Skocz do zawartości

All-Star Game 2018


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

i mówisz, że Janusze enbieja w Texasie, w Szanghaju i gdzieś dajmy na to w Ekwadorze cenio sobie Giannisa Antetokumpo wyżej niż:

*LeBrona Jamesa

*Stephena Currego

*2x bardziej niż Russela "mr Triple Double" Westbrooka

 

?

 

serio???

 

i że w globalnej wiosce 2017 oddano mniej więcej tyle samo głosów na all star game co w 1995 roku ??????

spoko, możesz wierzyć, ja nie wierzę. Nie żebym się tym zbytnio przejmował, ale że też ludzie jakoś szerzej na to nie wpadli to mnie trochę dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz mi powiedzieć, że liczby Yao to sprawka Sterna? To by podważyło niezły urban legend w schemacie:

 

A: Wiesz kto wygrał głosowanie na wc s5 w ASG?

B: Kobe? KG? Duncan?

A: Nope

B: To kto? Tmac?  

A: YAO

B: Ale jak to?

A: Panie to są chińczyki, zawsze robio takie chore wyniki, ale co się dziwić oni mogliby rezerwowego przepchać do ASG, a co dopiero takiego YAO hehe.

B: No hehe.

 

może inaczej liczo głosy, coś jak dewaluacja wartości złotej płyty w Polsce, bo teraz dostajesz pewnie za 10k wyświetleń teledysków na yt;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę tak - można głosować obecnie po kilka razy, można głosować fb i twitterem. Głosuje o 2 miliardy większa populacja niż w 95 i dużo bardziej na świecie rozpowszechniona.

I głosów jest 2 razy mniej.

I don't buy it. 

 

Może teraz podają prawdziwe wyniki bo wszystko jest bardziej transparentne, a kiedyś można było ludzi łatwiej robić w c***a i mnożyli sobie razy 10?

 

Podobnie było np. z rzekomą oglądalnością mistrzostw świata, gdzie 25-30 lat temu według FIFA mecze finałowe w latach 80-tych oglądało po 3-4 miliardy ludzi, a od tego czasu ta liczba spadła 4 czy 5 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez znaczenia [ile razy mozna glosowac etc.]. tylko pierwsze piatki wybierane sa przez kibicow [acz niewylacznie! -> 25% wartosci nominacji spoczywa w rekach mediow,25% 'jest' u zawodnikow]. rezerwowych wybieraja head coache...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz podają prawdziwe wyniki bo wszystko jest bardziej transparentne, a kiedyś można było ludzi łatwiej robić w ch**a i mnożyli sobie razy 10?

 

 

 

 

Prawda jest taka że to do dzisiaj jest ni c h u j a a nie transparentne, jakbyś chciał zrobić transparentnie [tak jak się robi wybory na miss nastolatek podkarpacia albo wybory na miszcza jodłowania  w bawarii] to robisz  to robisz głosowanie online gdzie wyniki są cały czas na żywo podawane, czy też może codziennie uaktualniane [nie wiem jak działają te feedy z twitterów czy facebooków choć pewnie near-real-time albo w jakichś interwałach typu co parę minut / godzin] Tzn takie coś też można swobodnie zmanipulować, nie ma problemu, ale przynajmniej masz pozory że ludzie widzo wyniki na bierząco. A nie jakieś publikowanie wyników raz na 3 tygodnie, no LOOOOOL, w 2017? Srsly?

Giannis Alphabet więcej głosów niż GOAT Lebron James, Broda-hipstera James Harden & most likable guy ever rzucam trójki fade-awaye Steph Curry?  nie, po prostu nie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że przecież ludzie mają taką tendencję (nawet kilka lat temu się wytworzyła tutaj na forum), że mówią 'łeeee, na Librą wszyscy głosują, ja sobie zagłosuje na moich ulubieńców, Librą i tak dostanie swoje głosy'. Zresztą, amerykańscy lokalsi też pewnie wolą głosować na swoich Kembów Walkerów. Dodaj do tego pewnie jakąś mobilizację w Grecji, w sumie niewiele trzeba, nawet w Polsce, gdzie koszykówka nikogo nie obchodzi, jak były mobilizacje, to prawie udało się przepchnąć, no jednak dosyć średniego, Gortata do ASG. W Grecji the Greek Freaka znają już pewnie wszyscy janusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy myslisz ze wiekszosc januszy tego swiata mysli podobnie jak ludzie na forum e-nba? LOL, nie

glosy Gortata, tak, to dobry argument ze glosowanei jest ok, bo ta akcja w polsce byla faktycznie szeroko zakrojona i Gortat mial faktycznie mase glosow wtedy.Ja zas mysle, ze liczba prawdziwych glosow moze byc jednym z waznych parametrow tych fake'owych wynikow ktore sa ostatecznie podawane. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update wynikow raz na miesiąc

transparentność głosowania na poziomie wyborów Bush vs Al Gore

wybory graczy przez kapitanów w piwnicy bez świateł

przecieki z transmisji wideo dostępne na 4chanie

 

czekam aż będą zbierać odciski palców przed oddaniem głosu, za bilet na mecz płatność tylko bitcoinem, a Damian Lillard znajdzie się w składzie.

