Skocz do zawartości

noworoczna szopka transferowa


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

 

k****, jeśli byłby to James Johnson to Thunder są mistrzami NBA 2018.

 

What. 

 

LeBron/George do Sixers, top3 pick tego roku dla Bostonu, pierwszy pick dla Sixers, snt i James w Rockets - różne rzeczy mogą się podziać, ale to chyba jedyne szanse na powstanie konkurującego teamu dla Warriors w następnych latach.


W tym sezonie Cavs/Rockets/Boston musieliby dostać allstara za free żeby były na to szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym sezonie Cavs/Rockets/Boston musieliby dostać allstara za free żeby były na to szanse.

 

Celtics może dostaną Haywarda ;) 

 

"1. We’ve been saying since it was learned there were no bigger issues found in Hayward’s surgery that the accepted recovery time for such an injury could well have him back playing this season. Nothing we’ve seen or heard has changed our thinking, and with Hayward’s competitiveness, expect him to give this a shot in April or even late March."

http://www.bostonherald.com/sports/celtics/2017/12/celtics_year_in_review_a_look_back_and_ahead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloud, raczej ciężko sobie wyobrazić, żeby Hayward grał jak allstar tuż po powrocie.

 

Ja Boston dostanie top3 pick - Irving-Brown-Hayward-Tatum-Ayton/Bagley, poziom talentu absurdalny. :] Sezon 19/20 i można już wyjść walczyć z Warriors.

 

Obecnie - w momencie gdy pick Brooklynu przeszedł z potencjalnie top5 do potencjalnie top10, nie ma realnego trade'u który cokolwiek zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karma is a b#$%@!

 

Przez ile playoffs pod rząd Warriors mogą być ciągle zdrowi?

Tej kontuzji Currego, po której na najważniejsze mecze i tak wrócił nie liczę.

 

Thunder w Półfinale Konf.

Rockets w Finale Kon

i Cavs w samym Finale. 

 

Takiej drabinki im życzę.

 

Tradey?

Trochę oglądam Cavs i w tym sezonie wyjątkowo mi się podobają.

Nie wiemy jeszcze jak będzie grał Izajasz.

Wiemy za to, że LeBron będzie jak zawsze sobą.

Wade na którym pół forum postawiło krzyżyk w 2010 roku (na szczęście ta nieszczęsna demokracja nie ma wpływu na jego grę) w playoffs, gdy się gra o stawkę zawsze jest lepszy.

Pierwszy raz od czasu jego gry w Bostonie podoba mi się gra Jeffa Greena.

A są jeszcze te wszystkie JR Smithy, Crowdery i inne Tristany,

trójka Korvera, .. no i legendarny pick Brooklynu.

 

Cavs jakiegoś gracza w lutym do rotacji na Warriors lub w marcu po buyoucie wymyślą. 

A może coś z Rosea na playoffs uda się wykrzesać? 

Może Cavs będą takimi Mavs 2011?

 

Warriors są zbyt bucowaci, a NBA lubi dobre zakończenia. Dobrzy Cavs znów wygrają ze złymi Warriors. 

 

Tak to widzę od początku sezonu.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól Czekoladzie zakładać tematy.

 

Jak dh12 zakłada temat, to wiesz że musisz tam wejść, dać lajka i już masz radość zanim wejdziesz, że przeczytasz zajebistą rozkminę.

 

 

BCK - więcej, częściej - prosimy!

 

nie to nie jest jakaś złośliwa uwaga, wpis bardzo spoko - zareagowałem jedynie, żeby nie było bałaganu

 

a co do meritum - ja mam ostatnio przewrotną teorię, że Warriors wdupią finały, żeby zmusić LeBrona do podpisania długiej umowy w CLE dzięki czem nie będzie scenariusza Lebron w Houston, a Warriors skasują kolejne 3 misie

 

mają to już w końcu przećwiczone na OKC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, mówił nawet o tym w jednym z podcastów z Simmonsem, że gdyby GSW wygrali to by tam nie poszedł

Czyli LeBron popsuł NBA. :]

