Skocz do zawartości

Soup opera Spurs Kawhiego... Czy to początek końca?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze kojarzę, że niebędący w pełni zdrowia Isaiah na rok przed końcem kontraktu mocno się skontuzjował przez grę w playoffach, został wyrzucony przez Celtics, a teraz jest w żałosnej formie i zamiast jakiegoś 100/4 od organizacji typu Dallas dostanie 32/4, bo zamiast opuścić playoffy grał do ostatniej chwili?

 

Może jest drugie dno, to możliwe, ale jak Kawhi nie czuje się w pełni formy fizycznie (a chyba poza lekarzami Spurs nikt go ''nie oczyścił'' do gry) to mu się nie dziwię. Jest zresztą teoria, że ta sekwencja ''Kawhi nie chce grać'' i informacje w mediach, że ''Spurs chcą mu dać maksa'' to jest tym spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko jest mocno dziwne tym bardziej, że chodzi o Spurs. Najdziwniejsze są jednak zachowania z obozu Kawhiego, uczestniczy w grach treningowych 3 na 3 ale nie z zespołem tylko że swoim sztabem. Reszta zawodników w drużynie nie wie o co chodzi. Dla mnie to słaba akcja bo gdyby powiedział im wprost Panowie nie czuje się jeszcze ok mój lekarz nie daje mi zielonego światła nie sądzę żeby się zespół czepiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten artykuł nic nie znaczy.

 

Straszny sezon łącznie z tragedia osobista popa o której się nie pisało.

 

Poczekamy zobaczymy.

 

Co może zrobić fan spurs?

 

Pamiętać ze w tym sezonie spurs grali na wyjazdach najgorzej od 1997 roku i może być tylko lepiej.

 

A oglądanie ofert pakietowych to może później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Lakers Nation piszą - powołując się na "one of general managers" - że Kawhi chce do Lakers i będzie dawał znać drużynom, które zechcą po niego trejdować latem, że i tak z nimi nie przedłuży.

 

Nie będę się pastwił nad tym, że to durna plotka, napiszę tylko że wkurza mnie "koszykarski internet" 2018 roku gdzie każdy może pisać kiedy chce, gdzie chce i co chce, i wystarczy że doda tylko magiczne "according to sources", a już kwalifikuje się wg wielu to pod dyskusję. Bleeeh. Irytuje mnie to, bo sam kliknąłem i zmarnowałem czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Lakers Nation piszą - powołując się na "one of general managers" - że Kawhi chce do Lakers i będzie dawał znać drużynom, które zechcą po niego trejdować latem, że i tak z nimi nie przedłuży.

 

Nie będę się pastwił nad tym, że to durna plotka, napiszę tylko że wkurza mnie "koszykarski internet" 2018 roku gdzie każdy może pisać kiedy chce, gdzie chce i co chce, i wystarczy że doda tylko magiczne "according to sources", a już kwalifikuje się wg wielu to pod dyskusję. Bleeeh. Irytuje mnie to, bo sam kliknąłem i zmarnowałem czas ;)

 

http://www.sportingnews.com/nba/news/nba-trade-rumors-kawhi-leonard-spurs-news-contract-lakers-free-agency-lebron-james-paul-george/1mjrozz6r0r1l16o3b545inpor

 

Jeżeli o to chodzi, to Deveney jest akurat poważnym dziennikarzem, tyle że artykuł opiera się na słowach anonimowego GM'a, więc to raczej spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.