Skocz do zawartości

NBA Playoffs 17/18 For Fun Typer! (3rd Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie jest możliwość podglądu? Bo zagłosowałem

 

Wyniki trafiają prosto do mnie na dysk. Podglądu jako takiego nie ma. Jeżeli chcesz wiedzieć na co oddałeś głosy zapraszam w prywatnej wiadomości, bo głosy wszystkich forumowiczy zostaną opublikowane dopiero po zamknięciu głosowania na daną rundę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, tak zawsze jest na początku:P

 

 

akurat rok temu zwlaszcza w 1 rundzie mi poszlo swietnie, dzieki czemu nawet mimo tego ze pozniej strasznie zle mi szlo, to i tak ostatecznie na 4 miejscu wyladowalem

 

wydaje mi sie ze 7 na 8 serii wytypowalem idealnie co do spotkania w 1 rundzie (chociaz moze mnie pamiec mylic)

 

tak czy siak czekam na PO w tym roku bardziej niz zwykle, bo RS nie moglem sledzic na tyle, na ile bym chcial, a teraz mam luzniejszy terminarz i od jutra cisniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typerek w tym roku to jakas masakra...

 

wg mnie serie por-nop, bos-mil, heat-philly, jazz-okc moga pojsc w dwie strony. Do tego raps niby pewniak po takim sezonie ale wizz moga sie postawic, indiana imo tez moze postawic sie cavs i wez tu typuj..

 

ale same PO zapowiadaja sie dzieki temu swietnie w tym roku, przed nami dwa miesiace koszykarskiej uczty, jaram sie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Albo linki w sumie też starcza. To w sumie każdy może sobie poszukać

 

Linki podrzucę jutro, bo dziś jestem poza domem i nie dam rady.

Raven mam prośbę możesz wrzucić listę wszystkich co zagłosowali żeby było wiadomo czy głosy się zapisały?

 

Listę wrzucę tak jak obiecałem po zamknięciu głosowania. Jeśli ktoś nie jest pewien czy zagłosował proszę pisać.

 

Od Ciebie Stryder głos doszedł! ;)

A co do samego Typera.. Jest już was 64! To naprawdę fajny wynik ale wierzę, że może być jeszcze lepszy! :D

 

Przypominam, że głosowanie kończy się o dzisiaj 21:00 czasu polskiego (za niecałe 4h), a później niestety nie będziecie mogli już oddawać swoich głosów!

 

Dlatego jeśli ktoś z was jeszcze nie wziął udziału - zapraszam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.