 

Trochę sobie drwię, ale jak czytam Duranta to on chyba serio nie do końca ogarnia czym tak naprawdę była jego decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie jest jakaś złośliwa uwaga, wpis bardzo spoko - zareagowałem jedynie, żeby nie było bałaganu

 

a co do meritum - ja mam ostatnio przewrotną teorię, że Warriors wdupią finały, żeby zmusić LeBrona do podpisania długiej umowy w CLE dzięki czem nie będzie scenariusza Lebron w Houston, a Warriors skasują kolejne 3 misie

 

mają to już w końcu przećwiczone na OKC ;)

 

Nie ma się co bać przecież nie ma miejsca na Le Brona w Teksasie

 

Po 1 - pół roku temu Houston obdzwoniło całą lige i nikt nie chciał brać Andersona

Po 2 - za rok 20 baniek gotówki mają tylko 4 kluby - Lakers-Phila-Hawks i Bulls z czego Atlanta 20 to max . No i potencjalnie Indiana z Mavs ale już widze Mavs rezygnujące z prawa do Dirka i YOgi Ferella by zrobić miejsce na Ryana oraz Pacers rezygnujące z Collisona i Bogdanovica . Nie ma klubu poza Hawks by ktoś wziął te 20 baniek za free

Po 3 - Nawet jakby cudem się ktoś zdecydował to i tak Paul ma 40 mln cap hold i dopóki nie założymy akcji typu Paul bierze 15 baniek na sezon i Le Bron bierze 15 baniek na sezon to nie ma jak pomieścić maxa. By zmieścić Le Brona to Houston musi odpuścić Arize Paula i może nawet Capele ( bo z nim jest minimalnie poniżej maxa)

 

JAmes Johnson jako X-factor w NBA ??? To naprawde ktos napisał?

Gościu który nawet nie zmienia na lepsze Heat i nie potrafi się przebić do s5 ma być kryptonitem na Greena?

 

 

Realnie jedynym zagrożeniem dla Warriors są Thunder i to tylko jeśli Patterson przypomni sobie jak przydatnym graczem był jeszcze rok temu a Fergusson będzie tak grał jak ostatni tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co bać przecież nie ma miejsca na Le Brona w Teksasie

 

Po 1 - pół roku temu Houston obdzwoniło całą lige i nikt nie chciał brać Andersona

Po 2 - za rok 20 baniek gotówki mają tylko 4 kluby - Lakers-Phila-Hawks i Bulls z czego Atlanta 20 to max . No i potencjalnie Indiana z Mavs ale już widze Mavs rezygnujące z prawa do Dirka i YOgi Ferella by zrobić miejsce na Ryana oraz Pacers rezygnujące z Collisona i Bogdanovica . Nie ma klubu poza Hawks by ktoś wziął te 20 baniek za free.

Jeszcze chyba Kings będą mieć dużo wolnej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba Kings będą mieć dużo wolnej gotówki.

Mają 86 mln w umowach ( bo Temple i Koufos raczej nie zrezygnuja z 8 mln ) plus wybór draftowy najpewniej kolejne 6-7  więc nie raczej nie będą mieć dużo wolnej gotówki

 

S'n't z Capelą i Gordonem za LeBrona chyba by się zgadzało.

 

Nie ma żadnego powodu żeby stawiać Thunder nad Rockets w kontekście meczów z Warriors, nawet matchupy podobne.

A to można zrobić sign and trade z jednej i drugiej strony? Bo wydawało mi się że jak robisz sign and trade to nie możesz tego robić za sign and trade z innym wolnym agentem a Capela będzie RFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają 86 mln w umowach ( bo Temple i Koufos raczej nie zrezygnuja z 8 mln ) plus wybór draftowy najpewniej kolejne 6-7  więc nie raczej nie będą mieć dużo wolnej gotówki

http://hoopshype.com/salaries/sacramento_kings/

$70,649,007 z umowami Temple i Koufosa. Do tego trzeba dodać wybór draftowy, więc trochę gotówki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.