Skocz do zawartości

50 shades of Suns


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

A ja na miejscu Phoenix zastanowiłbym się nad zdrowiem Porzingisa (myślicie, że czemu Jax chciał oddać jedynego gracza, za którego szanowali go kibicie NYK?) i nie oddałbym za niego Bookera wtedy, a na pewno nie dorzucał #4 picku.

 

To, że wydraftowali akurat JJ to inna kwestia.

Ale o jakim wątpliwym zdrowiu piszesz? Przecież rok temu KP zagrał sezon na 66 meczów , wcześniej na 72 i nie pamiętam by było że jest szklany.

Ba Booker w 3 sezony poza nabijaniem sobie statystyk nie był  w stanie wygrywac meczów dla Suns. Ich najlepszy wynik to 24 wygrane. A jak w tym roku zagrał mało to Suns zrobiło 21 zwycięstw. Można rzecz że jest wart 3 zwycięstwa dla Phoenix- to ironia jakby ktoś się nie zorientował

 

Porzi w tym sezonie równie słaby skład Knicks poprowadził do bilansu bliskiego PO.. Mówie o momencie kontuzji. Facet potrafi bronić, potrafi przejmować mecze i ma dodatni wpływ a Booker mocno ujemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Podsumowując draft dla Suns - w zamian za wszystko co dostaliśmy od Miami za Dragica w 2015 (co było jednym z lepszych ruchów w resume naszego GMa) odzyskaliśmy pick LAL, który wcześniej pozyskaliśmy od Lakersów za Steva Nasha tylko po to aby go zaraz oddać za Brandona Knighta, a następnie broniąc słuszności tego trejdu postanowiliśmy go uczynić jednym z najgorszym kontraktów w lidze przedłużając za 70 mln mimo, że się od razu połamał.

 

Można też na ten trejd spojrzeć z innej perspektywy. Nie znając zasad przyznawania picków w 2021 roku (a zmiany antyHinkowe idą w kierunku wyrównywania szans zdobycia czołowych numerków), ani klasy draftu 2021 oddaliśmy kolejny raz jeden z najlepszych assetów na rynku aby zamiast 16 picku dostać 10, mimo że w Miami salary wygląda nieciekawie, ich dwa najgrubsze kontrakty to starzejący się Dragic i nietrejdowny Hassan (bez konieczności sporego dopłacania przynajmniej), Pat młodszy nie będzie - chociaż patrząc na zeszłoroczne ruchy tegoż to nie wiem czy to nie jest jedyny dobry prognostyk dla Heat.

 

Klasyczny ruch pod tytułem there is no future walczącego o nowy kontrakt GMa. Ten pick Miami był sam w sobie wart coś w okolicach 10 picku tegorocznego draftu. Nie mogłem uwierzyć kiedy to na żywo śledziłem, byłem przekonany że obostrzyliśmy ten pick chociaż jakąś protekcją w stylu top5 czego reporterzy jeszcze nie wychwycili, liczyłem że może chodzi o pick Bucks. Fatalny ruch Ryana, na dodatek pozyskał najstarszego gracza w tej naszej grupie, czekam aż z naszym szczęściem talent Zahire (którego Suns i tak nie draftowali tak w ogóle - kuriozum) eksploduje a nasz Mikal popadnie w przeciętność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od dłuższego wczasu wrzuca na insta różne rzeczy związane z treningiem. Wcześniej mu się to nie zdarzało, raczej same szpanerskie wstawki były.

To jeszcze mógłby kolegów zarazić zmianą mentalności, DLO i Townsa.

 

Swoją drogą to ładny szok mimo wszystko musi być dla takich nastlolatków, którzy nagle stają się milionerami.Nic dziwnego, że na początku ważniejszy jest lans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.