Skocz do zawartości

Ech ta dzisiejsza młodzież czyli świetna klasa rookie nba 2017


blackmagic

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś o Isaacu? Nie oglądam Magic, a gość też przepadł.

Isaac ma skręconą kostkę, ale niedługo powinien wrócić. Jak grał, to pokazywał potencjał na topowego obrońcę, a w ataku miał problemy z rzutem. Generalnie potwierdza to co mówiło się o nim przed draftem.

 

Nie wiem jak wygląda OG Anunoby w zaawansowanych statystykach, ale ja mam zupełnie inne odczucia wobec tego zawodnika- sprawia wrażenie świetnego grajka w defensywie(to co robił z Hardenem zasługuje na olbrzymie uznanie), a w ataku jest na ten moment kompletnie niewidoczny. Wiadomo, rzuci te 2 albo 3 trójki, ale poza tym potrafi zniknąć na znaczące minuty w spotkaniu.

Gdyby OG próbował robić więcej w ataku niż obecnie robi, to nie byłby starterem w czołowej ekipie wschodu. Widać jednak, że potrafi czasem wejść pod kosz zarówno na lewą jak i prawą stronę, dobrze podaje. Gwiazdą w ataku nie będzie, ale z czasem na pewno będzie więcej brał gry na siebie. Trzeba też pamiętać, że on pod koniec stycznia miał operację kolana i wciąż nie wygląda atletycznie tak dobrze jak w Indianie. Pewnie z czasem fizycznie też się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Bell to dla mnie wytwór Golden. 

Jaki wytwór Golden. Zadałeś sobie chociaż trochę trudu obejrzenia go w NCAA? 

 

Inne drużyny, a w szczególności Chicago dały się po prostu wyruchać. Inaczej się tego nie da nazwać, bo Bell już w lidze akademickiej pokazywał wszelkie przesłanki na bycie  bardzo dobrym/elite rolesem w obecnej koszykówce. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ely

 

Frank N(T)ilikina

Frank na razie nie jest ani porażką ani wygraną knicks. To wciąż największa niewiadoma w loterii draftu.

 

Nie odczuwam też żeby fox był jakąś straszną porażką. Per 36 to 14-4-6 na slabych skutecznosciach. Cienko ale jeszcze nie jakos okrutnie zle.

 

Za to mason spełnia moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh Jackson może mieć łeb zje***y, tego nie brałem pod uwagę.

W sumie to chyba widziałem więcej minut JJ niż Markkanena w NBA.

Fakt, gra padakę że oczy bolą od patrzenia, cały czas wejścia na jedną rękę, bieganie po obowodzie jakby to jakiś superstrzelec był.

Miał zbierać robić coast-to-coast, wymuszać FT, dogrywać a tu taka "nyndza"

Może gdyby Triano dał mu więcej piłki w łapy (ale musi umieć kozłować ;]), gdyby grał więcej minut(ale jest TJ).

I jeszcze te nieszczęsne FT.

Pisaliście że u niektórych widać po tych pierwszych miesiącach postępy u JJ "nic***a".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wytwór Golden. Zadałeś sobie chociaż trochę trudu obejrzenia go w NCAA? 

 

Inne drużyny, a w szczególności Chicago dały się po prostu wyruchać. Inaczej się tego nie da nazwać, bo Bell już w lidze akademickiej pokazywał wszelkie przesłanki na bycie  bardzo dobrym/elite rolesem w obecnej koszykówce. 

Jezu Ty na poważnie???

 

A - nie traktuj NCAA jak fetysz bo już kiedyś w ten sposób próbowałeś udowodnić że Winslow jest dobrym strzelcem za 3

B - Bell w 1/3 sezonu zagrał 200 minut. W całym sezonie zagra 600 minut. Tyle minut to grają maskotki a nie znakomici zawodnicy

 

Krótko mówiać jeśli Golden wyruchała ligę to przy okazji rucha tez samych siebie bo ten świetny niby Bell jak na razie gra mniej minut od McCaw i jest 11-12 zawodnikiem w ich rotacji

 

Pokaż mi w historii ligi zawodnika który jest świetny ale na złość sobie klub nim nie gra?Gdyby był taki fenomenalny to chyba Golden by nim grało sporo więcej.

 

Bell gdyby nie grał w Golden byłby ogrzewaczem ławki. Nie robiłby historycznego TS

Mylisz ciekawostkę przyrodniczą jaka jest Bell z zawodnikami NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Ty na poważnie???

 

A - nie traktuj NCAA jak fetysz bo już kiedyś w ten sposób próbowałeś udowodnić że Winslow jest dobrym strzelcem za 3

B - Bell w 1/3 sezonu zagrał 200 minut. W całym sezonie zagra 600 minut. Tyle minut to grają maskotki a nie znakomici zawodnicy

 

Krótko mówiać jeśli Golden wyruchała ligę to przy okazji rucha tez samych siebie bo ten świetny niby Bell jak na razie gra mniej minut od McCaw i jest 11-12 zawodnikiem w ich rotacji

 

Pokaż mi w historii ligi zawodnika który jest świetny ale na złość sobie klub nim nie gra?Gdyby był taki fenomenalny to chyba Golden by nim grało sporo więcej.

