Skocz do zawartości

Zielone Toronto 17/18, czyli hajs, parki miejskie i Kobe dla ubogich


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, druga runda  PO to przeciez wielka kupa dla tak wspanialej i zasluzonej organizacji jak raptors, wywalmy ich wszystkich na zbity pysk, przebudowywujmy sie przez kolejne 15 lat i moze akurat wyciagniemy kolejnego anthonego benne vince'a cartera w drafcie

Człowiek się na pewno czuje fajny jak zajebie ironią i wrzuci demotywator ale wracając do koszykówki - jeśli Twój zespół pokazuje w playoffs zupełnie inny, gorszy poziom niż w regularze to jest to kupa, oczekiwania jakie narastają podczas sezonu regularnego wpływają na postrzeganie zespołu przez ludzi wokół.

 

Nie pisałem też o wyjebaniu liderów za picki w drafcie i tankowaniu przez dwie dekady tylko o próbie pozyskania graczy zbliżonego kalibru, by atakować playoffs także i w następnym sezonie, tylko z przemeblowanym składem. Nie wiem jakich konkretnie Kembów, McCollumów, Porterów, Deandrów i Drummondów dałoby się pozyskać handlując liderami Raptors ale wierze, że Masai mógłby coś ciekawego wymyślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, proponujesz wywalic 3 top playerow, no to jest jakby spore przemeblowanie i rzadko da sie sprzedac gwiazde ktora corocznie daje dupy w PO za gwiazde nie dajaca dupy w PO.

 

 

 

Ja sie ogolnie czuje fajny, z ironia czy bez, a demoty & memy zawsze w modzie. Jeśli wolisz jakieś inne zwierzątko facepalmowało Twój post to daj znać, mogę podmienić

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana całej trójki,mało że niewykonalna to jeszcze bez sensu. Vendetta za sweep od LeBrona już spełniona-Casey wepchnięty pod autobus.,Jeżeli już to powinni wymienić Rodzyna.,Wiadomo ,że Kawhi Leonarda za niego nie dostaną, ale na przykład taki Wiggins jest całkiem realny.Wolves pewnie mają kaca po przedłużeniu Wigginsa i taki Rodzyn na krótszej umowie by pasował do Townsa,a i sam Wiggins chętnie by wrócił z wygnania do ojczystej ziemi.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co zmieniać DeRozana na jescze słabszego Wiginsa? Jescze żeby on jakiś potencjał zdradzał, ale na tersz to nie jest zawodnik który daje przesłanki że może być kimś poważnym w tej lidze albo kimś na kim można budować zespół.

 

Myślę że Derozana można rozdrobnic co najwyżej na drobne. Jakiegoś startera plus późny pick w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins młodszy,a to że w tym sezonie miał regres to jeszcze go nie przekreśla.,Czasem zmiana otoczenia robi różnicę.,Dodatkowo jakby grał u siebie ,to by miał motywacje do cięższej pracy.

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś na yt mignął mi 10 minutowy filmik o historii DDR i jestem w szoku, że gościu z taką przeszłością wymięka w PO. Ciekawe jak budowali chemistry za Caseya. W sumie to szybko się nie dowiemy jak wyglądała szatnia Raptors 11-18, ale ciekawe czy tam w ogóle była praca z psychologiem sportowym. Lowry się przynajmniej zjawił na to PO, a DeRozan... no cóż 

 

Demar powinien chyba, gdzieś poza Kanadą spróbować odnaleźć pewność na PO. Masai nie jest w ciemię bity, a dodatkowo ma jaja. Zadeklarował, że bierze na siebie poprawę za rok więc liczę na pozytywne zamieszanie w Raptors. Ogólnie to chyba najbardziej nie lubię klubu z Kanady spośród Atlantic Division, ale jakoś mi ich tak szkoda po LeOucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins młodszy,a to że w tym sezonie miał regres to jeszcze go nie przekreśla.,Czasem zmiana otoczenia robi różnicę.,Dodatkowo jakby grał u siebie ,to by miał motywacje do cięższej pracy.

 

Poczekaj, poczekaj. Ty piszesz o tym Wigginsie, który przed podpisaniem nowego kontraktu obiecał właścicielom, że nie spocznie na laurach i weźmie się na poważnie za treningi i grę ?

Przecież jego "sportowe" ambicje spełniły się właśnie w momencie otrzymania tego kontraktu..  Siano jest to po co się wysilać.

A i nawet w formie z poprzednich sezonów to wciąż jest gorszy gracz od DeRozana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeżeli nie musi nie odda największej gwiazdy za 7 pick, osłabiając zespół w tym co im najlepiej wychodzi czyli w grze w RS. Bez względu na to kim naprawdę DeRozan w playoffach jest. Jak Raptors zrobią jakieś ruchy to z pickami/Anunobym/Poetlem, chyba że pojawi się szansa na wzięcie kogoś dobrego za DeRozana w stylu Beala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy jak chcemy mówić o głupich dealach za g2g bo takowego potrzeba to myślę, że Melo + Singler + nastepny pick  za  DeRozana i Powella brzmi podobnie śmiesznie jak wyslanie go do Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co pamiętam DeRozan i żmudziński cieć najgorzej ;)

I ten duet właśnie na miejscu Masaia bym się starał przede wszystkim opylić. (no i Powella pewnie, którego przepłacili).

Siłą Raptors nie był nie jest i co regularnie udowadniają PO nie będzie DeRozan. Główną zaletą ich jest wyrównany team (RS alert).

 

Czy iść w totalne zaoranie? Wg mnie także nie. Nie ma co orać zwycięzcy RS na wschodzie do poziomu tanku.

Jednakże sądzę, iż ta ekipa właściwie uderzyła w sufit, zwłaszcza z tym historycznym POchokerem i wspomnianym nawet przez Ciebie payrollem. Nie lepiej zrobić spokojnie krok w tył (raczej dalej pewne PO), by mieć szansę na dwa kroki do przodu?

Skad twoja niechec do Valenciunasa?Bo imo jak na liczbe touches ktore mial, to dawał rade.Zwlaszcza po G1 mnie zdziwiles, gdy napisales ze Cie zawiodl, a walnal wtedy 21 pkt i 21 zbiorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność, nie bronię DeRozana, ale to co z perspektywy e-nba wydaje się dosyć logiczne (oddanie DeRozana za cokolwiek naprawdę wartościowego), o tyle z perspektywy GM-a wygląda to inaczej. Oddania ulubieńca kibiców, który sprzedaje im koszulki i karnety, to coś, co się nie wydarzy, chyba, że Raptors dostaną coś naprawdę wartościowego (czytaj innego allstara) w zamian. Zwłaszcza, że taki Mikal Bridges to nie jest difference maker w porównaniu do DeRozana.

 

Pole do wymian Masai ma bardzo małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą poważna ofertę powinni Raps rozważyć zarówno za Lowry'ego jak Rodzyna. Nie mówię, żeby ich od razu oddawać, no ale muszą być otwarci. To nie jest tak, że kolejka się ustawi. Nie wiem czy jeśli Raps podpiszą Buda to wiele to zmieni. Może jakiś mlody trener dałby im jakiegoś kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.