Skocz do zawartości

Raven nadaje


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że Ci się podobają.

 

Mam tylko pytanie co masz na myśli mówiąc "takie artykuły"? Areny, old-school, teksty związane z hokejem, czy po prostu forma Ci się podoba (ciekawostki, statystyki itd.)?

 

P.S. Każda rada z waszej strony jest pomocna, bo być może będzie ona moim natchnieniem w wyborze kolejnego tematu. :smile:

 

Cześć,

 

Bardzo lubię teksty o halach, stadionach- sam jak jestem w obcym mieście zawsze staram się zwiedzić je też od strony sportowej, najlepiej pójść na mecz ;)

 

Lubię też old school- teksty o dawnych czasach ligi. Forma jest ok, ewentualnie mogłoby być trochę dłużej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć,

Bardzo lubię teksty o halach, stadionach- sam jak jestem w obcym mieście zawsze staram się zwiedzić je też od strony sportowej, najlepiej pójść na mecz ;)

Lubię też old school- teksty o dawnych czasach ligi. Forma jest ok, ewentualnie mogłoby być trochę dłużej :smile:

Pozdrawiam


Ja osobiście również lubię się wgłębiać w świat koszykówki nie tylko od stosunkowo najprostszej strony czyli biografii czy historii zawodników. Raz na jakiś czas mam ochotę również napisać coś ciekawego na inne tematy jak np. tekst o Chicago Stadium.

Człowiek pisząc takie teksty i posługując się swoją wiedzą i tak dowiaduje się wiele nowych rzeczy ze względu na to, że stara się wynaleźć jak najwiecej ciekawostek i to jest właśnie fajne!

Co do długości tekstów są one uzależnione od czasu jaki mam. Na co dzień studiuje a w weekendy pracuje wiec czasami po prostu mi go brakuje. Stad raz po raz pojawiać się będą po prostu krótkie newsy zamiast dłuższych felietonów.

A tak lekko poza tematem mówiąc - mam już przygotowany kolejny tekst i kiedy tylko pojawi się na stronce na pewno wam go podrzucę! Mam nadzieje, że się wam spodoba! :smile: Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak dziś zapowiadałem właśnie na stronkę wleciał mój kolejny artykuł!

 

Tym razem poruszyłem tematykę koszulek (Jerseys) i tego jak zmieniały się od początku istnienia koszykówki. Cały tekst zawiera zdjęcia więc jeśli nie wiecie jak wyglądali koszykarze w latach 30'tych to nie będziecie musieli wysilać swojej wyobraźni, bo wszystko macie podane na przysłowiowej tacy. :smile:

 

Starałem się w jak najbardziej przystępny sposób opisać proces zmieniania się ich na przestrzeni lat i tego czym dana dekada różniła się od pozostałych.

 

Zapraszam gorąco wszystkich do przeczytania i wystawienia ewentualnej opinii! Przed państwem:

 

"Krótka historia koszykarskich Jerseys"

 

https://zkrainynba.com/krotka-historia-koszykarskich-jerseys/

 

35990957-nba-wallpaper.jpg

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnimi czasy jest dość głośno o sędziowaniu w NBA. Jest w to również zamieszany niejaki Marcus Morris.

 

Zapraszam serdecznie do przeczytania mojego krótkiego tekstu o jego opinii na temat sędziów.

 

”Marcus Morris - To już się robi śmieszne”

 

https://zkrainynba.com/marcus-morris-to-juz-sie-robi-smieszne/

 

ee9f5d4bccc505440c6871c1a1f4c769.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało: po co takie teksty są potrzebne poza nabijaniem wyświetleń?

 

Myśle, że my tu na forum jesteśmy zapaleńcami, którzy żyją koszykówką, a portale typu Kraina odwiedzają również ludzie, których to jest jedyne źródło wszelkich informacji stąd potrzeba takich tekstów.