 

Bell gdyby nie grał w Golden byłby ogrzewaczem ławki. Nie robiłby historycznego TS

Mylisz ciekawostkę przyrodniczą jaka jest Bell z zawodnikami NBA

Widzę, jak prawda boli, to atakujesz i sprowadzasz dyskusje do absurdu. Uznam to za odpowiedź przeczącą na moje pytanie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

B - Bell w 1/3 sezonu zagrał 200 minut. W całym sezonie zagra 600 minut. Tyle minut to grają maskotki a nie znakomici zawodnicy

 

 

Gobert w pierwszym sezonie w Jazz zagrał 434 minuty, a chyba zgodzisz się ze mną, że widać było w tym pierwszym sezonie, że ma zadatki na znakomitego zawodnika? 

Podobnie widać, że zadatki na znakomitego rolesa ma Jordan Bell, to jak najbardziej steal draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, jak prawda boli, to atakujesz i sprowadzasz dyskusje do absurdu. Uznam to za odpowiedź przeczącą na moje pytanie. 

jaka prawda? Taki Boban który tez robił chore staty bo grywał w garbage time po 5 minut. Ile to było mówienia ze taki fajny, taki efektywny. Z Bellem jest to samo. Tu zablokuje, tam pobiegnie do kontry. I nagle wow, TOPx draftu, steal

 

Chyba pany przeoczyliście DSJ, który jak narazie nie powala... Jest takim jeźdźcem bez głowy, sporo pudłuje przy duzej liczbie prób. Zdarza mu sie siedzieć na ławce w 4 kwartach, jak ostatnio z Bostonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B - Bell w 1/3 sezonu zagrał 200 minut. W całym sezonie zagra 600 minut. Tyle minut to grają maskotki a nie znakomici zawodnicy

 

Krótko mówiać jeśli Golden wyruchała ligę to przy okazji rucha tez samych siebie bo ten świetny niby Bell jak na razie gra mniej minut od McCaw i jest 11-12 zawodnikiem w ich rotacji

 

Pokaż mi w historii ligi zawodnika który jest świetny ale na złość sobie klub nim nie gra?Gdyby był taki fenomenalny to chyba Golden by nim grało sporo więcej.

 

Ely, mistrzu, napisałeś 3 akapity, z czego każdy o tym samym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła beka - Golden nie może przystealować bo nie i c***, a że typ w pierwszym meczu zalicza 6 bloków i w ogóle wygląda jak mini Dreymond gdy tylko ma okazje grać to nieważne, bo w Grizzlies byłby 9 w rotacji

 

w ogóle cały ten temat ma tyle leaków, że masakra i trudno się oprzeć wrażeniu, że powstał tylko po to aby jeszcze bardziej pozacieszać nad Mitchellem

 

 

jaka prawda? Taki Boban który tez robił chore staty bo grywał w garbage time po 5 minut. Ile to było mówienia ze taki fajny, taki efektywny. Z Bellem jest to samo. Tu zablokuje, tam pobiegnie do kontry. I nagle wow, TOPx draftu, steal

 

a jak ma wyglądać ktoś kto może być w tej lidze naprawdę dobry? 17 strat na 5 posiadań 12% z gry i 6 fauli na dwie kwarty?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła beka - Golden nie może przystealować bo nie i c***, a że typ w pierwszym meczu zalicza 6 bloków i w ogóle wygląda jak mini Dreymond gdy tylko ma okazje grać to nieważne, bo w Grizzlies byłby 9 w rotacji

 

w ogóle cały ten temat ma tyle leaków, że masakra i trudno się oprzeć wrażeniu, że powstał tylko po to aby jeszcze bardziej pozacieszać nad Mitchellem

a Ty podświadomie czujesz, że "pije" do Ciebie bo to wybór Nugs :grin:

 

Że Juć się nie poznał ;]

Edytowane przez Wirakocza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? CO? COOOOO?!!! Że niby to w Warriors jest najłatwiej o minuty w NBA, a w takich Bulls, czy Kings to by parkietu nie powąchał, takich tam mają wymiataczy?

W dobrym towarzystwie Nick Young robi najlepszy sezon w zaawansowanych, mimo że goło boxscorowo wygląda najgorzej w karierze

Jak masz 3 ultra zdolnych ziomków to masz więcej przestrzeni dla siebie. A na 100% więcej, niż gdybyś grał jądro w jądro z Dunnem, JaMychaelem Greenem czy tym typem z Hawks, co ma nazwisko jak przekąska. 

 

Grasz w wymużdżonym składzie to chociażby byś był Capellą to nagle wyglądasz na konkretnego startera. Grasz w c***owym skąłdzie to potem strzelasz z palca i nie potrafisz przekozłować przez pół parkietu,. bo Ci się ręce mylą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.