Skocz do zawartości

All-Star Game 2018


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

niemal polowa sezonu za nami,a od paru dni mozemy typowac pierwsze piatki asg. sporo roszad przed sezonem,liczne kontuzje wsrod czolowych grajkow pozwalaja miec nadzieje na wielu debiutantow w asg rosterach :) czy tak bedzie,przekonamy sie za poltora miesiaca. tymczasem zamieszczam moje kandydatury,i czekam na propozycje kolegow:

 

wschod:

 

skrzydlowi: giannis,lbj,love,gordon*,horford;

 

centrzy: dre,embiid*;

 

obroncy: derozan,oladipo*,kyrie,lowry,middleton*;

 

honorable mention: harris*,beal*,wall;

 

zachod:

 

skrzydlowi: durant,lma,ad;

 

centrzy: dmc,kat*;

 

obroncy: curry,harden,butler,klay,russ,paul,lou williams*;

 

honorable mention: evans*,capela*,tj warren*;

 

* - debiutanci;

 

laskawie przypominam,ze to jeno zabawa!... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 kandydatów na wschodzie i 15 na zachodzie. Bez podzialu na pozycje.

Wschod: irving, horford, lebron, love, lowry, derozan, wall, beal, gianis, embiid, porzingis, oladipo i drummond.

Zachod: curry, durant, klay, draymond, westbrook, george, towns, butler, paul, harden, cousins, davis, jokic, aldridge, lillard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2G 3F? 

 

No to zachód na pewno będzie do Curry + Harden, Durant i Davis to też chyba pewniaki. O ostatnie miejsce powalczy George i Cousins może. 

 

Na wschodzie Irving + Derozan, ofc Lebron będzie, Giannis, uzupełni Embiid jak się nie połamie i mu pozwolą, ewentualnie Porzingis.

 

 

e// Teraz zauważylem, że są już jakieś wyniki. W sumie wszystko się zgadza, tylko dziwi mnie to, że Draymond jest przed Georgem. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green i Klay dostają głosy trochę z automatu a Warriors nie grają takiego kosmosu by mieć 4 zawodników.

 

Tylko ludzie nie patrzą tylko na ostatni sezon, ale ciągle mają w pamięci PO i na przeszłość także, a ta co nam mówi? Green i Klay jako podstawy 73-9 oraz 16-1 rok później. To robi wrażenie i daje boosta w głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST

 

S5:

 

DeRozan, Kyrie, LeBron, Giannis, Embiid

 

Rerserves:

 

Drummond, Simmons, Love, Horford, Porzingis, Beal, Lowry

 

 

WEST

 

S5

 

Harden, Curry, Durant, Aldridge, Cousins

 

Reserves:

 

Westbrook,  George, Klay, Jokic, Lillard, Butler, A.Davis

 

 

tak bym to widział jakoś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niie mogą.

Mogą wybierać z tego, co dostaną od głosujących. 

Jak to ma wyglądać?

Dajmy na to w głosowaniu wygrają Giannis i Curry. 11 z zachodu i 11 z zachodu, którzy zebrali najwięcej głosów, zostanie wrzuconych do jednego worka i Giannis z Currym będą dobierać sobie na zmianę zawodników? Trenerzy nie mają nic do gadania co do puli zawodników? będzie można wybrać samych obrońców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma wyglądać?

Dajmy na to w głosowaniu wygrają Giannis i Curry. 11 z zachodu i 11 z zachodu, którzy zebrali najwięcej głosów, zostanie wrzuconych do jednego worka i Giannis z Currym będą dobierać sobie na zmianę zawodników? Trenerzy nie mają nic do gadania co do puli zawodników? będzie można wybrać samych obrońców?

Schemat wybierania się nie zmienia. Po 5 starterów z głosów ludzi /dziennikarzy i graczy bodaj. Rezerwy dobierają trenerzy.

 

I w tym momencie dwaj kapitaniowie (czyli największa lipca głosów ze wschodu i zachodu) sobie z tych wszystkich graczy wybierają dowolnie. Pewnie im jakieś ograniczenia narzuca z góry, że X niskich Y wysokich.

Największa szkoda, że nie będzie tego w formie ustawienia się na linii i wyboru live jak na wfie. Ja się najbardziej jarałem taka możliwością, ale ponoć mają być same wybory podane kapitanów.

Co otwiera furtkę do teorii spiskowych, że liga chce wyrównać poziom mniej więcej i sama ustali te składy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat wybierania się nie zmienia. Po 5 starterów z głosów ludzi /dziennikarzy i graczy bodaj. Rezerwy dobierają trenerzy.

 

I w tym momencie dwaj kapitaniowie (czyli największa lipca głosów ze wschodu i zachodu) sobie z tych wszystkich graczy wybierają dowolnie. Pewnie im jakieś ograniczenia narzuca z góry, że X niskich Y wysokich.

Największa szkoda, że nie będzie tego w formie ustawienia się na linii i wyboru live jak na wfie. Ja się najbardziej jarałem taka możliwością, ale ponoć mają być same wybory podane kapitanów.

Co otwiera furtkę do teorii spiskowych, że liga chce wyrównać poziom mniej więcej i sama ustali te składy.

Dzięki za wyjaśnienie. Szkoda, że nie będzie wybierania drużyn na żywo. Aż dziw bierze, że nie chcą tego sprzedać.

Kiedyś Barkley z Shaqiem wybierali na żywo drużyny do meczu debiutantów ale chyba średnio to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat wybierania się nie zmienia. Po 5 starterów z głosów ludzi /dziennikarzy i graczy bodaj. Rezerwy dobierają trenerzy.

 

I w tym momencie dwaj kapitaniowie (czyli największa lipca głosów ze wschodu i zachodu) sobie z tych wszystkich graczy wybierają dowolnie. Pewnie im jakieś ograniczenia narzuca z góry, że X niskich Y wysokich.

Największa szkoda, że nie będzie tego w formie ustawienia się na linii i wyboru live jak na wfie. Ja się najbardziej jarałem taka możliwością, ale ponoć mają być same wybory podane kapitanów.

Co otwiera furtkę do teorii spiskowych, że liga chce wyrównać poziom mniej więcej i sama ustali te składy.

Tak niedawno było w NHL(może jest nadal?) i powiem szczerze, że tego typu 'draft' się swietnie oglądało na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.