Skocz do zawartości

Lebron The Decision II


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu stosujesz za duży skrót myślowy pisząc, że większość dużych nazwisk nie pasuje. Kto to jest ta większość dużych nazwisk i komu nie pasuje?

 

Konkretnie kore proszę nie powielać ograniczonych tekstów haterow tylko wal konkretnie. Masz mnie i januarego, którzy nie chcemy Lebrona. Na PG chyba nikt nie wybrzydza, wymiana za Leo sam pisałem, że poświęcił bym Ingram.

 

Także z całym szacunkiem nie pierdol tych samych ogolnikowych farmazonow na temat fanów Lakers jak reszta bo to bullshit.

 

Cousins (bo jebnięty), James (bo stary), Leonard (bo po kontuzji), DeRozan (bo bez rzutu), Horford (bo nie nadaje się na lidera), Aldridge (bo bez jaj)... tak z tego co pamiętam z ostatnich dwóch sezonów. Ja wiem Van ze nie mozesz brac odpowiedzialnosci za wsyzstkich kibiców Lakers na tym forum (i dlatego prośba; nie traktuj aż tak personalnie tej dyskusji), ale przyznasz, że z ogólnej polemiki w temacie Lakers wyłania się obraz, w którym zawodnicy, którzy nie stanowią 50% wartości ww są traktowani jak zbawcy Jezioranów,  :smile:

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins (bo jebnięty), James (bo stary), Leonard (bo po kontuzji), DeRozan (bo bez rzutu), Horford (bo nie nadaje się na lidera), Aldridge (bo bez jaj)... tak z tego co pamiętam z ostatnich dwóch sezonów. Ja wiem Van ze nie mozesz brac odpowiedzialnosci za wsyzstkich kibiców Lakers na tym forum (i dlatego prośba; nie traktuj aż tak personalnie tej dyskusji), ale przyznasz, że z ogólnej polemiki w temacie Lakers wyłania się obraz, w którym zawodnicy, którzy nie stanowią 50% wartości ww są traktowani jak zbawcy Jezioranów, :smile:

Nie zgadzam się z tym co piszesz kore przede wszystkim ponieważ nie uważam żeby było coś dziwnego w tym, że ktoś gdzieś na kogoś narzeka, nie chce tego, ale tamtego gracza i kibice Lakers nie różnią się tu wcale od innych grup.

 

Napisałem w jakimś temacie niedawno czy tak źle wyszliśmy na tym, że nie podpisaliśmy za maxa Melo, Howarda czy Monroe?

 

Derozan? sam chyba go chciałem nie pamiętam dokładnie, ale czy teraz byśmy nie żałowali? Aldridge też kto wie jak by u nas wyglądał, ale nie byłem przeciw. Horford to nigdy nie była opcja, Cousins to ryzyko, które jedni by podjeli a drudzy nie i nie ma w tym nic niezwykłego.

 

Leonard? Nie wiem czy ktokolwiek jest przeciw raczej kwestia ceny jaka trzeba by było zapłacić i tego czy nie warto poczekać po prosty, a nie kontuzji więc nie wymyślaj już na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mobile.twitter.com/mcten/status/1013118005188988928?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1013118005188988928&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.realgm.com%2Fboards%2Fviewtopic.php%3Ft%3D1720465

 

Lebron nie ma zamiaru spotkać się nawet z Cavs, a jego jet wlasnie wylądował w Los Angeles.Trudno mi przez to wierzyć, że załatwia wszystko przez telefon i nie spotka się z Magiciem.

 

Myślę, że wszyscy będziemy zdziwieni jeśli nie wybierze Lakers po tym wszystkim, skoro Rockets odpadają przez opt out,Gilbert mowi ze nie bedzie płakał po Lebronie, bo w końcu odzyska zespół, a plotek o Sixers nie słyszałem od kilku tygodni.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mobile.twitter.com/mcten/status/1013118005188988928?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1013118005188988928&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.realgm.com%2Fboards%2Fviewtopic.php%3Ft%3D1720465

 

Lebron nie ma zamiaru spotkać się nawet z Cavs, a jego jet wlasnie wylądował w Los Angeles.Trudno mi przez to wierzyć, że załatwia wszystko przez telefon i nie spotka się z Magiciem.

 

Myślę, że wszyscy będziemy zdziwieni jeśli nie wybierze Lakers po tym wszystkim, skoro Rockets odpadają przez opt out,Gilbert mowi ze nie bedzie płakał po Lebronie, bo w końcu odzyska zespół, a plotek o Sixers nie słyszałem od kilku tygodni.

Był w Cavs ostatnie pare lat, na cholerę ma się z nimi spotykać.

Oni nic mu nie mają do zaoferowania poza byciem z jego hometown i maxem, o czym obie strony wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron to marka warta miliardy. Pr-owcy zadbają o to by nie wyszło jak z Heat. No worries. Cokolwiek by nie zrobił i tak c***a zrobi GSW, bo Ci są poza zasięgiem kogokolwiek w tej lidze. Niech się bawi. A czy to w Lakers czy w Cavs to nie ważne, bo nie wiele to zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cokolwiek by nie zrobił i tak ch**a zrobi GSW, bo Ci są poza zasięgiem kogokolwiek w tej lidze

nom szczególnie zdrowych Rockets

 

rozczarował trochę Lebron. Spodziewałem się po nim czegoś innego niż granie z Ingramami o 2 runde bo ani na George'a ani na Kawhiego się nie zapowiada 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę Lebrona podpisującego z LAL, gdy wychodzi coraz więcej informacji o PG zostającym w Thunder, choć to też dziwne, bo George skazuje siebie na granie z Westbrookiem i Melo. To już serio lepiej pykać z Ingramem i Ballem, przybijać piątki z Jackiem i udawać pierwszą opcję. W Oklahomie i tak są drużyną na max drugą rundę.

 

A Lebron równie dobrze może lecieć do LA, żeby nagrać film w którym informuje o tym, że wybrał 76ers. :grin:

 

 

 

Ale powoli wszystko zacznie się wyjaśniać.  :rugby:

 

Edytowane przez sratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to, że decyzja już podjęta, a przyjęcie Sixers przez jego przybocznych to czysta kurtuazja.

 

Jeszcze się okaże, że on, mimo tej całej kilkudniowej hecy zostanie w Cavs :D

albo kurtuazja, albo próba wymuszenia na Lakers oddanie np Ingrama za Leonarda, albo...oddala się od Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.