Skocz do zawartości

Bitcoin itp


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do tych co w to weszli:

 

słyszałem że bardzo łatwo kupić za żywe pieniądze, ale sprzedać i otrzymać PLN albo USD wcale nie jest tak łatwo.

 

jak to realnie wygląda? teoretycznie jesteś w stanie wyjść z inwestycji w każdej chwili?

 

można kupić np. 0,4 bitcoina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co w to weszli:

 

słyszałem że bardzo łatwo kupić za żywe pieniądze, ale sprzedać i otrzymać PLN albo USD wcale nie jest tak łatwo.

 

jak to realnie wygląda? teoretycznie jesteś w stanie wyjść z inwestycji w każdej chwili?

 

można kupić np. 0,4 bitcoina?

 

Można kupić 0.001 bitcoina, max do 8 miejsc po przecinku bodajże.

Kupiłem 0,01 jak było po 8000zł w lutym tego roku, zrobiłem u buka 0,34, przelałem z bukmachera na skrill, do skrilla karta za 40zł rocznie i wypłata w bankomacie. Nie wiem jak inne metody spieniężania, u mnie od kliknięcia withdraw u buka do wyjścia do bankomatu bo kasa była na skrill minęło 1,5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.coindesk.com/bitcoin-investing-10000-year-view/

A propo tego co pisalem , wykresik i text, jak czytam tych co sie teoretycznie znaja i maja tych monetek powiedzmy 1000 i wiecej to zaleecaja unikac altcoinow ktore soba nic nie reprezentuja i nie maja zadnego technicznego i teoretycznego podparcia i sa uwaga BANKA - takie walutki to min iota, ripple czy bitcoin cash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hazard prawdziwy hazard - szczegolnie ze w listopadize 23 kosztowal polowe tego, mam do Ciebie miszczu pytanie 

ostatnio dzwonia do mnie znajomi , Tata, Żona i pare innych osob i prosze mnie bym sprzedal to co mam w BTC bo zostane z 0 

moja reakcja jest dosc odwrotna bo im bardziej mnie prosza tym chetniej kupuje 

no ciezko sie z ludzmi rozmawia- slyszeli w radiu, czytali finanse wp pl , widzieli Jamie Dimona i paru innych - dobre sa te smieszki reszki z RMF FM i paru innych stacji - prawdiziwi 'ekonomowie' 

 

mam wiec propozycje dla tych anty BTC 

powiedzmy ze mam 10 k PLN w BTC - wg was BTC to hazard i banka i jebnie do 1 PLN/1$ - wkrotce 

wiec zrobmy tak - dajmy sobie jakis czasokres powiedzmy 1.09.2018 - albo 1. dowolnego miesiaca w 2018

jezeli Bitcoin jebnie i padnie to ja wam wyplacam  9.999 pln jezeli urosnie to wy mi wyplacacie roznice pomiedzy dana cena bitcoina a 10kPLN

just put your money where yo mouth is  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, akurat źle trafiłeś, gdyż rozmawiasz z ekonomistą, a przynajmniej tak wynika z tytułów, które zdobyłem :)

Jeżeli dla Ciebie możliwość tak dużej fluktuacji wartości bitcoina nie świadczy o tym, że jest to hazard i chcesz to nazywać inwestycją o bardzo dużym stopniu ryzyka to proszę bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy ATH bylo ile 21 k PLN czy 49 k PLN ? to i tak bylo tanio 

 

'zamknac pozycje' powiedzial Michael Douglas 

 

na bitcoina obrazeni sa wszyscy Ci ktorzy go nie kupili i nie wiedza jak to zrobic i nie rozumieja technologii 

plus kazdy ekonom ktory wolalby insider tradowac albo grac na gieldzie gdzie akcja spada/rosnie 0,3% dziennie i zarabia sie 3% w rok - no naprawde fajna sprawa 

 

 Trump oddal podatek to sie ludzie przeniesli chwilowo na zielone pastwiska NASDAQ i NYSE

ale zaraz wrócą 

 

ta cała oldskuul gielda - tak to sie u nas robi - wiecie co ? nie obchodzi mnie jak to sie tam robi i jak sie robilo i jakie tam sa zasady i wiem jedno zaden z pizdy makler, fundusz inwestycyjny czy doradczy jeszcze nikomu z klasy sredniej kokosow nie zarobil i nie zarobi na tym waszym ekonomizowaniu wg podrecznika i historii tulipanow i nie ma tam zadnego tajnego wzoru czy tajemnej wiedzy - po prostu tak jest - a jest slabo i nikt poza emerytem czy naiwniakiem tam grac nie bedzie i na pewno nie bedzie zarabiac pieniedzy

 

dla was to hazard, bank, szalenstwo , nieobliczalny kurs - dla mnie to infrastruktura i BTC ta infrastruktura za pare lat po prostu bedzie tak jak dzis jest nia kabel czy slup GSM czy satelita i to sobie kupujesz kupujac BTC , i na pewno nie ma najmniejszego sensu kupowac sobie kawki na stacji czy choinki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.