Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Boston Celtics vs Milwaukee Bucks


Gość (Przemek...)

  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to jak tam?

    • Boston w 4
      2
    • Boston w 5
      4
    • Boston w 6
      13
    • Boston w 7
      8
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      1
    • Bucks w 6 :)
      18
    • Bucks w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Te jego 10 PPG to przez 2 pierwsze mecze serii, które mu nie wyszły (i ostatni też słabszy). Trzy razy pod rząd miał po 16-17 przy skuteczności ok. 50%. Czego od niego więcej wymagać? Przecież to nie pierwsza ani druga opcja w zespole.

Czyli zagrał dobrze w połowie spotkań, no średnio bym powiedział jak na gościa który chce maksa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W blisko 85% przypadków przemocy domowej, mężczyzna bije kobietę.,

a niech strace, "polubie to", zawsze przeca kibicujemy tym slabszym, fajnie jest zobaczyc pato zwiazek, w ktorym kobieta bije mezczyzne albo "ostatni seed bije pierwszego"!

W lidze, w której się grubo przepłaca wszelkich Crabbów albo Gasolowe zwłoki, max dla Jabariego nie brzmi aż tak kuriozalnie jak się nad tym zastanowić  :panda:

to jest bardziej okazja dla Bucks wziac go za mniej niz max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks trzeba oceniać po adjustments Prunty'ego, czyli od game3, a od tego momentu Parker gra nieźle.

 

Milwaukee jest lepszym zespołem odkąd inaczej Prunty poukładał rotację, Bucks ponownie z łatwością zatrzymali atak Bostonu i jeżeli zagrają swoje w ofensywie w G7 (w przeciwieństwie do G5) to powinni wygrać. Mam nadzieję, że tak będzie, bo seria Sixers-Celtics mnie kompletnie nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bucks trzeba oceniać po adjustments Prunty'ego, czyli od game3, a od tego momentu Parker gra nieźle.

 

Milwaukee jest lepszym zespołem odkąd inaczej Prunty poukładał rotację, Bucks ponownie z łatwością zatrzymali atak Bostonu i jeżeli zagrają swoje w ofensywie w G7 (w przeciwieństwie do G5) to powinni wygrać. Mam nadzieję, że tak będzie, bo seria Sixers-Celtics mnie kompletnie nie rusza.

Pewnie z perspektywy fana 76ers też wolałbym zagrać z Bucks niż Celtics, ale większe szanse na awans mają gospodarze siódmego pojedynku. Celtowie to nie Heat, więc skończy się na drugiej rundzie dla 76ers w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodzi. Jeśli Phila wygra z Bostonem, to wszyscy powiedzą, żadna sztuka pokonać Larkina i spółkę. Jak przewali, to będzie śmiech, że przegrali z Larkinem. Natomiast w kwestii faworytów, to wg Las Vegas Philly jest #1 na Wschodzie i #3 ogólnie, więc jak widać nie jest to odosobniona opinia BMF, że Sixers powinni być górą przeciwko Celtom.

 

lasvegasodds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z perspektywy fana 76ers też wolałbym zagrać z Bucks niż Celtics, ale większe szanse na awans mają gospodarze siódmego pojedynku. Celtowie to nie Heat, więc skończy się na drugiej rundzie dla 76ers w tym roku.

 

/

 

Przewaga doświadczenia jest po stronie Heat, także schodzący ze szczytu Wade wraz z kolegami będą górą, za to za rok to 76ers zostawią daleko w tyle Miami, jeśli te ekipy znów się spotkają. Czas Embiida, Simmonsa i spółki nadejdzie, ale jeszcze nie teraz.

Ja generalnie nie lubię za bardzo cwaniakować i wydawać wiążących deklaracji jak to zespół A nie zmieniecie z powierzchni ziemi zespołu B... ale...

Wierzyłem mocno w Spo i w to, że może nam uprzykrzyć życie. Podobnie jak uważam za świetnego coacha Stevensa, to jednak Sixers serię z Heat wzięli z lekkimi męczarniami, ale gdyby Brown wpuścił Andersona na G2 to moglibyśmy tą serię zakończyć 4-0. Nasi młodzi okazali się mieć jąderka, a Brown łeb na karku. 

 

Seria z Celtics to nic do wygrania tak naprawdę - wszyscy wiedzą, ze C's są well coached, ale nawet gdyby zrobili Bucks to niestedy zwycięstwo z nimi to żodyn fejm. Czekałaby nas druga dość fizyczna seria - dość podobna do tej z Miami.

Natomiast Bucks... no cóż sam Giannis jest gościem, dla którego wolałbym stoczyć ten pojedynek z Milwaukee. Gdyby dokopał faworyzowanym Sixers (shieet, temu zespołowi mało kto dawał szansę na PO, a teraz mowimy o bycu faworytem w 2giej rundzie :P ) to moglibyśmy powoli mówić o początku jakiegos nowego rivaly na wschodzie - a może raczej kontynuacji po latach, gdy mierzył się z Rayem Allenem i spółką Iverson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byli faworytem

 

W każdej razie opinie o tym jak Celtics wyślą Sixers na ryby to śmiech. Jak Sixers zagrają swoje to obie ekipy w pięciu powinni zrobić - Bucks są słabi a Celtics słabi i kontuzjowani

 

Grałem u buków, więc chyba widzę jak kursy stały.

 

Na Kozły u siebie 1.4-1.5

 

Na Celtics u siebie 1.6-1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Boston przejdzie Bucks, to będę kibicował właśnie im w tej serii.

Celtowie nie są słabi. Mają świetnego trenera, przewagę parkietu, niesamowity team spirit, młodych konkretnych grajków (Rozier, Tatum, Brown), defensywnego bulldoga w osobie Smarta, starego wyjadacza (Horford), także moim zdaniem w ewentualnej parze Celtics-76ers(Giannis może pokrzyzować te zapędy), to Boston będzie górą. Jak ktoś uważa inaczej to spoko - małe przekomarzanki nikomu nie zaszkodziły :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem zachwytów nad Bostonem. Przecież póki co to oni nic nie grają. W serii z Bucks wygrywa ta drużyna, która akurat zagra mniej ch*jowo. Gdyby był Irving albo Hayward, to by można stawiać Celtics w roli zdecydowanego faworyta vs 76ers, ale nie ma i Phila może ich spokojnie powieźć. Bucks oczywiście też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.