Skocz do zawartości

Washington Wizards 17/18


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

nie potrzebuje go ogladac co 2 tygodnie, zeby  wiedziec ze Pachulia to nawet kolo niego nie stal, sorry miszczuniu.

 

Ale szacuneczek ze zapadl Ci w pamieci moj post sprzed 2 czy 3 lat! 

 

Ten post to legenda jest przecież ;)

 

Nawet, jeśli przyznam Wam rację, że Gortat jest trochę lepszy ( chociaż mam wrażenie, że bardziej tutaj robią minuty jakie dostają, a nie faktyczna wartość sportowa ) to nijak nie można go nazwać tanią siłą robotą. 13mln za Niego jest grubym przepłacaniem w tym momencie. Myślałem, że ludzie na forum e-nba mają trochę większą wiedzę niż prosty fan z onetu po clickbait tytule "kolejne świetny mecz Gortata! Kolejne double-double!". A potem tekst dziennikarza, że Polak zaliczył dobre 10 punktów, 10 zbiórek i z niewiadomych względów u kolejnego trenera czwartą kwartę ogląda z ławki.

 

Ale widzę jak Polak to trzeba się zachwycać, inaczej oczywiście zawistnik.

 

Mejri i Udoh wnieśliby na pewno więcej. Pora się pogodzić, że Gortat nic nie znaczy. I ciężko się dziwić, że kobiety graczy jadą z Polakiem, bo wyrażają to co Ci Panowie mówią w domu.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gortat jest tu problemem. owszem, nie gra lepiej niz przed rokiem ale...

 

wall i i otto to gracze, ktorzy zaliczaja wieksyz regres niz gortat. to oni zarabiaja krocie i to oni powinni ciagnac ten wozek. a tu poza bradleyem bealem i oubre, nikt  nie robi postepu. co wiecej, gortat mial byc rezerwowym centrem juz w zeszlym sezonie. to nie jego wina, ze podpisany mahinmi, ktory  ssie.

 

gortat z tego wszystkiego jest najmniej winny. jak na swoje lata, talent gra bardzo przyjemny basket.

wstawcie go do warriors i robi spokojnie to samo co pachulia. cowiecej, stawia duzo lepsze zaslony, wiec moze otworzylby gre w ataku jeszcze bardziej...

 

wizards chyba dobili do sufitu. pora na jakies zmiany...

wall za lilarda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter to miał jeszcze świetne wejście w sezon, potem też trochę poleciał z grą, ale tragedii nie ma. Coś jak przypadek Covingtona, który po świetnym starcie nie był w stanie utrzymać poziomu.

 

Natomiast Wall wydaje się z sezonu na sezon coraz gorszy. Nie wiem na ile to wina kontuzji, ale fani Wizards dość ostro z Nim jadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post to legenda jest przecież ;)

 

Nawet, jeśli przyznam Wam rację, że Gortat jest trochę lepszy ( chociaż mam wrażenie, że bardziej tutaj robią minuty jakie dostają, a nie faktyczna wartość sportowa ) to nijak nie można go nazwać tanią siłą robotą. 13mln za Niego jest grubym przepłacaniem w tym momencie. Myślałem, że ludzie na forum e-nba mają trochę większą wiedzę niż prosty fan z onetu po clickbait tytule "kolejne świetny mecz Gortata! Kolejne double-double!". A potem tekst dziennikarza, że Polak zaliczył dobre 10 punktów, 10 zbiórek i z niewiadomych względów u kolejnego trenera czwartą kwartę ogląda z ławki.

 

Ale widzę jak Polak to trzeba się zachwycać, inaczej oczywiście zawistnik.

 

Mejri i Udoh wnieśliby na pewno więcej. Pora się pogodzić, że Gortat nic nie znaczy. I ciężko się dziwić, że kobiety graczy jadą z Polakiem, bo wyrażają to co Ci Panowie mówią w domu.

