Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

noworoczna szopka transferowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 BiałaCzekolada

BiałaCzekolada

Apostle of Russell Westbrook Church

• Użytkownik
  • 3127 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 03:53

*
Popularny

Celtics 16W pod rząd - check

Cavaliers 13W pod rząd - check

Rockets 14W pod rząd - check

A Warriors siedzą z długopisem i pytają się "kto następny?". 

Dochodzimy powoli do etapu, że cała reszta wystrzeliwuje się ze swojej najlepszej wersji, a Warriors ocierając ropę z oczu i po porannej rozgrzewce - wchodzą do swojej turbomaszyny i odpalają póki co tylko czwarty bieg - ale jakże nieosiągalny dla nikogo na dłużej. Piąty zostawiają sobie na PO i znowu zaczynam być wkurwiony.

Całe NBA od ponad roku jest dla mnie rywalizacją anty-Warriors. W swoich romantycznych wizjach buduje wyimaginowane szanse kilku zespołów, zdolnych do rzekomego zepsucia Durantowi nieuniknionego b2b.

Najpierw Stephen Curry spowodował, że pokochałem Lebrona, 

potem Kevin Durant spowodował, że kibicuje Hardenowi, 

a jak patrzę na to że dostali za frajer Jordana Bella to myślę, że byłbym w stanie nawet polubić kochanka mojej przyszłej żony, jeśli tylko byłaby szansa, że dzięki temu Warriors nie wygrają mistrzostwa.

Lubię tworzyć sobie tę wizję w głowie i szukać na siłę zalet innych zespołów jednocześnie łudząc się, że Warriors są słabsi, bo Andre Iguodala ma już 33 lata. 

Zaraz zacznie się transferowa zima i co więc powinni zrobić ci, którzy grają na tu i teraz i chcą bić się o jak najwięcej w PO?

Cavs - poczekać na okazję

chyba już nikt nie łudzi się, że Kevin Love zmieni miejsce pracy i ktoś go wreszcie gdzieś pokocha. Jeśli ktoś miał plan, żeby przywrócić mu trochę życia, grać nim więcej i stworzyć mu tym samym lepsze trade value - to sprawa się rypła. Love gra w tym roku po prostu za dobrze, szczególnie z Lebronem obok.

W tej chwili wymiana tak dobrego Love'a na pewno nie przyniesie niczego lepszego w zamian, a skoro istnieje jakakolwiek iskierka nadziei, że Lebron nie podpisze za rok w LA - to osłabianie zespołu na pewno jej nie podsyca.

Kevin Love utrzymał się w grze w g7 2016 i w swojej dużo lepszej fizycznie wersji teraz - myślę, że jest w stanie grać 35 minut na mecz z Warriors w tym najważniejsze minuty 4q.

Rim protection jest przereklamowany z Warriors - skoro i tak wyciągają wysokiego na obwód Durantem/Greenem na C - to tak naprawdę posiadanie DeAndre, Thompsona czy innego Goberta idzie o kant dupy rozbić - bo twój big man przeciwko Warriors musi sobie poradzić z piłką, kiedy dostanie na mismatch niższego gracza lub będzie decydował co robić w sytuacjach 4 vs 3 w ataku.

Kevin Love to umie i obrona Warriors sra na Adamsa i Capelę którzy stoją z piłką na 5 metrze i są jak dzieci we mgle, ale nie będzie mogła sobie pozwolić na to samo przeciwko KL - szczególnie w takiej formie.

tak naprawdę to Lebron ma teraz najszerszy wachlarz możliwości i nie musi się opierać na Richardzie Zombie Jeffersonie, żeby znaleźć swój ulubiony lineup.

moje ulubione

Isaiah JR Korver Lebron Love - 5 shooterów, 3 playmakerów i obrona huzia na juzia, ale w szaleństwie jest metoda.

Wade Korver Lebron Green Love  - sam nie wierzę, że napisałem to zdanie w 2018 roku, ale Jeff Green może być 2016 Richardem Jeffersonem w tegorocznych Finałach. Podoba mi się ta wersja all-around Jeffa Greena, co oznacza, że istnieje jednak życie pozagrobowe i warto w życiu grzeszyć jak najmniej.

tylko ten nieszczęsny pick - Cavs mają i tak spory problem z obroną, obroną z Isaiahem na boisku, minutami dla wszystkich, 34-osobowym rosterem i Lebronem w LA w 2018. Jeśli wszyscy robią tylko dobrą minę do złej gry w sprawie Lebrona to oddawanie picku na pewno nie będzie w duchu mądrej organizacji, jaką Cavaliers się chyba wreszcie stają, ale jeśli ten pick będzie można zamienić na coś naprawdę fajnego - to Cavs powinni pójść all in, bo Lebron z pierścieniem na pewno nie odejdzie.