 

Tak jak pisałem wyżej - ja nie jestem ich zwolennikiem i postaram się skupić tylko i wyłącznie na „własnej twórczości”.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że my tu na forum jesteśmy zapaleńcami, którzy żyją koszykówką, a portale typu Kraina odwiedzają również ludzie, których to jest jedyne źródło wszelkich informacji stąd potrzeba takich tekstów. Tak jak pisałem wyżej - ja nie jestem ich zwolennikiem i postaram się skupić tylko i wyłącznie na „własnej twórczości”.

 

W tym tekście aż prosiło się o analizę sędziowania w meczach Celtics - Bucks, tak żeby dało się odnieść do wypowiedzi Morrisa. A tak dowiadujemy się, że Morris jest zły, że zbiera faule i dostał karę w kwocie, którą mógłby rzucić bezdomnemu do czapki. Przydałaby się jakaś konkluzja, cokolwiek, bo tak to mamy "Pudelek style" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo czasem na takie strony wchodzą tez ludzie co na pierwszy rzut oka nie wiedzą czy patrzą na Westbrooka czy Lillarda. I takich jarają podobne historie  

 

Więc ciśnie mi się na usta kolejne pytanie: skoro nie odróżniają Westbrooka od Lillarda to po co wchodzą na takie strony? :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ciśnie mi się na usta kolejne pytanie: skoro nie odróżniają Westbrooka od Lillarda to po co wchodzą na takie strony? :] 

zeby poczytac co tam sie dzieje w NBA. Widzą na onecie ze są PO wiec szukają w google czegoś wiecej.

 

Ja mam inne pytanie. Czy wszystkie strony poświęcone NBA mają być tak niszowe jak airball? 20000 znaków raz na 2 tygodnie? Dobrego tekstu, ale nie do przejścia dla Janusza? 

 

Na yt jest podcast specjalny live dla 50 osób i keepthebeat dla 700. Na pierwszym są rozmowy na poziomie, na drugim ogladanie skrótów i komentowanie tego razem z chatem. I ja nie mam pretensji do tych ludzi ze wolą sobie posłuchac ze LBJ jest zajebisty, a Lowry sie obsrał bez wnikania w szczegóły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej w całej tej sytuacji chodzi o to, że ludzie tracą czas na kopiowanie i tłumaczenie takich rzeczy pod kliknięcia, a inni w to klikają i czytają zamiast bezpośrednio wejść na zagraniczną stronę gdzie masz wszystko. Tch pierwszych rozumiem bo mają z tego siano, a tych drugich już mniej. 

 

Wstajesz rano, nie oglądałeś meczu, ale chcesz się czegoś o nim dowiedzieć? Ok, klikasz ESPN i tam masz wszystko: skróty, hajlajty, recapy, box score, statystyki i nawet jakieś wynaturzenia fanów w dziale konwersacja. Wszystko co cię interesuje masz pod jednym kliknięciem.

 

To po co wchodzić na streszczenie streszczenia? 

 

Później czytasz kwiatki w stylu:

 

DRm83nQWAAABR73.jpg?resize=595%2C323

 

Raczej język angielski nie jest tu barierą, a dodatkowo długość ładowania takich stron + ich wygląd i czytelność przez ilość reklam jest porażająca.

 

O tytułach "artykułów" nie wspomnę, bo czasami jak rzuci mi się coś w oczy, to nawet Marc Berman się chowa :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ciśnie mi się na usta kolejne pytanie: skoro nie odróżniają Westbrooka od Lillarda to po co wchodzą na takie strony? :] 

 

głównie dlateog ze nie znają tak dobrze angielskiego, lub nie mają czasu by szukać ktoś im kiedyś podrzucił jakaś stronke i się jej trzymają

 

Nie czepiajmy się

 

Raz tak raz siak jest ok

 

Nie zgub balansu tyle

 

o to tak naprawdę chodzi

 

chociaz jak dla mnie który ten mecz oglądał to aż się prosiło by dodać że tak naprawdę to Bucks moga się czuć oszukani a nie Boston

no i Antek nie biega do mediów to pewnie newsa zadnego nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.