 

nie,nie trzeba sie zachwycac. trza patrzec obiektywnie. mozesz napisac,ze gortat jest taki czy owaki,masz prawo sadzic,ze zarabia niewspolmiernie duzo,ale gdy piszesz,ze mejri czy inny udoh sa od niego lepsi to jest to,wybacz,zwykle pierdololo...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głównym problemem Wizards chyba jest, że Wall nie łapie się do top10 pg w tym sezonie.

Problemy są chyba 3

Wall w ataku strasznie spadł.

Inne drużyny poczynily progres w przeciwieństwie do Wiz którzy stoją w miejscu.

Płacenie 30 milionów w tym sezonie Mahiniemu i Gortatowi to gorzej niż zle. Jedyny chyba promoczek nadzieji to rozwój Oubre. A i tak na najbliższe 3 lata to zespół aż i tylko na 1 rundę play-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ludzie na forum e-nba mają trochę większą wiedzę niż prosty fan z onetu po clickbait tytule "kolejne świetny mecz Gortata! Kolejne double-double!".

No ja też, a potem zobaczyłem że ktoś stawia Mejriego, Reeda i Udoha ponad Gortatem  :rugby: Do tego jeszcze Paczulię uznał za gorszego od tych trzech mistrzów pomalowanego.

 

Ale widzę jak Polak to trzeba się zachwycać, inaczej oczywiście zawistnik.

Trzeba nie pi*****ić głupot bo wtedy rzeczywiście sprawia się wrażenie zawistnika albo kogoś, kto się nie zna. Zachwycamy się Gortatem bo uważamy go za lepszego od Mejriego haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post to legenda jest przecież ;)

 

Nawet, jeśli przyznam Wam rację, że Gortat jest trochę lepszy ( chociaż mam wrażenie, że bardziej tutaj robią minuty jakie dostają, a nie faktyczna wartość sportowa ) to nijak nie można go nazwać tanią siłą robotą. 13mln za Niego jest grubym przepłacaniem w tym momencie. Myślałem, że ludzie na forum e-nba mają trochę większą wiedzę niż prosty fan z onetu po clickbait tytule "kolejne świetny mecz Gortata! Kolejne double-double!". A potem tekst dziennikarza, że Polak zaliczył dobre 10 punktów, 10 zbiórek i z niewiadomych względów u kolejnego trenera czwartą kwartę ogląda z ławki.

 

Ale widzę jak Polak to trzeba się zachwycać, inaczej oczywiście zawistnik.

 

Mejri i Udoh wnieśliby na pewno więcej. Pora się pogodzić, że Gortat nic nie znaczy. I ciężko się dziwić, że kobiety graczy jadą z Polakiem, bo wyrażają to co Ci Panowie mówią w domu.

 

własnie sprawdziłem, rzeczywiscie klasyka - powienienem pamietać :D

Na dole strony na głównej jest odnośnik do najbardziej lubianych komentarzy. W wersji mobilnej tego nie znajdziesz, przynajmniej u mnie ;)

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i mamy 5 zwycięstwo z rzędu bez Wall`a. Dziwnie się to układa. Teraz przed WAS dwa mecze prawdy z czwartą (PHI) i pierwszą (BOS) obroną w lidze. Po tych meczach będzie już wiadomo czy te wygrane były tylko efektem zaskoczenia przeciwnika (nowa rotacja) czy jednak dzieciaki ze stolicy w końcu dojrzały do prawdziwej gry...czekają Nas dwa arcyciekawe mecze. Dodatkowo mecz z PHI będzie podwójnie trudny ze względu na zmęczenie po meczu w Indianie (B2B).

Edytowane przez czarny81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Walla w rotacji i podział zdobytych punktów zostaje bardziej rozdysponowany wśród wszystkich graczy. Dzisiejszej nocy aż 8 graczy Wizards zdobyło dwucyfrową liczbę zdobytych punktów (Double-Digit) a są to: Porter, Morris, Gortat, Beal, Oubre, Mahinmi, Scott i Meeks. Łącznie Washington zdobył 111 punktów więc to dość ciekawa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.