Póki co DeAndre Jordan, Lou Williams, Mirotic ani żaden Tyreke Evans to nie jest rozwiązanie więc nie szedłbym tą drogę na siłę, tylko czekał na złoty strzał.

Poza tym mam wrażenie, że złoty strzał to był Isaiah. Nie ma w lidze lepszej historii na film niż kariera Isaiaha Thomasa so far. Teraz od tego jak to się potoczy w Cavaliers zależy czy produkcje przejmie

Steven Spielberg (sukces)

Clint Eastwood (porażka)

Poza ludzkimi odruchami sympatii do człowieka, który przeszedł serię poniżeń od życia i ma jedynie kilkadziesiąt milionów $$$ na koncie na pocieszenie - istnieje jeszcze całkiem racjonalny powód, żeby wierzyć w sukces - Isaiah rok temu był top5 ofensywnym graczem w NBA - całkiem na poziomie Hardena czy Kawhi. Lebron grał ostatni raz z tego typu ofensywnym playmakerem w 2010 roku.

Rockets - trust the math

Daryl Morey to mądry facet. Gerald Green to głupi facet.

Kiedy mądrzy ludzie sięgają po głupie rozwiązania, to znaczy, że są albo

a zdesperowani

b mają problemy miłosne

c rywalizują w tej samej lidze z Golden State Warriors

Daryl Morey zwolnił Bobby Browna, bo wie, że Bobby Brown nie powącha NBA Finals nawet ze spoconej koszulki Trevora Ariza, a Gerald Green choć też nie powinien - to istnieje ten ułamek 0,0001 %, że Gerald wejdzie na parkiet w kryzysowym momencie g4, pierdolnie skacząc na pół metra wzwyż te swoje 5 trójek bez jednego palca i uratuje Rockets sezon.

0,0001 > 0 

math is simple.

Skoro już doszliśmy do takich wspaniałych stwierdzeń - to myślę, że Ryan Anderson będzie komuś pchany w dupę, żeby zrobić sobie miejsce pod przyszłe offseason, bo skoro jak sam Mory mówi "all eyez on Warriors" to wiadomo, że Anderson za wiele tam w serii nie pobiega.

Spurs - łap gołębia

Spurs zrobią ruch tylko jak na rynku będzie wolny gracz nie gorszy niż Mike Conley i nie droższy niż George Hill. Tam nigdy nie było paniki i na pewno nie ma w tym roku. Popovich wie jakie ma szanse przeciwko Zachodowi w obecnym układzie i wie, że konwulsyjne ruchy w poszukiwaniu nagłego zastrzyku tlenu i tak nic nie dadzą, więc sens jest tylko wtedy kiedy pojawi się bardzo duży talent albo dobry tanio.

Julius Randle ponoć jest wolny na rynku i myślę, że może być tani, a bardzo bym chciał zobaczyć jak Popovich robi z niego gracza NBA, just sayin.

Celtics - nie ruszać Smarta

nie wyobrażam sobie, żebym mógł oglądać NBA bez Marcusa Smarta, a obawiam się, że jak trafi do słabszej drużyny, bez Brada Stevensa to stanie się z nim to co się stało z Rajonem Rondo kiedyś. Uwielbiam ten grit&grind zespoł Celtics i nie zamieniłbym w nim absolutnie nic. Mają cudowny, młody zespół, żaden superstar nie jest realnie dostępny ad hoc - więc Ainge pewnie nie zrobi niczego niemądrego.

Thunder - go big

Żeby taki attention whore jak Paul George został w takiej dziurze jak Thunder to OKC musiałoby dojść do Finals. Aktualnie bez sensownej rotacji 4-9 jest to niemożliwe. Presti jest zawsze superaktywny i mam nadzieję, że taki pozostanie. Nawet nie chcę strzelać kogo i skąd miałby wyciągać, ale to jest Sam Presti - uderza cię w wątrobę jak spodziewasz się lewego sierpa.

GHill-Westbrook-George-Melo-Adams/Grant

cmon

k****, jeśli byłby to James Johnson to Thunder są mistrzami NBA 2018. James Johnson gra w 45W Miami Heat i marnuje swój potencjał na bycie najlepszym antidotum na Draymonda Greena w NBA.

Czujecie to?

PJ Tucker toughness w ciele Markieffa Morrisa ze skillem Borisa Diawa.

