Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sport

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

#1 montana

montana

Starter

• Użytkownik
  • 797 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 13:30

są tematy o mma, nfl czy kolarstwie, a tutaj będziemy pisać o innych sportach. Zaraz startują igrzyska w pjongczangu, trwają me w ręczną i australian open. ogląda ktoś?

Najlepszy sklep koszykarski

#2 dapunk20

dapunk20

Starter

• Użytkownik
  • 928 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 13:39

Z tym oglądaniem AO niestety już teraz słabiej, miał być wielki finał a Nadal kontuzja i tyle z tego było :(

#3 P_M

P_M

Super-Star

• Moderator
  • 2614 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:40

Akurat kibicuje fedowi, niech srubuje rekord;)

Pozytywne transakcje z : ignazz, Me Myself And I

Zapraszam na http://www.lakers.pl

#4 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5412 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 15:35

ja też za Rogerem, stary mistrz ciągle w formie :P

#5 Tłok

Tłok

Rookie

• Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 23:59

pamietajcie że wielcy mistrzowie grają jednorecznym backhandem  :playful:

jako tenisista amator uwielbiam Rogera, w tym wieku jest w takiej formie. wielki gracz

niestety u Nadala wychodzą skutki stylu gry, ciała i wieku nie oszuka, takie sytuacje beda coraz czestsze, podobnie zreszta u Novaka

a Pjongczang bede ogladał, głownie narciarstwo alpejskie oczywiscie, moja druga a raczej pierwsza pasja, ale takze biathlon, liczę że Fourcade nie da sie Norwegom, a biathlonistki Niemkom

jesli chodzi o narciarstwo alpejskie swietnie zapowiada sie pojedynek w slalomie pomiedzy Marcelem Hirscherem i Henrikiem Kristoffersenem 

w/w panowie  tocza pojedynek w swojej klasie  a pikanterii  dodał popis austriackich kibicow w Schladming wczoraj (od 37 sekundy)

#6 Sebastian

Sebastian
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 01:01

W ping ponga :)

Użytkownik Sebastian edytował ten post 25 styczeń 2018 - 01:02

#7 montana

montana

Starter

• Użytkownik
  • 797 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 13:46

jako tenisista amator uwielbiam Rogera, w tym wieku jest w takiej formie. wielki gracz

Stachu Wawrinka mój ulubieniec jeśli chodzi o jednoręczny backhand ;] szkoda, że pojechał połamany na ao.

#8 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4487 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 19:42

Co myślicie o akcji na nanga parbat i ogolnie o sporcie jakim jest alpinizm? Ja kompletnie nie rozumiem tej fascynacji.

Ta akcja ratunkowa chyba nie ma najmniejszych szans powodzenia przynajmniej jesli chodzi o mackiewicza. Jakie macie zdanie na temat samej akcji bo internet jak zwykle jest podzielony?

Ja nie chcę biec pod wiatr, gdy wieje w dobrą stronę...

#9 ptak

ptak

All-Star

• Użytkownik
  • 1106 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 19:44

za czyją kasę? jak za państwową to bym go zostawił. tak jak niedojebów lecących do Egiptu mimo ostrzeżeń MSZ

#10 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4487 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 19:51

za czyją kasę? jak za państwową to bym go zostawił. tak jak niedojebów lecących do Egiptu mimo ostrzeżeń MSZ

Zebrali kase na akcje ratunkowa ale ministerstwo i tak stwierdzilo ze zaplaci

Użytkownik fluber edytował ten post 27 styczeń 2018 - 19:52

#11 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6942 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 20:12

Co myślicie o akcji na nanga parbat i ogolnie o sporcie jakim jest alpinizm? Ja kompletnie nie rozumiem tej fascynacji.

Ta akcja ratunkowa chyba nie ma najmniejszych szans powodzenia przynajmniej jesli chodzi o mackiewicza. Jakie macie zdanie na temat samej akcji bo internet jak zwykle jest podzielony?

Tą Francuzkę chyba uda im się ocalić, jest podobno z nią jakiś kontakt, a Bielecki z Denisem mają bardzo szybkie tempo.

Samej pasji też nie za bardzo rozumiem, ale może gdybym kiedyś zdobył ośmiotysięcznik to by mi się zmieniło.

Użytkownik SlaKB edytował ten post 27 styczeń 2018 - 20:13

#12 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4487 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 20:19

Tą Francuzkę chyba uda im się ocalić, jest podobno z nią jakiś kontakt, a Bielecki z Denisem mają bardzo szybkie tempo.

Samej pasji też nie za bardzo rozumiem, ale może gdybym kiedyś zdobył ośmiotysięcznik to by mi się zmieniło.

Popylaja jak kozice gorskie i jak przeleza te scianke to powinni ja uratowac. Do mackiewicza nie dotra bo jutro ma byc zalamanie pogody.

Smiertelnosc w alpinizmie jest na kosmicznym poziomie. Odmrozenia, choroba wysokosciowa, lawiny. Minus 60 stopni i wiatr jak u nas podczas ostatnich orkanow. Wariactwo.

#13 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9756 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 20:30

Ludzi przeciwnych tej akcji, to jest uratowaniu komuś życia, uznałbym za idiotów kilka dni temu. Jednak po tym, jak mnie straszył wpi****lem na forum 42-latek, okazuje się, że takie słowa muszę zostawiać na specjalne okazje. 

Użytkownik RappaR edytował ten post 27 styczeń 2018 - 20:32

#14 fluber

fluber

Super-Star

• Użytkownik
  • 4487 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 20:53

Ludzi przeciwnych tej akcji, to jest uratowaniu komuś życia, uznałbym za idiotów kilka dni temu. Jednak po tym, jak mnie straszył wpi****lem na forum 42-latek, okazuje się, że takie słowa muszę zostawiać na specjalne okazje.

Mnie ostatnio 42 latek nazwał starym dziadem więc trochę cię rozumiem:)

A tak serio to bardzo budujace ze tak uwazasz, mam to samo zdanie. Sa wartosci podstawowe takie jak zycie i powinno sie je ratowac, dobrze ze ministerstwo sportu finansuje te akcje a inni himalaisci z wlasnej woli cisna zeby ich ratowac.

Inna sprawa ze gdyby nie ta francuzka to pewnie nie byloby sensu wychodzic w gory.

#15 SlaKB

SlaKB

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6942 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 20:57

Generalnie to ta Eli chyba nie powinna zostawiać Mackiewicza samego. Znaczy wiadomo, że walczy o swoje życie, ja też nie wiem jakbym się wtedy zachował, ale z tego co czytałem to w alpiniźmie się tak nie robi.

W 2013 PZA miał ogromne pretensje do Bieleckiego gdy ten zszedł szybciej ze szczytu, a Berbeka i Kowalski zginęli.

Imo to Mackiewicz już teraz nie żyje (chociaż chciałbym oczywiście żeby było inaczej), ale przez tą burze już nie ma chyba żadnej nadziei.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych