Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Playoffs 2018 - 1st round Houston Rockets (1) vs Minnesota Timberwolves (8)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Playoffs 2018 - 1st round Houston Rockets (1) vs Minnesota Timberwolves (8) (46 użytkowników oddało głos)

No to ile?

1. Houston w 4 (13 głosów [28.26%])

Procent z głosów: 28.26%

2. Houston w 5 (25 głosów [54.35%])

Procent z głosów: 54.35%

3. Houston w 6 (4 głosów [8.70%])

Procent z głosów: 8.70%

4. Houston w 7 (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

5. Minnesota w 4 (0 głosów [0.00%])

6. Minnesota w 5 (0 głosów [0.00%])

7. Minnesota w 6 (2 głosów [4.35%])

Procent z głosów: 4.35%

8. Minnesota w 7 (2 głosów [4.35%])

Procent z głosów: 4.35%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Agnelll

Agnelll

Rookie

• Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 16:31

Do game 1 coraz bliżej a dalej nie ma tematu, więc postaram się nie zawieść oczekiwań enba ;)

Najlepsza drużyna RS kontra ekipa, która walczyła o to miejsce do ostatniego spotkania. Czego możemy się spodziewać? Raczej szybkiej serii i awansu dalej Houston.

U Rakiet nie zagra Luc Mbah a Moute, drobne uraz leczą Gordon, Capela i Anderson, ale cała trójka raczej (?) powinna wystąpić w pierwszym meczu. Sota zdrowa i gotowa, aby pokrzyżować szyki Hardenowi i spółce.

Pytań jest wiele, lecz najbardziej obawiam się konfrontacji Teague z Cp3 i zaorania Jeffa. Liczę, że Jimmy Butler wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i wyciągnie dla Wolves jakiś mecz. Jak w PO poradzą sobie nasi debiutanci Wiggins i KAT? Ten pierwszy raczej cofa się w rozwoju i nie wiem, czy można od niego oczekiwać wielkich rzeczy. Towns chciałbym, aby zagrał po prostu bardzo dobrą serię i nie był zbytnio walony w obronie. Różnicę na pewno zrobi ławka, która wyraźnie promuje Rakiety. 

Ostatni raz Wilki w PO grały 14 lat temu bardzo długo, mieszkańcy Minneapolis są głodni play offs a ja z niecierpliwością, czekam na mecze w Target Center!

Mój życzeniowy typ:

4:3 dla Wolves! #AllEyesNorth

(Mirwir, jeśli miałeś jakiś lepszy pomysł to, przepraszam, mam nadzieję, że chociaż trochę podołałem).

Załączony plik  Sota (2).jpg   161,4 KB   11 Ilość pobrań

Najlepszy sklep koszykarski

#2 dapunk20

dapunk20

Starter

• Użytkownik
  • 929 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 16:35

4-0 i seria bez historii,nic innego tu nie widzę

#3 Mirwir

Mirwir

Super-Star

• Użytkownik
  • 2821 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 18:09

W sezonie było 4-0 dla Houston i trudno się spodziewać, aby w PO było inaczej.  Mike za sprawa Jeffa Bzdelika wyboldował sobie D w nazwisku, a Thibs cóż w Minnesocie był kiedyś Artysta zwany wcześniej Prince, tak jak i kiedyś Tom był znany z obrony. Dwa lata i 27 miejsce w lidze mimo sprowadzenia zaufanych ludzi z Chicago.

O ile gdyby Butler był zdrowy to mogłoby być ciekawiej (w ostatnim spotkaniu grał na limicie minut 23, a zagrał >40), ale jeśli w Houston nie przydarzy się jakaś kontuzja to będzie miotła

Ta seria to będzie brutalna lekcja dlaczego 3 to więcej niż 2.

Nieposłuszeństwo 10! Achievment unlocked!

Odpowiedz na post moderatora i dostań ban na 1 dzień.

#4 memento1984

memento1984

Super-Star

• Użytkownik
  • 2301 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 19:01

Na papierze, to moim zdaniem bedzie brutalna lekcja absolutnie ze wszystkiego, nie tylko 3>2. Miotla i nudy

CLEVELAND

OR

NOWHERE

Na RS jest młodzież. Lonzo, Ingram, Kuzma, Hart. Na PO jest Lebron i do Niego Rondo, Lance, JaVale. Po to właśnie zostali sprowadzeni.

#5 delfin

delfin

Starter

• Użytkownik
  • 697 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 20:34

Minnesota, to ambitna drużyna, która przeżywa wielką przygodę, a Rockets zdążyli się już przyzwyczaić do swojej zajebistości. Nie zdziwię się jeśli Wilki wyrwą z jeden mecz uporem i jak to się mówi w żargonie piłkarskim "jeżdżeniem na dupach", a następne spotkanie będzie gdzieś na styku. Ale żeby nie popadać w jakąś skrajność napiszę 4-1 dla Rox. Gdyby może Wiggins poczynił oczekiwany od niego proges to jeszcze coś by się udało urwać, ale to tylko gdybanie.

#6 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5412 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 22:37

Wiggins dwoma trafionymi ft na koniec meczu z Denver to mi zaimopnoawal. Ile on ma? Gdzieś z 60%? Wytrzymał presję i dał radę
Mimo to jest przrplacony koleś jakich mało w lidze, cieszę się że go oddałem w Fantasy

Wracając do serii też daje 4-1 bo liczę że minny jeden mecz wyrwie właśnie zawzietoscia
Oby rockets się nie męczyło długo bo muszą odpoczywać na wypoczetych Gsw

#7 Agnelll

Agnelll

Rookie

• Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 22:45

Wiggins rzuca 64% przed tymi FT dającym praktycznie zwycięstwo miał 3/6 widziałem już jak pudłuje oba ;).

Wolne zjechały mu strasznie w dół tak jak napisałem on się cofa w rozwoju a jego kontrakt jest przesadzony. 

Liczę, że wyrwą ten mecz w Target Center chociaż jak wspominał Mirwir wszystkie 4 spotkania to pełna dominacja Rockets. Najbliżej było w ostatnim meczu (129 - 120). Szykuje się szybkie wyrzucenie za burtę, ale to coś i tak cieszy po tylu latach. 

E:

Szkoda kontuzji Butlera z nim walka o miejsca 5-3 byłaby realna.

Użytkownik Agnelll edytował ten post 13 kwiecień 2018 - 22:52

#8 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5412 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 23:22

No tak Wiggins to jeden z gorszych maksow w lidze. Nie rozumiem jak ludzie się mogą nim jarac
Z tego draftu Embid :P

#9 Koelner

Koelner

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5493 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 06:41

Twolves w 6

#10 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2703 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 11:03

Serce chciałoby żeby Sota grała jak najdłużej, głowa mówi szybka seria dla HOU w 4 może 5 meczach. W sumie to wszystko zależy od formy Butlra i tego jak w PO zagra KAT. Jeśli wykorzystają przewagę pod koszem i zgwałcą Capelę bez Moute (to istotny gracz vs Minny), to może coś wyrwą, bo sam Butler na obwodzie nie ma szans. 

Moim zdaniem powinni postawić na def. S5 z T.Jonesem który może cokolwiek bronić vs CP3. Jimmie w obronie vs Harden to będzie niski FG% ale spore ryzyko fauli, Wiggins vs Ariza też da radę. Pod koszem Taj z KATem maja przewagę nad Ryno/Capelą zarówno defensywnie jak i ofensywnie. Natomiast w ofensywie na obwodzie będzie Socie ciężko... dlatego pomysł z Jeffem robiącym około 20 punktów z ławki i obstawionego Crowfordem, Bjelicą, Diengiem czy Rosem/Huntem to może być największa broń. 

Niemniej nawet z założeniem chciejstwa jednej wygranej Soty, to HOU max. w 5.

zdechłe ryby płyną z prądem ;)

#11 jamalcegłacrawford

jamalcegłacrawford

6th Man

• Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 11:23

Ja z jednej strony jestem sercem za Minnesotą, ale z drugiej... jeśli ktoś ma w tym sezonie pokonać GSW, to moze to być tylko Houston, więc w sumie chyba lepiej by było, gdyby byli jak najmniej zmęczeni na finał konferencji?

"Ogolnie Cavs wyglądają mi jak Lakers 2011 i mysle ze podobnie skoncza. Dziadek czas dopada Lebrona a calosc jest zmęczona kolejnym długim sezonem.
This is the end of an era"

~Paulo Coelho

#12 Wojt1

Wojt1

Rookie

• Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 19:57

Tutaj nie trzeba nawet jakiejś kosmicznej gry Hardena, żeby odprawić Wilki w maksymalnie 5 - ciu meczach.

#13 karl

karl

All-Star

• Użytkownik
  • 2012 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 19:30

Na papierze Minnesota wyglada nieźle (przynajmniej pierwsza piatka), ale jednak to nadal ....Minnesota. Houston wygra to pewnie jakos 4-1, bo w jednym spotkaniu Minnesocie po prostu wiecej bedzie wpadac. Moze raz Butler z KAT zagraja jakies hero game i urwa drugie spotkanie? Niemniej, potencjal Wolves mieliby na cos wiecej, ale skonczy sie pewnie jak zwykle w pojedynkach 1 seed vs 8 seed. A szkoda...

#14 Agnelll

Agnelll

Rookie

• Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 09:16

Szkoda, że KAT nie stawił się na mecz. Jechali go na pr niesamowicie :/. Mogło być 1:0, trudno. Harden świetne spotkanie :).

Użytkownik Agnelll edytował ten post 16 kwiecień 2018 - 09:17

#15 Vice

Vice

Role Player

• Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:29

Kto oglądał cały mecz ? bo po tym skrócie 9 minut to mało można powiedzieć, a pytanie brzmi: Derrick Rose zmartwychwstał czy o co chodzi? 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych