Skocz do zawartości

Sport


montana

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie mogli na jednej. Siatce daleko do mojej ulubionej dyscypliny ale finał mistrzostw świata z udziałem Polaków warto obejrzeć.

 

Dobrze, że Grand Prix Rosji w Formule 1 skończone bo ciężko się oglądało F1, golfowy Puchar Rydera i kolarskie Mistrzostwa Świata naraz.

Tak chetnie puszczaja na kilku otwartych bo dla nich to bedzie duzo wiekszy zysk z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz półfinałowy z USA i zastanowiło mnie dlaczego w ich reprze był chyba tylko jeden czarnoskóry. Czaję, że wolą pomarańczową piłkę, ale jednak to mnie zaskoczyło.

Siata jest dużo bardziej techniczna plus mało opłacalna w porównaniu do sportów jak koszykówka czy futbol amerykański, które zgarniają większość talentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siata jest dużo bardziej techniczna plus mało opłacalna w porównaniu do sportów jak koszykówka czy futbol amerykański, które zgarniają większość talentu. 

Sam hajs to jednak słabe wyjaśnienie. Jak jesteś czarnoskóry i jakiś talent do sportu masz, ale nie idzie w baskecie, a na futbol jesteś za wątły, to czemu nie siatka?

 

Z tym bardziej techniczna to nie wiem, okiem laika nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz półfinałowy z USA i zastanowiło mnie dlaczego w ich reprze był chyba tylko jeden czarnoskóry. Czaję, że wolą pomarańczową piłkę, ale jednak to mnie zaskoczyło.

Siatka w USA to chyba skrajnie niszowy sport. Wczoraj po pofinale wbiłem specjalnie na espn i kompletnie zero info na temat MŚ. To mnie zaskoczylo. Na cbssports, fox, nbc. Zero info.

Więc czarnosķóry ma masę innych lepszych ($$) opcji.

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam hajs to jednak słabe wyjaśnienie. Jak jesteś czarnoskóry i jakiś talent do sportu masz, ale nie idzie w baskecie, a na futbol jesteś za wątły, to czemu nie siatka?

 

W takiej Warszawie jest pewnie sporo chłopaków, którzy byliby zajebistymi skoczkami narciarskimi ale taki kutas bo warunków do rozwijania się w tej dyscyplinie w stolicy nie mają.

Siata jest w Stanach sportem niszowym i gra się w niego w high schoolu dla upper middle class białasów, podobnie jest z tenisem ziemnym, golfem, lacrossem, ultimate frisbee i takimi tam sportami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden kit, grunt ze sie spelniaja

 

niesamowicie nasi utrafili ze szczytem formy, przeciez ta brazylia chyba nie jest taka zla, a to nie byl raczej szczegolnie wyrownany mecz

 

poza meczem z USA cala ta finalowa runda to wygrane 3:0  (tzn w wlochami tez nie ale jak trzeba bylo grac na serio , czyli 1. set to wygralismy 25-15 bodajze)

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.