Skocz do zawartości

50 shades of Suns


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

6 trójek trafionych, 9 osobistych wykonanych i skuteczność na poziomie 43% i wygrany mecz. Jak dodamy do tego, że wygraliśmy z Jazz nie tylko mecz ale i zbiórki oraz to, że Len miał więcej zdobytych puntów niż cała ławka Utah, to człowiek zaczyna wierzyć na nowo w mistrzostwo. No dobra trochę się zapędziłem :smile:

Obrona?? Masakracja w porównaniu nawet do zeszłego sezonu. Rzuty kontestowane, każdy się stara i pomaga sobie nawzajem, energia aż kipi. Z resztą w pierwszej kwarcie Jazz zdobyli raptem 13 punktów. Jeszcze parę takich gier i może być ciężko o pierwszy numer draftu.

Ruch Bendera przy bloku super.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 trójek trafionych, 9 osobistych wykonanych i skuteczność na poziomie 43% i wygrany mecz. Jak dodamy do tego, że wygraliśmy z Jazz nie tylko mecz ale i zbiórki oraz to, że Len miał więcej zdobytych puntów niż cała ławka Utah, to człowiek zaczyna wierzyć na nowo w mistrzostwo. No dobra trochę się zapędziłem :smile:

Obrona?? Masakracja w porównaniu nawet do zeszłego sezonu. Rzuty kontestowane, każdy się stara i pomaga sobie nawzajem, energia aż kipi. Z resztą w pierwszej kwarcie Jazz zdobyli raptem 13 punktów. Jeszcze parę takich gier i może być ciężko o pierwszy numer draftu.

Ruch Bendera przy bloku super.

Jazz akurat wpadło w jakiś dziwny dołek . I przestało w ogóle walczyć o zbiórki więc zarówno Jordan jak i Len poszaleli na tablicach. Niemniej dużo dużo poprawiliście w stosunku do meczów sparingowych. Widać ,że Bledsoe był rzeczywiścię V kolumną. Podobno taką strategię mu podpowiedział agent wkurzony że nie chcieli dać maksymalnego przedłużenia przed sezonem

 

Niestety trochę tu zawodnicy są bezkarni - choć podobno zespoły rezygnują z Erica słysząc żadania Phoenix oraz oczekiwania Bledsoe co do maksymalnej kolejnej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz akurat wpadło w jakiś dziwny dołek . I przestało w ogóle walczyć o zbiórki więc zarówno Jordan jak i Len poszaleli na tablicach. Niemniej dużo dużo poprawiliście w stosunku do meczów sparingowych. Widać ,że Bledsoe był rzeczywiścię V kolumną. Podobno taką strategię mu podpowiedział agent wkurzony że nie chcieli dać maksymalnego przedłużenia przed sezonem

 

Niestety trochę tu zawodnicy są bezkarni - choć podobno zespoły rezygnują z Erica słysząc żadania Phoenix oraz oczekiwania Bledsoe co do maksymalnej kolejnej umowy

 

A Suns zapowiedzieli, że już nie zagra u nich, tak? Kto wie, czy właśnie gość nie marnuje kariery w ten sposób, ale tylko na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Suns zapowiedzieli, że już nie zagra u nich, tak? Kto wie, czy właśnie gość nie marnuje kariery w ten sposób, ale tylko na własne życzenie.

Włodarze powiedzieli, że szukają zainteresowania na rynku. EB powiedział przepraszam, ale nikt nie uwierzył. Jego agent bredzi.

 

A co do zmarnowanej kariery to już było gro zawodników, co się na dany klub wypięli (nawet po drafcie) i karier im to nie popsuło. Poza tym jak widzisz focha w dysfunkcyjnym organiźmie to jesteś świadom, że u Ciebie nie musi się to powtórzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas Denver wydaje się tu oczywistym kierunkiem

 

pakiet Mudiay/Beasley/Faried powinien zrobić robotę ew. jeszcze jakiś lotto protected pick,ale to już taka zmienna/niewiadoma, bo wartość EB się trochę mocno zjebała ostatnio

 

btw w sumie Faried jako mentor dla Chrissa/Bendera - nauczy ich grać twrdo i się ustawiać do zbiórek?

