Skocz do zawartości

Pierwszy raz na meczu nba, Cavs- GSW!


spinaker

Rekomendowane odpowiedzi

Autobusem w ta pogode!

W sumie na stadium z greyhound station to spacer ok, pod warunkiem ze Nie wieje -20C. Wy pewnie Macie jeszcze torby? Jsk sie dostajecie do hotel I gdzie??

 

Obok stacji jest hofbrahaus, taka nowa, szybka restauracja ala niemieckie zarcie, naprswde ok. Tylko tam Nie pogadasz zawsze glosno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wróciłem ale mam chwilę.

 

2 mecze drużyn które będą grały w PO, ale bardzo różne. Jeśli chodzi o talent, historię rywalizacji, wielu przyszłych HoF to mecz gsw-cavs zapowiadał się o wiele ciekawiej. Byłem świadomy że przyjdą się tam ludzie polansowac, dlatego starałem się pójść na drugi mecz boston-nop aby poczuć atmosferę nba. Nie sądziłem że będzie aż taka różnica! Wiadomo w Bostonie wynik był na styku do końca, ale chodzi o cały mecz a nawet to co było przed nim.

 

Cleveland - chleba i igrzysk, chodziło o show. Wybuchy ognia, podlozony tekst do intra z gwiezdnych wojen odnośnie tej rywalizacji, cały czas coś się dzieje ciężko stwierdzić co jest ważniejsze mecz czy show pozaboiskowy. Spieci bramkarze - zagadalem do starszego pana to wpuścił mnie na godzinę rozgrzewki do lepszego sektora, ale 15min przed meczem pani mnie wyprosila bo bym się mógł nie dostać do swojego sektora. Mecz przez 3 kwarty był wyrównany czym mnie pozytywnie zaskoczył, ale mimo to chwilami gdy spiker nakrecal aby zrobić hałas było cicho, niedaleko mnie siedział kibic gsw i było go słychać, a najbardziej zniesmaczyla mnie sytucja 1,5min przed końcem meczu gdy przy rozstrzygnietym wyniku z połowa kibiców wyszła z hali... dla mnie skandal, cavs dało im 3 wyrównane kwarty z TAKIM przeciwnikiem a kibice wychodzą przed zakończeniem meczu. Dla kogo mają grać Ci koszykarze? Przed ekranem monitora widziałem jak kibice opuszczają halę ale inaczej się to odbiera będąc na tej hali, zwłaszcza widząc jak wiele ludzi wychodzi.

 

Boston - obiekt w generalnym remoncie, hala przy dworcu czy dworzec przy hali. Od razu można poczuć rodzinną, luźną atmosferę! Od razu wbilem do sektora przy boisku byłem tam prawie do rozpoczęcia meczu nikt mi nic nie mówił. Ludzie dookoła sklejali piątki z ochroniarzami, żarty, pozytywna atmosfera, po znajomości kibice wbijali na parkiet zrobić sobie zdjęcia. Więcej dostępnych miejsc dla kibiców przy parkiecie - mniej dla dziennikarzy/vipow. Super atosfera, mniej show a więcej kibicowania. Nawet moja żona która przed monitorem wytrzymuje ledwie kilka minut meczu, w Bostonie wkrecila się ostro :D. Doping, hałas, posralbym się na miejscu Davisa czy któregokolwiek z graczy nop, czylriderki też dolaczaly się do rozpraszania rywali przy rzutach osobistych. Było widać i czuł jaki jest cel tych ludzi - mecz i wygrana. Jak zdarzyło mi się odruchowo lekko zaklaskac z podziwu dla akcji nop to czułem wrogość sąsiadów.

 

Nam się o wiele bardziej podobał mecz w Bostonie, ale nie żałuję pójścia na pierwszy mecz - zobaczenia topowych zawodników alltime w akcji.

 

Krótki wniosek:

Jak chcesz zobaczyć gwiazdy/show - Cleveland/GSW.

Chcesz zobaczyć mecz i poczuć atmosferę nba, emocje - Celtics

 

Co do pobytu w Cleveland to mega sfarcilem bo był dzień Lutra, czyli wolny wstęp do rock and roll hof. Nie jestem wielkim fanem muzyki ale mi się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorry że tak późno się odpowiadam...

 

@Raven

Jasne mogę wrzucić jakieś fotki, ale co Cię interesuje? Zawodnicy na rozgrzewce? Nie wiem czy jest sens bo na necie bez problemu znajdzie się w lepszej jakości i z większym zbliżeniem. A w trakcie meczu to oglądałem mecz, nie cykałem fotek :P. Mam jeszcze filmik z przedstawienia pierwszej piątki w Bostonie.

 

Mega się cieszę że udało się pójść na te mecze:

- pewnie już więcej nie będzie meczów o coś Jamesa i Wade w jednym składzie,

- (prawdopodobnie) ostatni mecz zakańczający największą rywalizację w XXI wieku,

- i widziałem na żywo drużynę która jako pierwsza zakwalifikowała się do drugiej rundy :D

- jest spora szansa że widziałem 4 drużyny które wejdą do drugiej rundy - czyli teoretycznie 4 z 8 najlepszych drużyn nba ;)

 

Strasznie sfarciłem z tymi meczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven

Jasne mogę wrzucić jakieś fotki, ale co Cię interesuje? Zawodnicy na rozgrzewce? Nie wiem czy jest sens bo na necie bez problemu znajdzie się w lepszej jakości i z większym zbliżeniem. A w trakcie meczu to oglądałem mecz, nie cykałem fotek :P. Mam jeszcze filmik z przedstawienia pierwszej piątki w Bostonie.

 

Powiem Ci tak. Im więcej tym lepiej! Haha :D

 

Filmik z pierwszej piątki chętnie bym obejrzał wiec jak znajdziesz chwile to możesz wrzucić go na YouTube jako prywatny i podesłać link czy na Dysk Google.

 

Co do zdjęć wiadomo nie musisz wrzucać wszystkich, a wybrać jedynie te najciekawsze i najbardziej udane. Zdjęcia możesz wrzucać w postaci całego albumu również na Dysk Google lub na Imgur.com.

 

Będę zadowolony z czegokolwiek więc czekam z niecierpliwością! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.