyknąć Pels w b2b, nawet jeśli Wizz się szybko ogarną, to jednak historia nie musi się powtórzyć (co jest dla mnie zaskoczeniem) bo jednak Raptors w tamtym sezonie mieli naprawdę koszmarne momenty, a tutaj wyglądają naprawdę mocno

 

ja rozumiem zalias, że ta sprawa Cię osobiście dotyczy jednak na przyszłość nie odpowiadałbym na posty kogoś, kto liczy na kontuzje innych by tylko wygrać jakiś mały hajs, lepiej nie karmić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem zalias, że ta sprawa Cię osobiście dotyczy jednak na przyszłość nie odpowiadałbym na posty kogoś, kto liczy na kontuzje innych by tylko wygrać jakiś mały hajs, lepiej nie karmić

Trzymam kciuki za zdrowie graczy Wizards, bo warunkiem jest, że gracze pierwszej piątki muszą mieć rozegranych 66 spotkań w sezonie, by zakład był ważny. Mogłeś siedzieć cicho i się nie ośmieszać :rugby:​  

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemem może być jednak to, że póki co nie zanosi się na jakiś większy slump Raptors, ich ofensywa wygląda naprawdę kozacko, potrafili w ciągu 4 dni przegrać 1 punktem z Celtics, wygrać wyraznie z Rox i jeszcze pyknąć Pels w b2b, nawet jeśli Wizz się szybko ogarną, to jednak historia nie musi się powtórzyć (co jest dla mnie zaskoczeniem) bo jednak Raptors w tamtym sezonie mieli naprawdę koszmarne momenty, a tutaj wyglądają naprawdę mocno

 

ja rozumiem zalias, że ta sprawa Cię osobiście dotyczy jednak na przyszłość nie odpowiadałbym na posty kogoś, kto liczy na kontuzje innych by tylko wygrać jakiś mały hajs, lepiej nie karmić

 

no tak wygladaja super, ale to jest tez wlasnie "typowe Raptors" i Lowry, ktory ma tendencje grania jak bog koszykowki do weekendu gwiazd a potem znika coraz bardziej i bardziej... ile to juz razy mielismy sytuacje kiedy zastanawialismy sie w lutym czy Lowry to najlepszy PG na Wschodzie a potem bylo wstyd na sama mysl o takiej dyskusji 3 miesiace pozniej (wiem ze ten sezon jest zupelnei inny bo i sam Kyle zaczal sezon bardzo niemrawo i sukces Raptors to przede wszystkim inna filozofia gry niz nas przyzwyczaili, ale mowie tylko jak bylo w latach poprzednich) 

takze jeszcze raz powtorze - pozyjemy zobaczymy, sezon jest bardzo dlugi i wymagajacy a to nawet nie polmetek

 

 

Trzymam kciuki za zdrowie graczy Wizards, bo warunkiem jest, że gracze pierwszej piątki muszą mieć rozegranych 65 spotkań w sezonie, by zakład był ważny. Mogłeś siedzieć cicho i się nie ośmieszać :rugby:​  

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wygladaja super, ale to jest tez wlasnie "typowe Raptors" i Lowry, ktory ma tendencje grania jak bog koszykowki do weekendu gwiazd a potem znika coraz bardziej i bardziej... ile to juz razy mielismy sytuacje kiedy zastanawialismy sie w lutym czy Lowry to najlepszy PG na Wschodzie a potem bylo wstyd na sama mysl o takiej dyskusji 3 miesiace pozniej (wiem ze ten sezon jest zupelnei inny bo i sam Kyle zaczal sezon bardzo niemrawo i sukces Raptors to przede wszystkim inna filozofia gry niz nas przyzwyczaili, ale mowie tylko jak bylo w latach poprzednich) 

takze jeszcze raz powtorze - pozyjemy zobaczymy, sezon jest bardzo dlugi i wymagajacy a to nawet nie polmetek

 

 

 

???