 

opcja 2 - Cavs mogą dać Osmana/Zizica/Schumpa i swój pick, ale z perspektywy phx dużo mniej mi się to podoba

 

opcja 3 - Bucks, ale jak nie chcą dać Brogdona to niech wypierdalają

 

i czarny kuń Clippers z pakietem Rivers/Dekker/? eeee nie, nie ma c***a żeby to zagrao :D

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas Denver wydaje się tu oczywistym kierunkiem

 

pakiet Mudiay/Beasley/Faried powinien zrobić robotę ew. jeszcze jakiś lotto protected pick,ale to już taka zmienna/niewiadoma, bo wartość EB się trochę mocno zjebała ostatnio

 

btw w sumie Faried jako mentor dla Chrissa/Bendera - nauczy ich grać twrdo i się ustawiać do zbiórek?

 

opcja 2 - Cavs mogą dać Osmana/Zizica/Schumpa i swój pick, ale z perspektywy phx dużo mniej mi się to podoba

 

opcja 3 - Bucks, ale jak nie chcą dać Brogdona to niech wypierdalają

 

i czarny kuń Clippers z pakietem Rivers/Dekker/? eeee nie, nie ma ch**a żeby to zagrao :grin:

a już Cię lubić zaczynałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już Cię lubić zaczynałem

 

no nie macie na SG głębi, Rivers w takim dealu musiałby być - problem w tym, że LAC nie mają dobrych mlodych assetw

 

chyba że skleją coź z Beva/Dekkera i Harella + fillery

 

ale nie chce mi się odpalać trade machine - dla mnie Denver jest no brainer, chyba że za bardzo przeceniają upside Mudiaya 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie macie na SG głębi, Rivers w takim dealu musiałby być - problem w tym, że LAC nie mają dobrych mlodych assetw

 

chyba że skleją coź z Beva/Dekkera i Harella + fillery

 

ale nie chce mi się odpalać trade machine - dla mnie Denver jest no brainer, chyba że za bardzo przeceniają upside Mudiaya 

 

Beverley jest nie do ruszenia. Zwłaszcza po takim początku nie będą nic grzebać w tym składzie.

 

A Mudiay nie ma żadnej wartości na rynku, oprócz ujemnej. Rivers też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Mudiay nie ma żadnej wartości na rynku, oprócz ujemnej. Rivers też.

 

kwestia dobrej gry w nastepnych meczach, miał juz przebłyski

 

lepszy Mudiay niż wkurwiony Bledsoe

 

zresztą George pposzedł za Sabonisa i  Oladipo - co ty by chciał niby za wkurwionego EB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Portland powinniśmy byli wygrać. Ale jak się nie trafia prostych rzutów w ciągu ostatnich 2 minut czwartek kwarty to tak właśnie się kończy. Mimo wszystko dobrze to wyglądało. Byliśmy bardzo blisko, sporo świetnych zagrań. Bardzo dobry Booker (nawet w obronie, chociaż te jego pałowanie rzutów mocno mnie momentami denerwuje) i Bender. Trochę niezrozumiałe dla mnie zmiany od 4 minut do końca. Szło nam dobrze, Len, Bender, Jackson, Ullis robili robotę a trener zamiast ich ogrywać w końcówkach na styku i dawać szansę wprowadza bezpłciowego Chrissa, beznadziejnego dzisiaj Warrena, słabego dzisiaj Jamesa i będącego chyba myślami w Bucks Chandlera.

Mam nadzieję, że teraz sprawnie wypchniemy od nas Bledsoe i zakończy się ten melodramat.

Dzisiaj także, Lillard przekroczył 9000 punktów jako najszybszy Blazer w historii.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Blensoe nie gra ? Jest na liście kontuzjowanych ale bez podania powodu. Czy rzeczywiście ma jakiś uraz czy powódem jest jego prośba o transfer i jego niepochlebna opinia na temat obecnego miejsca gry

 

..ok już mam http://probasket.pl/nba-bledsoe-odsuniety-od-druzyny-suns-szukaja-transferu/

Edytowane przez ghost41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-4

Jak ktoś wpada w dołek to to wykorzystujemy; Utah i Brook ofiarami słonecznej napaści.

