Skocz do zawartości

Polecicie jakieś buty do koszykówki?


KappaXX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam jakichś butów do koszykówki. Jestem dziewczyną (możecie polecać wszystkie buty dla mężczyzn też), wole aby buty były za kostki oraz fajnie by było, gdyby były dopasowane i do pola i do hali. Chodzę 2 razy w tygodniu na treningi koszykówki i czasem na dwór porzucać sobie do kosza. Cena tak do 250 złotych i miło, by było gdyby były raczej koloru czarno-białe. Oczywiście polecajcie wszystkie buty, ponieważ i tak będę jeszcze szukać rozmiaru, kolorów itp. więc bardzo proszę o pomoc :smile:. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

stare

 

Hej, szukam jakichś butów do koszykówki. Jestem dziewczyną (możecie polecać wszystkie buty dla mężczyzn też), wole aby buty były za kostki oraz fajnie by było, gdyby były dopasowane i do pola i do hali. Chodzę 2 razy w tygodniu na treningi koszykówki i czasem na dwór porzucać sobie do kosza. Cena tak do 250 złotych i miło, by było gdyby były raczej koloru czarno-białe. Oczywiście polecajcie wszystkie buty, ponieważ i tak będę jeszcze szukać rozmiaru, kolorów itp. więc bardzo proszę o pomoc :smile:. Dziękuje.

stare dobre Nike Air Visi Pro III, miałem od 3 lat, bardzo wytrzymałe i wygodne. pod kostkę

13-WIOSNA-NIKE-525746_1302476557-1024x10

także Nikowskie Air Max Fly By, troszkę droższe, ale też dobrze się sprawdzają, szczególnie  na polu

nike_air_max_fly_by_5.jpg

______________

https://creditonline.today/pl/monedo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Osobiście ja już od dawna patrzę właśnie na buty koszykarskie Jordan, także fajną ofertę butów mają Nike i K1X, ale niestety te, które mi się podobają, Jordan-Retro III, są strasznie drogie, gdieś około 700zł i nie do końca mi na to stać. Od rodziców nie chcę prosić pieniądz, bo jest mi trochę głupio i chyba przebiegnę do pożyczki bez prowizji, słyszałam, że od 19 lat już mogę wziąć, we wszelkim wypadku tak zaznaczono tutaj https://fin32.com/pl . Zyczę Ci znależć wymarzone buty! 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.