BŁAGAM - Bardzo nie chcę być świadkiem jak Thunder są o dwa celne rzuty Jerami Granta od sprawienia ogromnej sensacji.

reszta? nie ma szans z Warriors a interesuje mnie jeszcze tylko Bucks i Sixers bo tam grają sure-top10 gracze NBA

moment w którym Bucks zrozumieją, żeby grać Giannisem na C i skończyć etap rewolucji ofensywnej w NBA i zacząć okres NBA w latach 2019-2027 zwany później jako "Gianniscalipse"

Lebron urodził się jakieś 8 lat za wcześnie, żeby tego próbować na nim, ale Giannis to jest własnie ten człowiek, który sprawi, że nie będzie na niego żadnej odpowiedzi kiedy przesunie się go na centra i doda jeszcze trochę mięsa w offseason. 

Dlatego nie powinni ruszać Jabariego za DeAndre, tylko zobaczyć jak to się rozwinie i wyskoczyć Bledsoe-Brogdon-Middleton-Jabari-Giannis za rok na pełen etat. Więcej złotych rad nie trzeba.

A Sixers niech k**** biorą tego Lou Williamsa, bo jak mam oglądać nędznych Pacers w postseason zamiast Embiida to mnie kurwica bierze. Największe sale są przeznaczone dla najlepszych orkiestr, a Joel Embiid to Koszykarz Orkiestra. Dawać go do PO.

a wy jakie macie pomysły na trade? Tyson Chandler o 3 lata za późno? Artysta Znany Kiedyś Jako Vince Carter? CJ MCCOLLUM OUT OF NOWHERE?

jak pomóc lidze dojebać Warriors?

Użytkownik BiałaCzekolada edytował ten post 06 styczeń 2018 - 04:00

dh12 is officially back

Najlepszy sklep koszykarski

#2 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9659 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 04:05

Niestety, ale GSW się wycwanili i sami podpisali gracza, który by mógł zajebać GSW - Zazę. 

#3 Przemek_Orliński

Przemek_Orliński

Sexy Beast!

• Użytkownik
  • 3867 postów
  • LokalizacjaMSG

Napisano 06 styczeń 2018 - 04:36

Ani słowa o Robersonie w OKC? Uznam to za przyznanie mi racji w wiadomym dla nas temacie :] 

Once a Knick, Always a Knick

#4 BMF

BMF

All-Star

• Użytkownik
  • 1714 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:07

k****, jeśli byłby to James Johnson to Thunder są mistrzami NBA 2018.

What. 

LeBron/George do Sixers, top3 pick tego roku dla Bostonu, pierwszy pick dla Sixers, snt i James w Rockets - różne rzeczy mogą się podziać, ale to chyba jedyne szanse na powstanie konkurującego teamu dla Warriors w następnych latach.

W tym sezonie Cavs/Rockets/Boston musieliby dostać allstara za free żeby były na to szanse.

#5 Cloud

Cloud

All-Star

• Użytkownik
  • 1617 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:18

W tym sezonie Cavs/Rockets/Boston musieliby dostać allstara za free żeby były na to szanse.

Celtics może dostaną Haywarda ;) 

"1. We’ve been saying since it was learned there were no bigger issues found in Hayward’s surgery that the accepted recovery time for such an injury could well have him back playing this season. Nothing we’ve seen or heard has changed our thinking, and with Hayward’s competitiveness, expect him to give this a shot in April or even late March."

http://www.bostonher..._back_and_ahead

'I'm here in Boston. I'm ready to rip someone's head off' - Jaylen Brown

#6 BothTeamsPlayedHurd

BothTeamsPlayedHurd

ACID!

• Użytkownik
  • 2387 postów
  • LokalizacjaTolliverse

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:34

yyy może tak do scalenia przez modów bo zakładałem podpbny temat miesiąc temu?

http://www.e-nba.pl/...sferowa-201718/

“The reason the world appears to be so ugly, is we're always trying to paint over it”

- エメ (Aimer)

beGM: Phoenix Suns 

#7 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9240 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:37

Pozwól Czekoladzie zakładać tematy.

Jak dh12 zakłada temat, to wiesz że musisz tam wejść, dać lajka i już masz radość zanim wejdziesz, że przeczytasz zajebistą rozkminę.

BCK - więcej, częściej - prosimy!

#8 BMF

BMF

All-Star

• Użytkownik
  • 1714 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:14

Cloud, raczej ciężko sobie wyobrazić, żeby Hayward grał jak allstar tuż po powrocie.

Ja Boston dostanie top3 pick - Irving-Brown-Hayward-Tatum-Ayton/Bagley, poziom talentu absurdalny. :] Sezon 19/20 i można już wyjść walczyć z Warriors.