 

Poyebało.

 

 

NBA All-Star Game by Anonymous

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do małej liczby głosów na All Star w ostatniej dekadzie mimo że populacja się zwiększa internet popularniejszy itd.

Może już nawet doszło do tego że nawet Janusze kibicowania NBA mają wyjebane na tą smutną szopkę jaką od dekady staje się All Star.

 

Z wyborów All Star to mi najbardziej śmierdział zawsze Grant Hill. Fajny grajek przez pierwsze kilka lat, sukcesy w NCAA które popularność często ma na poziomie NBA ale cmon, w swoich rookie years zdobywa więcej głosów niż największe tuzy ligi ?

Po prostu Hill to był dobry chłopiec z dobrego domu, jego mama dzieliła pokój na uniwerku z Hillary Clinton. Hill to nie jakiś gangsta z getta jak Iverson. Idealna postać na twarz ligi. To trzeba było podpompować trochę głosów na golden boya.

 

Yao - Skoro dzisiaj wystarczy 0,3 % populacji USA żeby zostać all starem to czemu nie mniej niż 0,1 % populacji Chin.

Skoro kraje kilkadziesiąt czy nawet kilkaset razy mniejsze prawie potrafią przepchnąć worek kartofli na all stara.

Z marketingowe punktu widzenia można było podpompować Yao bo Chiny big market ale Yao clen and Yao deserve it.

 

Dwight Howard - naprawdę był aż taki popularny w swoim prime  czy potrzeba wykreowania nowego super mana ?

 

Wydaje mi się że dzisiaj przy rozkładzie głosów największy wpływ mają lokalsi glosujący na swój klub. Durant taki most hated ale całe Golden Bay ma na to wywalone i głosuje na niego, plus dochodzi czynnik Pcimia Dolnego bo Pcim Dolny ma swojego gracza w NBA to dosłownie cały Pcim Dolny głosuje na niego a ze Pcim Dolny to populacja 0,1% populacji USA to wystarczy żeby mieć swojego all stara.

 

Nie jestem specjalnie fanem teorii spiskowych ale te wszystkie głosowania w różnych teleturniejach, reality show, losowania typu kup naszego kabanosa wygrasz samochód to wszystko o kant dupy potłuc. Kto ma nad tym kontrolę ? Tylko ci co liczą te głosy.

To nie wybory do Sejmu i Senatu RP gdzie są jakieś mechanizmy publicznej kontroli (a i tak wielu mówi że sfałszowane)

 

Przykłady ?

 

Pamiętam że kiedyś w jakimś teleturnieju czy innym reality show z dupy było głosowanie widzów i zawsze pod koniec głosy rozkładały się 49 do 51% żeby zrobić dramaturgię. Nieważna kto zawsze tak samo. Pewnie gdyby widzowie mieli do wyboru Ja vs Jan Paweł II Ja vs Matka Teresa Ja vs Lebron James razem z Kobe i Jordanem to też głosy rozkładałyby się 49 do 51 bo musi być show i dramaturgia.

 

Jutube i 3 miliardy wyświetleń dla kaszany typu Despacito czy Gangnam Style - albo zidiocenie społeczeństwa albo podbijanie głosów, mechanizm podbijania wyświetleń i ich kupowania jest znany nawet jakiś czas temu była nawet z tym afera gdzie Youtube trochę poresetowało liczniki

 

Nawet ostatnie głosowanie na najlepszego sportowca Polski. Stoch wielki człowiek wielki sportowiec ale jego największy sukces to już ten rok a nie poprzedni ale głupio by wyglądało jakby po takim sukcesie został drugi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Giannis over Steph czy Harden, to jest to dosyć logiczne, na zachodzie jest większy wybór wśród guardów (2 miejsca) niż na wschodzie wśród frontcourtu (3 miejsca), dlatego na wschodzie większość głosuje LeBron+Alfabet+ktoś trzeci, a na zachodzie albo Curry+RW, albo RW+Broda albo Broda+Curry, ewentualnie RW/Broda/Curry+wspomniany worek kartofli z mojego miasta.

 

Ale dlaczego Giannis over LeBron to już nie mam pojęcia, mimo że różnica jest minimalna.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.