Skocz do zawartości

50 shades of Suns


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Morey faktycznie będzie musiał wyrównać Capelę, a do Capeli należeć będzie wybór zespołu z którym podpisze offer sheet - Suns będą pewnie jednym z zespołów poważnie rozważającym tę opcję. Aktualnie mają faktycznie trochę mniej miejsca w salary, ale nie sądzę że stworzenie tych dodatkowych kilku milionów stanowiłoby jakąkolwiek trudność, mają 16 i 31 pick które raczej niechętnie sami zaabsorbują do składu w przyszłym sezonie, bo 3 nowych debiutantów to ostatnia rzecz jaką im trzeba, a w odwodzie zawsze można ratować się streczem dla Dudleya czy nawet Tysona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię Doncicia, tak Suns życzyłbym w drafcie Shai Gilgelousa-Alexandra i Jacksona jr (który uchroni też od średniej jakości pomysłu dawania maxa Capeli). 

Idealny fity pod Bookera i Jacksona. 

Paradoksalnie lepiej, żeby nie wylosowali jedynki. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG bez rzutu idealnym fitem pod Jacksona?

Dobre iq (gdzie do Bookera i Jacksona możesz mieć zastrzeżenia) i czucie tempa. Nie dominuje totalnie piłki, dzięki czemu Booker i Jackson będą mogli z piłką również się spełniać. 

Technika rzutu nie jest jakaś złamana. Da się tu coś wypracować.  

 

Jackson jr na 5, który także Ci rozciąga grę. 

 

 Przy posiadaniu dodatkowo Jacksona (Josha) tworzysz sobie wiele efektywnych switchow w obronie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie fitu do SG bez obrony i SF bez rzutu jest dosyć trudne, ale PG który nie rzuca off the dribble z dystansu kompletnie mi nie pasuje. To trochę tak jakby grać full time Livingstonem, Iguodalą i Klayem.

 

​Z JJJ zgoda, ale tutaj tylko Bagley nie pasuje.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem artykuł w którym dość sensowni dziennikarze z Salt Lake City sugerowali ,że Koroskov będzie brał Lukę a jako centra weźmie Favorsa

 

Ogólnie wątpie by Igor chciał zaczynać karierę od grania centrem co nie ma pojęcia o obronie..

Stąd te plotki o Capeli. Teraz o Favorsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem artykuł w którym dość sensowni dziennikarze z Salt Lake City sugerowali ,że Koroskov będzie brał Lukę a jako centra weźmie Favorsa

 

Ogólnie wątpie by Igor chciał zaczynać karierę od grania centrem co nie ma pojęcia o obronie..

Stąd te plotki o Capeli. Teraz o Favorsie.

od kilku miesięcy bardzo chciałem by Ayon trafił do Pho - jednak coraz częściej się boje że będzie to kolejny Okafor. Wydaje mi się że Dontić może być pewniejszą kartą. Dodatkowo opcja Favors/Capela była by naprawdę git - jak by jeszcze podpisali Alexa i jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że osoby decyzyjne w Suns boją się wybrać Doncica też że względu na Josha Jacksona. W przypadku wyboru Donica jego rozwój chyba może się potencjalnie najbardziej zahamować ponieważ żeby być efektywny on potrzebuje piłki(jego rzut za 3 też nie jest zbyt imponujący i za wiele miejsca kolegom nie robi) a w 2 części sezonu pokazywal jakiś tam progres.

 

Wybór Donica niestety spowoduje że może brakowac piłki dla wszystkich pamiętając jescze o Bookerze.

 

Ciężka decyzja dla Suns jestem ciekawy jak sobie z nią poradzą

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kategorii to chyba się nie dzieje

 

Dziś ogłoszono, że rok temu przed draftem Knicks chcieli oddać Porzingisa za nr 4 draftu!!!!

 

I Phoenix to odrzuciło

 

W kategoriach najgłupszy odrzucony trade ever to moim zdaniem nr 2 zaraz po tym jak Wizards odmówiło oddania Beala za Hardena

 

To mniej więcej pokazuje jak przecenia się obecnie freshmenów.. Nie wiem w kogo zmieni się josh ale KP jest najlepszym graczem z tamtego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phil Jackson był zdesperowany i nie był geniuszem by żądać Bookera i wybór nr 4 nie oddając swojego nr 9

 

Inna sprawa że KP jest rzeczywiście gwiazdą i ciągnął Knicks w tym sezonie w wielu ważnych momentach

 

lepszego źródła od suns nie znajdziesz. 

 

https://twitter.com/Gambo987/status/877222109637824512?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Farizonasports.com%2Fstory%2F1153594%2Freport-knicks-asked-for-booker-no-4-pick-in-exchange-for-porzingis%2F&tfw_creator=AZSports&tfw_site=azsports

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w czerwcu plotkowano, że Knicks mogą oddać KP, ale za jakąś grubą paczkę (Boston np.), i insiiderzy wskazywali m.in. Booker + 4. pick od Suns, albo coś jeszcze, ale nikt tych żądań nie chciał spełnić. Gdyby KP był do wzięcia za sam 4. pick to już by go nie było od 11 miesięcy w Nowym Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na miejscu Phoenix i tak wchodził w taką wymianę... Co najwyżej bym poprosił o dorzucenie wyboru nr 9

 

KP jest więcej wart niż Booker a josh Jackson budzi we mnie poczucie że koleś ma dość niskie IQ i choć ma wiele talentu to jednak raczej wątpie by kiedyś go wykorzystał

 

 

Ale fakt wymiana Booker i 4 już jest bardziej równocenna do wartości Porzingisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.