Skocz do zawartości

tough calls corner czyli wątek pamięci R.Wallace'a & J.Crawforda


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

ty no przeciez ten ziomek w obronie skoczyl tak blisko do westbrooka ze prawie go zheadbuttowal, wiec w ogole o co kaman? tez bym rece opuszczal zeby sie bronic przed nacierajacym white power


poza tym to ze reke rzucajaca opuszczasz to raczej normalne, tak dokladnie jak mowia komentaatorzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mi powiedziec,ze twoj idol,russelek,ktory jest wystarczajaco sprawnym grajkiem,by mijac obroncow jak tyczki,mial [tutaj] ciezkie jak olow,bezwladne lapy,nad ktorymi nie byl zdolny zapanowac?!...spoko. generalnie mam to w dupie. uwazam te decyzje sedziow za jak najbardziej wlasciwa. eot z mojej strony...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo nie był to naturalny ruch rąk.Przy opadaniu ku tyłowi to raczej wyciągasz lekko zgięte ręce do tyłu,tak żeby w momencie upadku była amortyzacja a Westbrook najpierw mu tymi rękami przejechał gdzieś w okolicach japy a później ledwo się podparł jedną ręką.Co nie zmienia faktu że biały zachował się jak większość piłkarzy czyli umarł od dotknięcia.Słabe to w opór,kiedyś się tłukli,zęby se wybijali i komu to przeszkadzało :D.Btw.tag najwyższych lotów,szanuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Westbrook bardzo często tak robi, szczególnie kiedy próbuje wymusić faul. Polecam obejrzeć jakieś highlightsy z jego gry gdzie rzucał dużo z dystansu i tam albo zostawia rękę w górze, albo bardzo szybko obie opuszcza. Przy próbie wymuszenia faulu wyrzuca jeszcze nogi do przodu - tak jak tu.

 

Reasumując - na moje Westbrook widząc skaczącego w jego kierunku gościa postanowił wymusić łatwy faul, ale niechcący wypakował mu w łeb i plan się zyebał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten gwizdek. Czas wreszcie skończyć to pajacowanie z wystawianiem łap i nóg na wszystkie strony świata. 

 

Przecież było/jest Reggie Miller Rule i jakoś to ciągle się działo.

 

W sędziowaniu w NBA brakuje konsekwencji. Bo za podobno akcje różni zawodnicy dostają różne gwizdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mi powiedziec,ze twoj idol,russelek,ktory jest wystarczajaco sprawnym grajkiem,by mijac obroncow jak tyczki,mial [tutaj] ciezkie jak olow,bezwladne lapy,nad ktorymi nie byl zdolny zapanowac?!...spoko. generalnie mam to w dupie. uwazam te decyzje sedziow za jak najbardziej wlasciwa. eot z mojej strony...

Sheeed

O ile nic się nie zmieniło

Idol westbroo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheeed

O ile nic się nie zmieniło

Idol westbroo...

 

sporo sie w tej lidze zmienilo. hustle players,jak sheed,odeszli w sina dal. dzis prym wioda 'pajace' wymuszajacy 'dete gwizdki'/wyrachowani 'pizdusie'* [jak russ czy howard]. za czasow sheeda gra byla bardziej uczciwa,po prostu. faule byly 'rzetelne' [nieczysta (faule z premedytacja) gra byla taka,ze wiory lecialy]...heh...

 

*'pizdus' - grajek faulujacy dyskretnie/podstepnie [tak,by sedziom 'umknelo'],'rznacy glupa' [debilne usmieszki] po wymierzonej karze...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo sie w tej lidze zmienilo. hustle players,jak sheed,odeszli w sina dal. dzis prym wioda 'pajace' wymuszajacy 'dete gwizdki'/wyrachowani 'pizdusie'* [jak russ czy howard]. za czasow sheeda gra byla bardziej uczciwa,po prostu. faule byly 'rzetelne' [nieczysta (faule z premedytacja) gra byla taka,ze wiory lecialy]...heh...

 

*'pizdus' - grajek faulujacy dyskretnie/podstepnie [tak,by sedziom 'umknelo'],'rznacy glupa' [debilne usmieszki] po wymierzonej karze...

Ty masz jakaś misje pisania bzdur czy co?

 

Nawet nie chce sie pisać ze ludzie słynący z bycia boiskowymi twardzielami idealnie wpisywali się w Twoja definicje pizdusia. Na szybko Rodman i Bowen.

 

Co do tej sytuacji to sędziowie wpadli w jakas chora pułapkę, zaczęli dostrzegać jakieś rzeczy których nie ma. A już podjęcie takiej decyzji po przyjrzeniu się powtórce zakrawa o skandal. Niech ktoś kto Twierdzi ze rw zasłużył na flagrant niech poprosi swojego kumpla co wazy 100, żeby w niego wleciał rozpędzony. Ciekawe czy ręce będą z tylu gotowe do podparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz jakaś misje pisania bzdur czy co?

 

Nawet nie chce sie pisać ze ludzie słynący z bycia boiskowymi twardzielami idealnie wpisywali się w Twoja definicje pizdusia. Na szybko Rodman i Bowen.

 

Co do tej sytuacji to sędziowie wpadli w jakas chora pułapkę, zaczęli dostrzegać jakieś rzeczy których nie ma. A już podjęcie takiej decyzji po przyjrzeniu się powtórce zakrawa o skandal. Niech ktoś kto Twierdzi ze rw zasłużył na flagrant niech poprosi swojego kumpla co wazy 100, żeby w niego wleciał rozpędzony. Ciekawe czy ręce będą z tylu gotowe do podparcia

 

bzdury to ty piszesz,kolego. ale ciesze sie,ze dzieki mojemu postowi mogles sobie podyskutowac sam ze soba. good for you...a faul byl ewidentny. eot z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje faul był ewidentny.

A powiedz proszę, w którym momencie są napisane bzdury?

 

czym innym jest postawa typu 'skocze za toba w ogien' [pacz rodman,sheed itp. grajki],a czym innym [inna kategoria grajkow] sa cwaniackie faule (obliczone na oszukanie sedziow) 'pizdusiow' o reputacji 'grzecznych chlopcow'. czaisz?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież obrona bruca Bowena opierała się w dużej mierze na przekraczaniu przepisów tak by sędziowie nie zauważyli/gwizdnęli. Poza tym przyjrzałem się raz jeszcze tej akcji. Przecież prawej ręki westbrook praktycznie nie miał możliwości cofnięcia po rzucie by nie było kolizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.