Skocz do zawartości

Komiksy


kore

Rekomendowane odpowiedzi

wow, dobrze że nie było takich stron kiedyś, bo nawet podstawówki bym nie skończył.

 

No właśnie i tego na przykład nie ogarniam i nigdy nie ogarniałem ;) Jaka jest przyjemność czytania online? Przecież całą magia tej czynności (i nieważne książka, gazeta czy komiks) polega na tym, że siadasz w długi zimowy wieczór w super wygodnym fotelu, włączasz lampkę, w wieży zapuszczasz klimatyczną muzyczkę, bierzesz do ręki książkę/komix, opcjonalnie zażywasz rozweselacza i znikasz na kilka godzin. nie mam racji? ;)

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie. Do Kindla wrzucę 30 książek a do walizki?

 

Ale to nie to samooo...

 

Może jestem jakiś zboczony, może to kwestia dzieciństwa bez jakiegokolwiek sprzętu cyfrowego, może kwestia zamiłowania do kolekcjonerek, a może zwykły sentyment, ale nic nie zastąpi "materialnej" książki, zapachu druku i całej klimatycznej otoczki wokół tego. Po prostu. Kindle zawsze będzie Kindlem, bezdusznym czytadłem; książki/komiksy, zwłaszcza te w specjalnych wydaniach, czymś co się szanuje i czyta zupełnie inaczej niż wydania cyfrowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ktoś tu wspomniał, że Blacksad jest świetny i podbijam, wizualnie poziom highend, fabuła też ok.

 

Southern Bastards - swietny scenariusz klimat taki Grand Torino z True detective i redneckowym sosem

 

Szykuje się do ogarnięcia Paper girls, chociaz niby zamotany klimat.

 

Jarałem się komiksami 100 naboi, Skalped no i Watchmen, a i pojebaństwo kultowe czyli Preacher też miałem okazję czytać;)

 

Ktoś poleca jakiegoś Spider-mana, jakąś serie konkretną? lubie pajączka.

 

Propo komiksów to z powieści graficznych polecam Wyprawe Shackeltona super wydane w kraju.

 

Czy jest tu jakiś rysownik? Mam spoko historię z rekomendacją Tomka Bagińskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Przeczytałem 5 komiksów z Cyberpunka.

Słowo honoru naprawdę dobre, jeden z lepszych komiksów jakie czytałem(nie było tego wiele)

Gdzie jest Johnny solidne

Pozostałe średnie

Ale nie powiem, że złe. Trochę wada, że krótkie, ale dla fanów Cyberpunka warto nawet bardziej od anime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.