Skocz do zawartości

Blake Griffin w Pistons.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Im dłużej myślę tym bardziej uważam, że West wydymał SvG. 

 

Jestem odmiennego zdania.

 

Detroit nie wysłali wcale nic bardzo wartościowego, a zyskali gracza z absolutnego topu. Jako zwolennik teorii, że jeden banknot 10zł jest więcej wart niż trzy bilony po 5zł powinieneś to rozumieć. Oczywiście Griffin zawodzi w tym sezonie, grając prawdopodobnie najgorszy sezon w karierze, kolejne kontuzje robią swoje, ale to ciągle topowy gracz. Na średniactwie się nie pociągnie, Pistons to dobrze wiedzą tkwiąc w marazmie od dawna.

 

Harris też jest przeceniany. To solidny zawodnik, ale czy wart 16 baniek? Trochę za słaby w defensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUvv3xsUQAAFv0J.jpg

 

Jak mi Kucio napisał smsa o 2 w nocy to zacząłem się śmiać tak bardzo i głośno, że aż mnie żona z łóżka wygoniła :] 

 

Ja na początku też biłem brawo dla poczynań Jerry'ego Westa jak Styczeń, ale później dotarło do mnie, że zamienił CP3 na red flagi i Sama Dekkera (GDZIE JESTEŚ CZEKOLADO?) jednak teraz elegancko wygrzmocił rudego grzyba i ma szansę oddać resztę balastu za dobry asset pod przebudowę. Jak jeszcze pozbędzie się Riversa x 2 to fani Clippers powinni dać za niego na mszę. Sądzę, że takie same plany miał Phil Jackson względem Melo (podpisać i zaraz oddać) ale gruby kutafon poprosił o klauzulę :] Sorry Blake!  

 

Nie wiem gdzie w tym wszystkim jest Pistons, i na co im ten kaktus, ale jeszcze kawy nie wypiłem więc cdn...

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem odmiennego zdania.

 

Detroit nie wysłali wcale nic bardzo wartościowego, a zyskali gracza z absolutnego topu. Jako zwolennik teorii, że jeden banknot 10zł jest więcej wart niż trzy bilony po 5zł powinieneś to rozumieć.

 

Teoria jest słuszna, o ile ten Twój banknot nie jest podarty na kawałeczki, jak kolana Griffina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jak dla mnie to fatalny ruch clippers.

 

Dostali mniej niż kiedyś 76 ers za barkleya a wysłali w świat wiadomość o tym ze czasy dannego manninga wracają.

 

Jeżeli ktoś oddaje najlepszego gracza i w jednym zdaniu mówi o tym jak cudowny sezon gra tobiasz harris to już brzmi to żartobliwie.

 

W świecie podbijania wartości pickow z których i tak zadko wychodzi gracz pokroju rudego blejka ten Pick to żart.

 

Mój komentarz: legalizacja maryhy w cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, czy to taka wielka sztuka oddać Paula i Griffina za nic.

O ile utrzymywanie ich obu w jednej drużynie, ze względu na ich historię kontuzji, jest bez sensu to jeden z nich, o ile nie uzupełnimy go Gallinarim, nie jest problemem.

Griffin wyciągnął tą drużynę z absolutnego, historycznego dna. Jak rozumiem Clippers liczą, że teraz są już tak atrakcyjną i poważną organizacją, że nawet posiadając marny skład, co najmniej kontrowersyjnego trenera i problemy z lojalnością ściągną z rynku topowych wolnych zawodników. Może i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry post january, ale weź papierową torbę bo dostaniesz hiperwentylacji.

 

 

Ciekawy trade zarówno dla Detroit (Ron chyba czuje presje i zrobił dość mocny ruch) jak i Clippers.

 

Piston balansowali i na granicy 8 miejsca i sprowadzenie Blake może dać im kopa. Swoją drogą potencjalny matchup Boston - Detroit miodzik.

 

Blake+Dre vs Al + co tam Boston ma. 

 

Clippers - Lou, DJ niby w blokach, a poszedł Blake. Ciekawe, ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers za Paula i Griffina otrzymali:

- Beverly, Decker, Harrell, Hillard, Liggins, Lou William, Wiltjer, pick 2018 Houston

- Harris, Bradley, Marjanovic, pick 2018 Detroit

 

Po obecnym sezonie zostanie z tego:

- Beverly, Decker, pick 27-28 + ewentualny pick >20 za Lou

- Harris, Marijanovic, pick 16-17 + ewentualny pick >20 za Bradleya

 

Razem:

pick 10-14, pick 16-17, pick 27-28, 2 picki za Lou i Bradleya

to co dostaną za DAJa

Beverly, Teodosic, Rivers, Wesley Johnson, Decker, Harris, Marjanovic, Thornwel, Jawun Evans

Idealna drużyna do walki o nr 1 draftu 2019.

