Skocz do zawartości

tough calls corner czyli wątek pamięci R.Wallace'a & J.Crawforda


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież obrona bruca Bowena opierała się w dużej mierze na przekraczaniu przepisów tak by sędziowie nie zauważyli/gwizdnęli. Poza tym przyjrzałem się raz jeszcze tej akcji. Przecież prawej ręki westbrook praktycznie nie miał możliwości cofnięcia po rzucie by nie było kolizji

 

ale co mnie bowen,powiedz?; widocznie tez 'pizdus',a moze 'tylko' glupek,nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mi powiedziec,ze twoj idol,russelek,ktory jest wystarczajaco sprawnym grajkiem,by mijac obroncow jak tyczki,mial [tutaj] ciezkie jak olow,bezwladne lapy,nad ktorymi nie byl zdolny zapanowac?!...spoko. generalnie mam to w dupie. uwazam te decyzje sedziow za jak najbardziej wlasciwa. eot z mojej strony...

 

 

 

afcd0976f118292ca104cf72888fdd66--palms.

Do tego tematu bardziej by pasował ten przypadek: 

 

 

Rozumie, że Flagrant 1 stopnia dostał za to, że jest Carmelo Anthonym, ale czy to było warte wywalenia z boiska? :] 

 

 

też grubo, nie ma co.

 

Ogólnie zamysłem tematu jest wrzucanie jakichś dziwnych / nietypowych decyzji sędziowskich, bez względu na to czy sędziowie mają rację czy też nie. Czasem są jakieś calle które na pierwszy rzut oka wydają się ridiculous a okazuje się że sędziowie mieli rację, bo coś tam. 

Najlepiej jak jest materiał dowodowy video oczywiście, bo inczej trudno się ustosunkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afcd0976f118292ca104cf72888fdd66--palms.

 

 

 

też grubo, nie ma co.

 

Ogólnie zamysłem tematu jest wrzucanie jakichś dziwnych / nietypowych decyzji sędziowskich, bez względu na to czy sędziowie mają rację czy też nie. Czasem są jakieś calle które na pierwszy rzut oka wydają się ridiculous a okazuje się że sędziowie mieli rację, bo coś tam.

Najlepiej jak jest materiał dowodowy video oczywiście, bo inczej trudno się ustosunkować

nie kazdy zna Cie od becika bro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys dokleic ponizsze dojasnienie do pierwszego posta w watku,rw30?...

 

 

 

Ogólnie zamysłem tematu jest wrzucanie jakichś dziwnych / nietypowych decyzji sędziowskich, bez względu na to czy sędziowie mają rację czy też nie. Czasem są jakieś calle które na pierwszy rzut oka wydają się ridiculous a okazuje się że sędziowie mieli rację, bo coś tam. 

Najlepiej jak jest materiał dowodowy video oczywiście, bo inczej trudno się ustosunkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ciekawy  [byc moze dla niektorych] call jak ktorys z celtow popchniety przez Horforda wybil pilke ktora byla juz w siatce po rzucie Irvinga i punkty nie uznane. 

Jak ktos oglada kosza wiele lat to na pewno gdzies cos takiego widzial, ale dla mlodszych userow moze to byc niespodzianka. Horford wiedzial co sie swieci i od razu dobijal pilke do kosza  liczac, ze punkty moze beda uznane :)

 

 

o, w highlightach jest:

https://youtu.be/jKkOYEW7RvQ?t=4m30s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawy tekst o raportach 2 minutowych.

 

https://pudding.cool/2017/02/two-minute-report/

 

missed-calls.jpg

 

 

absolutnie miszczowska rzecz. Swoja droga, pamietam jak Jayson Williams w swojej ksiazce pisal, ze kiedy przyszedl do NBA, weterani mowili mu: "nic sie nie pier***, w koncowce mozesz sobie stac w polu 3 sek ile chcesz". Cwierc wieku pozniej, mimo ze istnieje tez cos takiego jak blad 3 sek w defensywie, co wczesniej nie istnialo, sytuacja ciagle jest aktualna.

Ciekawe co NBA na to, bo skoro udostepniane sa dane z tego typu raportow to pewnie sooner or later cos z tym zrobio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy z tego może wyjść coś dobrego. Zakładam, że te 171 sytuacji to brak gwizdka. Plus jest taki, że nie gwiżdżą solidarnie więc tak naprawdę wszyscy wiedzą, że mają to gdzieś i nic się nie stanie. Jak zaczną to wyłapywać (próbować) to dopiero zacznie się stękanie, bo tu gwizdnął, a tu nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby przestali nagle gwizdac faule przy rzucie albo, nie wiem, 24 sec violation, to tez bys powiedzial 'aaaa, spoko, wazne zeby w dwie strony tak samo [nie] gwizdali' ? 

 

wiesz, jak ktos opiera swoja gre na wjazdach pod kosz to dla niego te [non]calle na def 3 secs sa duzo wazniejsze niz dla innej druzyny ktora tylko ciska z dystansu [wiem, uproszczenie, but unoewutimean]

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook jest najbardziej wymuszającym faule graczem w NBA. Przy każdym wejściu pod kosz drze japę and one, aż słychać tu w Polsce, a po rzucie tradycyjnie łapy wyrzuca do przodu, lub spada na dupę.

I pisze to fan Rockets i najbardziej wkurzajacego pod wzgledem wymuszania wolnych Hardena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook jest najbardziej wymuszającym faule graczem w NBA. Przy każdym wejściu pod kosz drze japę and one, aż słychać tu  w Polsce, a po rzucie tradycyjnie łapy wyrzuca do przodu, lub spada na dupę.

Ja bym tutaj specjalnie Westbrooka nie wyróżniał, bo jest sporo graczy, którzy krzyczą "and one" nawet zanim piłka opuści ich dłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook jest najbardziej wymuszającym faule graczem w NBA. Przy każdym wejściu pod kosz drze japę and one, aż słychać tu  w Polsce, a po rzucie tradycyjnie łapy wyrzuca do przodu, lub spada na dupę.

 

 

WIZ-LAC

kilkanascie sekund przed koncem deandre zbiera w ataku po tym jak odepchnal gortata

podanie na obwod, trojka riversa i W clipps.

imo faul jordana bezdyskusyjny... nba natomiast faulu sie nie dopatrzyla w tym zagraniu:)

 

 

I pisze to fan Rockets i najbardziej wkurzajacego pod wzgledem wymuszania wolnych Hardena?

 

 

posłuchajcie:

mój pomysł był taki, i fajnie jakbyśmy się tego trzymali, żeby tu rozmawiać o konkretach, najlepiej z podrzuceniem/zalinkowaniem materiału video [zwłaszcza dla jakichś critical calls z crunch time jest teraz prawie wszystko na YT więc łatwo znaleźć i podać tu linka, coby inni mogli obejrzeć], a nie o tym kto czyim zdaniem dostaje lepsze gwizdki, kto gorsze, kto drze japę a kto flopuje. Wrzucajcie sobie takie posty do random shit albo załóżcie osobny temat .

 

Ja tu jestm tylko userem, więc zabronić to wam nie zabronię, ale taki był mój zamysł, yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.