Skocz do zawartości

Psy i inni wielonodzy domownicy


TuPalnik

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, RappaR napisał:

Mam problem - chciałbym porozpieszczać kota, ale nie wiem czym, to straszny niejadek.

Jakiekolwiek mokre to poliże i zostawi mi wszystko. Shelba/Whiskas/Felix wszystkie takie zostawia.

Dam mu łososia czy coś normalnego z puszki - to samo.

Dam mu szynkę, trochę skubnie, a resztą się bawi i porozwala mi po mieszkaniu, że trzeba zbierać.

To samo z jakimiś przysmakami kocimy.

Jedynie suche z miski zawsze grzecznie je do czysta. Niby wygodnie, ale ogółem możecie coś polecić, co jeszcze bym mu mógł dać?

Mój bardzo lubi trawę dla kotów - można kupić w zoologicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 12:44, RappaR napisał:

Mam problem - chciałbym porozpieszczać kota, ale nie wiem czym, to straszny niejadek.

Jakiekolwiek mokre to poliże i zostawi mi wszystko. Shelba/Whiskas/Felix wszystkie takie zostawia.

Dam mu łososia czy coś normalnego z puszki - to samo.

Dam mu szynkę, trochę skubnie, a resztą się bawi i porozwala mi po mieszkaniu, że trzeba zbierać.

To samo z jakimiś przysmakami kocimy.

Jedynie suche z miski zawsze grzecznie je do czysta. Niby wygodnie, ale ogółem możecie coś polecić, co jeszcze bym mu mógł dać?

Spróbuj z piersią z kurczaka. Surową i gotowaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

Yas, znajomego koty jedzą surowe mieso jak głupie. Kurczak, wołowina, szynka itd.

Z moich obserwacji wynika, że dorosły kot szaleje za mięsem, które jadł jako młody kociak. Mam 2 koty, jeden uwielbia surową wątróbkę drobiową a nawet nie spojrzy na pierś kurczaka a drugi ma odwrotnie i jest to zbieżne z tym co jadły w młodości. Ale próbka mała więc może wnioski nie są wcale prawidłowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR

Może przyczyna jest ekhmm... medyczna?

Jeżeli to kot wychodzący, to może po prostu posiadać pasożyty. Jednym z nieswoistych objawów jest zaburzenie łaknienia. Nasz kot, wychodzący, często pił wodę z kałuży, wszystkiego musiał spróbować. I mimo braku pasożytów w kale, czy też wymiotów wymagał regularnego odrobaczania, co przywracało mu apetyt.

Takie spostrzezenie od siebie Nie musi to być przyczyną u twojego kota.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

@RappaR

Może przyczyna jest ekhmm... medyczna?

Jeżeli to kot wychodzący, to może po prostu posiadać pasożyty. Jednym z nieswoistych objawów jest zaburzenie łaknienia. Nasz kot, wychodzący, często pił wodę z kałuży, wszystkiego musiał spróbować. I mimo braku pasożytów w kale, czy też wymiotów wymagał regularnego odrobaczania, co przywracało mu apetyt.

Takie spostrzezenie od siebie Nie musi to być przyczyną u twojego kota.

Przez ostatnie 5 lat jedyny raz kiedy opuścił mieszkanie nie liczac przeprowadzki, to do weterynarza 

11 godzin temu, Sebastian napisał:

Spróbuj z piersią z kurczaka. Surową i gotowaną. 

Próbowałem, czasem zje, czasem się bawi i rozrzuci kawałki po całym mieszkaniu

3 godziny temu, Reikai napisał:

gdzie zes znalazł kota niejadka?Myslalem, że taki gatunek nie występuje w przyrodzie. 

Dachowiec z ogródków działkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.