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynastia zbudowana na pickach na granicy loterii... Prześpij się January, bo chyba ograniczona ilość snu daje o sobie znać.

 

Griffin już od dawna nie bazuje na atletyzmie. A mimo to nie zjechał jak Kemp, McDyess czy Stoudamire, bo mocno pracuje całą swoją karierę nad repertuarem ofensywnym.

 

Nawet w fatalnym sezonie dla siebie daje więcej niż Harris w swoim najlepszym.

 

Zresztą cap Space za dwa lata nie będzie miał takiej wartości, bo kontrakty z bonanzy będą expiringami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry West nie ma w zwyczaju tankować. Jerry West podejmuje próbę przebudowania drużyny bez sięgania dna. Jestem bardzo ciekaw, czy wyjdzie mu kolejne arcydzieło.

 

Pistons mogli pójść w jedną albo w drugą. Nie chcieli tankować, to poszli all-in w Griffina. Blake, Drummond i Jackson to mimo wszystko potencjał na solidny play-off team na wchodzie. SVG zdaje się w przyszłym sezonie wchodzi w ostatni rok kontraktu, więc nie ma wiele do stracenia. Jak nie wypali, to kto inny będzie po nim sprzątać burdel. :smile:

 

PS. Pamiętacie, jak Clippers się zamykali w domu z Jordanem? ;]

 

https://twitter.com/5kl/status/958129982961864704/photo/1

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uja tam, a nie z topu. Griffin od dawna już nie jest zawodnikiem z topu. Jakiego topu?

 

Jak West zrobi to co pewnie chce, tylko niekoniecznie ma zgodę Ballmera (czyli jazda na pełnej i oddanie teraz Harrisa, Bradleya, Lou i DAJa) to zaraz będzie szansa na 3 dynastię zbudowaną przez niego, pierwszy to mówię.

 

No właśnie to jest dobre pytanie. Z jakiego topu zawodnikiem jest Griffin? W ASG gra 24 zawodników, tegoroczne ASG będzie czwartym kolejnym, w którym Blake nie wystąpi. W tym roku kończy 29 lat. Czwarty kolejny sezon ma problemy z kontuzjami. Ma gwarantowany kontrakt jeszcze przez 4,5 roku. 29,5 - 32 - 34 - 36,5 - 39 milionów. Pistons mają mają przez ten i minimum kolejne dwa sezony na kontraktach Griffina, Leuera, Drummonda i Reggiego Jacksona, którzy rocznie zarabiają około 85 milionów dolarów. Fani Pistons jeszcze będą wiele razy rozpaczać przez tę umowę. A to tak naprawdę desperacka próba ataku na 8 seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zwrócić uwagę ze pistons oddaje dwóch ważnych graczy rotacji + Mariana za blake + reeda, rotacja jeszcze bardziej się skróci a już maja najplytszą w nba ławkę.

Do tego dodaj fakt ze blake lubi się na jakieś 30 meczy w sezonie średnio połamać. Wg mnie pistons zrobili mega lipny deal, No ale maja w końcu lidera jakiegoś. Zwróćmy uwagę tez ze drumm zrobił mega postęp w tym sezonie, nie tylko w ft% bo i dawać asyst, steali i bloków zaczął więcej, a i w ataku ma ważniejsza role nawet bawi się w ich gtg czasami w końcówkach..dla mnie był solidnym kandydatem do MIP, a ta wymiana znowu może go stłamsić, bo więcej piłek wiadomo rudy dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons nie zrobią playoffów w tym sezonie, chyba że Sixers/Wizz/Heat/Pacers/Bucks się połamią, a szanse na to są porównywalne do możliwości połamania się samych Pistons obecnie. Ponadto 76ers wyrąbali sobie tiebreaker w tym sezonie i mają łatwy terminarz.

 

To ewidentnie ruch, aby mocno działać w przyszłym roku, ale oni chyba nie mają kasy na wzmocnienia w FA 2018, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo w sumie on był zamknięty w domu.

 

Inni przyszli jako goście.

 

Przebudowa przebudowa ale pamiętajcie ze docelowe czyste salary to tylko obietnica i clippers po spełnieniu się wszystkich pozytywnych warunków mogą i tak ostatecznie skończyć z graczem poniżej griffina.

 

Dodatkowo nadal uważam ze takie wyprzedaże nie śluza budowaniu wizerunku klubu i mało kto będzie sie teraz identyfikował.

 

Na dzień dzisiejszy clippers po oddaniu dwóch największych gwiazd nie maja w zamian ani lotto ani nawet talentu w zamian pokroju hielda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.