"Zakładam temat rozpoczynajacy zaklady na sezon, no bo po prostu jeszcze nie ma, a z @shadowy86 doszlismy do porozumienia w sprawie zakladu, potwierdz jeszcze tutaj shadow

 

zaklad jest o to kto pod koniec sezonu regularnego bedzie wyzej w tabeli - Raptors czy Wizards

jak Wizards to ja dostaje stowke

jak Raptors to shadowy

 

jest warunek dotyczacy zdrowia core, ze kazdy z zawodnikow wymienionych musi zagrac minimum 66 spotkan w tym sezonie

w Wiz - Wall,Beal,Porter,Morris i Gortat* 

*lub jego zamiennik w przypadku ewentualnej wymiany

w Raps - Lowry,DeRozan,Powel,Ibaka,Valanciunas"

 

LBS głupio komentuje zarzucając mi, ze liczę na kontuzje graczy Wizards. Powinien przeprosić za posądzanie mnie o to, ale pewnie duma nie pozwala mu na to :rugby:

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shabowy

 

widzisz Twoja osoba tutaj działa na mnie tak, że czasem odcina mi prąd i hejtuje z automatu, jednakże jedne ośmieszenie jest niczym przy całej Twoje twórczości, wiec się tak nie zacieszaj

 

na pocieszenie powiem, że jak dla mnie jesteś zdecydowanym faworytem do wygrania tego zakładu gdyż:

 

@zalias

 

Casey całkowicie przeorganizował ofensywę, wcześniej mający problem ze spejsingiem Raps teraz są siódmi w oddanych trójkach i choć z celnością nie jest najlepiej to sprawiają tym wiele problemów rywalom, którzy muszą być przygotowani na wiele wariantów w ich ataku

 

do świetnego ataku dochodzi też obrona nr 9 co tylko potwierdza jak silny jest to teraz zespół

 

natomuast w Wizz pewnym kłopotem jest Beal, który mocno obniżył loty, a jak wiemy jego dobra gra, a nie tylko Walla jest tu niezbędna

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys tak czesciej mogl podobne komentarze pisac, to bylbym wdzieczny :smile:

 

Beal 51 pts i pozamiatane z Blazers 

No bo Wizards nie jest takie słabe jak wynikało z meczu Jazz. Tam Donovan zagrał dobrą obronę na Bealu i cały mecz im wyszedł. Inna sprawa że Blazers ma nadmuchany wynik bo mieli mega słaby terminarz.

 

No i ta ich obrona nr 2 w lidze to jest dla wciąż jakaś aberacja

 

Wizards nie ma ławki niestety . Te 3 grube maxy ich dobijają. Otto Beal i Wall to fantastyczni gracze i może nawet każdy z nich zasługuje na tego maxa ( no Beal najmniej on jednak bardziej pasuje na umowe Harrisa tj 84/4 niż ten max) ale to sprawia że oni nie maja jak się wzmocnić

Durant wziął obniżke. Klay zapowiada bonifikatę a tu Wall wymusił grube pieniądze i chyba ich okienko jest zamknięte

 

Albo s5 wskoczy na wyższy level i pokona wszystkich albo wypadną jeszcze gorzej niż rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Bealem to bym też nie przesadzał, gdy jest w formie jak dzisiaj czy w tamtym sezonie to jest top2 sg na wschodzie(teraz w sumie też), więc max zdecydowanie zasłużony. Osobiście wolę go od DeRozana, ale to kosmetyka, różnica niewielka z tym, że Raptors jednak mają głebie w porównaniu z Wizz.

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Bealem to bym też nie przesadzał, gdy jest w formie jak dzisiaj czy w tamtym sezonie to jest top2 sg na wschodzie(teraz w sumie też), więc max zdecydowanie zasłużony. Osobiście wolę go od DeRozana, ale to kosmetyka, różnica niewielka z tym, że Raptors jednak mają głebie w porównaniu z Wizz.

 

 

Ja na to patrzę w ten sposób

 

Za 2 lata Wizards będzie płacić 92 mln na 3 graczy.  a będą musieli podjąc dezyje co z Gortatem , Morrisem i Oubre

 

Beal to 3 opcja . Takiemu graczowi nie płacisz maxa tzn bardziej ci się opłaca rozmienić Beala na 2-3 graczy

 

Oni już teraz płacą 70 mln na nich i żeby zrobić miejsce na Portera pozbyli się resztek swojej głębi typu Bogdanovic, który dziś w Indianie gra bardzo dobrze.

 

Beal jest fajny i może dla kogoś wart maxa ale dla Wizards ta cena jest po prostu zbyt obciążająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.