Skocz do zawartości

Ech ta dzisiejsza młodzież czyli świetna klasa rookie nba 2017


blackmagic

Rekomendowane odpowiedzi

Ale weź pod uwagę, że naprzeciwko miał Gasola z Bynumem. Zrobił prawie double-double i skakał Lakersom po głowach. Generalnie wrażenie wywołał wtedy pozytywne.

Wierzę, po prostu ja wtedy z Denver jeszcze nie byłem dlatego tylko cyfry mi pozostały, a te jak widać nie mówią wszystkiego.

 

PS. no i następny rs miał też bardzo udany, razem z Dre Millerem robili showtime w 2nd unicie, potem ta kontuzja, więc to raczej nie wina mamony.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale jakie jest uzasadnienie takiego wyrokowania po kilkunastu spotkaniach z jako takimi minutami?? AA Gordon ile czasu potrzebował by wyglądać jak legitny gracz? A tutaj od razu mamy coś "extra", sam chemia pomiędzy nim i Greenem, to jak siebie szukają i nakręcają, czy Draymond współpracowałby tak z każdym innym na jego miejscu? Kerr też bardzo szybko zaczął na niego stawiać, to też jest do obalenia?

Ale wiesz że Bell kręci takie cyferki jakie rok temu miał 36 letni West przesunięty na centra?

Per 36 są praktycznie identyczni. I west zaliczył progres w asystach blokach i przechwytach w stosunku do grania w SPurs a co jak co ale Pop znany jest z maksymalizowania graczy

 

Nie wiem jak można poszukać analogię z Draymondem a takie padają porówania skoro Draymond od początku kariery miał lepsze panowanie nad piłkę. Lepszą wizję w podaniach. Kozioł. Obrona wszystkich od 1 do 5.

 

Pytasz się co to jest wytwór Golden?

No właśnie coś takiego że rezerwoy center wygląda monstrum, że Durant jest w dyskusji na temat DPOY choć nawet w tym sezonie jest dobrym obrońcą ale kompletnie nie jest na poziomie All Def a statystycznie tak wygląda

 

Powiedz czy w zeszłym roku podniecałeś się Westem w Golden i uważałeś go za fantastycznego zawodnika? Bo robił praktycznie te same cyferki co tegoroczny Bell ? Ba on w sumie nadal takie robi tylko że mając 37 lat już jest poniekąd wrakiem wiec zrozumiałe że powoli Bell wchodzi w jego buty

 

Nie wiem jakie wy widzicie punkty styczne z Draymondem

 

Czy Bell ma dobry kozioł? Czy potrafi przekozłować całe boisko? Czy poda piłkę przez cały parkiet od kosza do kosza. Czy ma jumper>? Bo coś takiego Draymond miał od początku tylko że może cyferki tego nie pokazywały. Bell 75% pkt zdobywa po podaniach na dunki na czysty kosz.

 

Co do stawiania na Bella to tak tylko zaznaczę że w grudniu gra mniej wiecej tyle minut co McCaw

 

Jak Golden ma dzień ,że im trójka nie siedzi albo nie gubią rywali na zasłonach to Bell w ataku nie wnosi nic. On niczego nie wykreuje - ani pozycji dla kolegi, ani rzutu ani pkt. On zdobywa pkt dopiero jak obrona rywali próbuje podwoić kogoś z zestawu Klay. Draymond Durant i wtedy sie robi przestrzeń pod koszem do której on scina.

W obronie jest podobnie - Golden ma taki system obronny w którym podkoszowi wyglądają jak mini Goberty i mają dużo bloków. Tak było zanim pojawił się Bell

 

Jak masz na obwodzie 4 graczy z TOP25 ligi a prawie zawsze dwóch z nich i do tego Iguodale który bardzo dobrze kreuje to zawsze ten piąty ma dużo swobody

 

37 letni West

6,6pkt/3,3zb/1,8as/0,7prz/1,1 blk

23 letni Bell

5,2pkt/4zb/1,7as/0,7prz/1,1blk

 

statystyki z tego roku - obaj zamiennie grają jako rezerwowy center Golden

 

Co czyni ,że jeden jest dla Ciebie nowym Draymondem a drugiego nawet nie zauważasz?

I żeby było jasne nie chodzi mi o to że są identyczni bo nie są ale naprawdę Bell w Golden wygląda o wiele lepiej niż by wyglądał wszędzie poza Houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare nieporozumień.

 

Siła golden mimo wszystko ułatwia odbiór statystyczny bella bo po prostu gra się klei i jest samograj i to zapewne eksponuje ely'aj. Studzi zapędy na widzeniu w bellu więcej niż od taki West. Z drugiej strony nie docenia ze w tej roli gracz się znalazł doskonale o pozyskano go za cash.

 

Z greenem to jest bardziej zauważenie ze w wieku bella Green nie był wcale dużo lepszym graczem co przez analogie może wykreować tego pierwszego na monstrum.

 

Nue chodzi o porównanie graczy 1:1 tylko o porównanie etapu ich karier.

 

Otwarcie bell ma dobre a porównanie do wyjadacza westa w wieku lat 23 to komplement.

 

Nie widzę sensu oddania zazy a słyszę plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale z tym kreowaniem swojego rzutu przez Greena, to ja nawet dzisiaj nie ufam mu w tym względzie. ; p

Green, ani Bell to nie są gracze od kreowania własnego rzutu i nigdy takimi nie będą. Dla nich ważne są inne skille i w niczym to nie przeszkadza do bycia gwiazdami tej ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fox w sumie rzutowo wygląda lepiej, niż sądziłem
33% pullup threes / 39.4% wide open threes to są nienajgorsze liczby.
Oczywiscie rookie season ma słaby, ale z czasem myśle że powinien być z niego pożytek, jeśli na poziomie Westbrooka ten rzut będzie przynajmniej

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.