Dziś wygrana deska o 22 zbiórki, Book i TJ w gazie (jak to Reef pisał wyżej, jak obaj ciągną wózek to ciężko to przegrać) + 2 energizery ławkowe w postaci Ulisa i JJ i Triano ma swoje 3-1. Nie ma się co napinać na wysokie lokaty, acz najbliższe 5 spotkań mamy szanse zakończyć z tarczą - poza SAS i Was reszta jest w dołku, co można skrzętnie wykorzystać.

Also, Bender zagarł pikny, klasyczny mecz wysokiego z potencjałem, a Chriss w 1 połowie kompletnie nie myślał o obronie, próbując bloków bez  wyskoku, nie pomagając w podwojeniach i będąc zbyt pasywnym.

Wincy może na airballu za 5,5 + vat, jak mi się zachce i skończę malować regały w ten piękny, zniczny dzień

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-4

Jak ktoś wpada w dołek to to wykorzystujemy; Utah i Brook ofiarami słonecznej napaści.

Dziś wygrana deska o 22 zbiórki, Book i TJ w gazie (jak to Reef pisał wyżej, jak obaj ciągną wózek to ciężko to przegrać) + 2 energizery ławkowe w postaci Ulisa i JJ i Triano ma swoje 3-1. Nie ma się co napinać na wysokie lokaty, acz najbliższe 5 spotkań mamy szanse zakończyć z tarczą - poza SAS i Was reszta jest w dołku, co można skrzętnie wykorzystać.

Also, Bender zagarł pikny, klasyczny mecz wysokiego z potencjałem, a Chriss w 1 połowie kompletnie nie myślał o obronie, próbując bloków bez  wyskoku, nie pomagając w podwojeniach i będąc zbyt pasywnym.

Wincy może na airballu za 5,5 + vat, jak mi się zachce i skończę malować regały w ten piękny, zniczny dzień

Dołek nie dołek.Początek wyglądał jakbyście grali na zwolnienie Watsona.Zwolniliście go i zaczął się dla Was sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz chociaż po -22 w drugiej kwarcie to czułem już miękkość mojej podusi.

Booker , którego jeb***** za pałowanie rzutów zmądrzał. Bender , którego uważałem za zmarnowany pick pokazuje mi środkowy palec.
TJ miota tak jak miał miotać od kiedy pojawił się w Suns, robi 40/10 i pierwszy zapewne poster w swoim życiu. Kolejny, który odzyskał wzrok, agresję i umiejętności to Len. Na dokładkę Wall mówiący "this is my house" i robiący airball 3.

Ciężko się nie cieszyć z takiej wygranej, z zaangażowania, z tego jak ta banda ch** stała się drużyną. Widać kolektyw, widać chęć gry, widać rękę trenera. Pewnie umoczymy jeszcze koncertowo wiele spotkać ale wierzę , że przy mądrej wymianie Bledsoe na na przykład wysoki pick w przyszłorocznym drafcie możemy zbudować lepszą przyszłość.

Z tym rakiem EB to może przesada ale na pewno jest coś na rzeczy. Jaja z nim przecież były już przy przedłużaniu kontraktu. Nie jest tez przypadkiem, że po wyjęciu gościa +20pkt co mecz wcale nie straciliśmy mocy ofensywnej. Inna sprawa, że organizacja nie pchnęła go kiedy miał najwyższą wartość. Ale myślę, że przy takiej postawie drużyny stać nas na to aby spokojnie czekać na oferty.
W piątek gramy z Knicks a Ci chyba bez Porzingisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns nie dostaną wysokiego picku za Bledsoe, w takiej wymuszonej wymianie jak dostaną w ogóle cos wartościowego to będzie juz jakiś sukces.

 

Ogolnie Suns są chyba jednak zbyt dobrzy na top5 draftu. Booker i Warren świetni, trochę młodzieży, jakiś weteran, chyba za dużo na topowy pick w drafcie. Ale typuję, że dostaną pick Miami w loterii, więc pewnie będzie się prosiło o trade up. Ale to dalekie wybieganie w przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.