Obecnie - w momencie gdy pick Brooklynu przeszedł z potencjalnie top5 do potencjalnie top10, nie ma realnego trade'u który cokolwiek zmienia.

#9 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3203 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:28

Pick Nets mial wartosc przed sezonem i wtedy trzeba bylo isc all in. A tak to raczej ani nie bedzie z tego mega picku ani assetu przy wymianie po all stara.

#10 Alonzo

Alonzo

All-Star

• Użytkownik
  • 2145 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:28

Karma is a b#$%@!

Przez ile playoffs pod rząd Warriors mogą być ciągle zdrowi?

Tej kontuzji Currego, po której na najważniejsze mecze i tak wrócił nie liczę.

Thunder w Półfinale Konf.

Rockets w Finale Kon

i Cavs w samym Finale. 

Takiej drabinki im życzę.

Tradey?

Trochę oglądam Cavs i w tym sezonie wyjątkowo mi się podobają.

Nie wiemy jeszcze jak będzie grał Izajasz.

Wiemy za to, że LeBron będzie jak zawsze sobą.

Wade na którym pół forum postawiło krzyżyk w 2010 roku (na szczęście ta nieszczęsna demokracja nie ma wpływu na jego grę) w playoffs, gdy się gra o stawkę zawsze jest lepszy.

Pierwszy raz od czasu jego gry w Bostonie podoba mi się gra Jeffa Greena.

A są jeszcze te wszystkie JR Smithy, Crowdery i inne Tristany,

trójka Korvera, .. no i legendarny pick Brooklynu.

Cavs jakiegoś gracza w lutym do rotacji na Warriors lub w marcu po buyoucie wymyślą. 

A może coś z Rosea na playoffs uda się wykrzesać? 

Może Cavs będą takimi Mavs 2011?

Warriors są zbyt bucowaci, a NBA lubi dobre zakończenia. Dobrzy Cavs znów wygrają ze złymi Warriors. 

Tak to widzę od początku sezonu.

Użytkownik Alonzo edytował ten post 06 styczeń 2018 - 12:32

4yosRYu.gif

#11 BothTeamsPlayedHurd

BothTeamsPlayedHurd

ACID!

• Użytkownik
  • 2387 postów
  • LokalizacjaTolliverse

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:39

Pozwól Czekoladzie zakładać tematy.

Jak dh12 zakłada temat, to wiesz że musisz tam wejść, dać lajka i już masz radość zanim wejdziesz, że przeczytasz zajebistą rozkminę.

BCK - więcej, częściej - prosimy!

nie to nie jest jakaś złośliwa uwaga, wpis bardzo spoko - zareagowałem jedynie, żeby nie było bałaganu

a co do meritum - ja mam ostatnio przewrotną teorię, że Warriors wdupią finały, żeby zmusić LeBrona do podpisania długiej umowy w CLE dzięki czem nie będzie scenariusza Lebron w Houston, a Warriors skasują kolejne 3 misie

mają to już w końcu przećwiczone na OKC ;)

“The reason the world appears to be so ugly, is we're always trying to paint over it”

- エメ (Aimer)

#12 BMF

BMF

All-Star

• Użytkownik
  • 1714 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:43

mają to już w końcu przećwiczone na OKC ;)

Tak jak czytam Duranta, to on by poszedł do Warriors nawet jakby wtedy zrobili na Cavs sweepa.

Użytkownik BMF edytował ten post 06 styczeń 2018 - 12:44

#13 BothTeamsPlayedHurd

BothTeamsPlayedHurd

ACID!

• Użytkownik
  • 2387 postów
  • LokalizacjaTolliverse

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:46

Tak jak czytam Duranta, to on by poszedł do Warriors nawet jakby wtedy zrobili na Cavs sweepa.

nie, mówił nawet o tym w jednym z podcastów z Simmonsem, że gdyby GSW wygrali to by tam nie poszedł

- エメ (Aimer)

#14 BMF

BMF

All-Star

• Użytkownik
  • 1714 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 12:50

nie, mówił nawet o tym w jednym z podcastów z Simmonsem, że gdyby GSW wygrali to by tam nie poszedł

Czyli LeBron popsuł NBA. :]

Trochę sobie drwię, ale jak czytam Duranta to on chyba serio nie do końca ogarnia czym tak naprawdę była jego decyzja.

#15 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 3203 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 13:06

Wierzysz w to? Bo ja komplwtnie nie. Teraz to moze tak pitolic a i tak by przyszedl za pierscionkiem. Po prostu teraz przerzuca krytyke na cale gsw a nie wylacznie siebie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych