Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Houston Rockets (1) vs Minnesota Timberwolves (8)


Agnelll

Playoffs 2018 - 1st round Houston Rockets (1) vs Minnesota Timberwolves (8)  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to ile?

    • Houston w 4
      13
    • Houston w 5
      25
    • Houston w 6
      4
    • Houston w 7
      0
    • Minnesota w 4
      0
    • Minnesota w 5
      0
    • Minnesota w 6
      2
    • Minnesota w 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Do game 1 coraz bliżej a dalej nie ma tematu, więc postaram się nie zawieść oczekiwań enba ;)

 

Najlepsza drużyna RS kontra ekipa, która walczyła o to miejsce do ostatniego spotkania. Czego możemy się spodziewać? Raczej szybkiej serii i awansu dalej Houston.
 

U Rakiet nie zagra Luc Mbah a Moute, drobne uraz leczą Gordon, Capela i Anderson, ale cała trójka raczej (?) powinna wystąpić w pierwszym meczu. Sota zdrowa i gotowa, aby pokrzyżować szyki Hardenowi i spółce.

 

Pytań jest wiele, lecz najbardziej obawiam się konfrontacji Teague z Cp3 i zaorania Jeffa. Liczę, że Jimmy Butler wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i wyciągnie dla Wolves jakiś mecz. Jak w PO poradzą sobie nasi debiutanci Wiggins i KAT? Ten pierwszy raczej cofa się w rozwoju i nie wiem, czy można od niego oczekiwać wielkich rzeczy. Towns chciałbym, aby zagrał po prostu bardzo dobrą serię i nie był zbytnio walony w obronie. Różnicę na pewno zrobi ławka, która wyraźnie promuje Rakiety. 

 

Ostatni raz Wilki w PO grały 14 lat temu bardzo długo, mieszkańcy Minneapolis są głodni play offs a ja z niecierpliwością, czekam na mecze w Target Center!

 

Mój życzeniowy typ:

 

4:3 dla Wolves! #AllEyesNorth

 

(Mirwir, jeśli miałeś jakiś lepszy pomysł to, przepraszam, mam nadzieję, że chociaż trochę podołałem).

 

 

 

post-4081-0-48624900-1523633232_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie było 4-0 dla Houston i trudno się spodziewać, aby w PO było inaczej.  Mike za sprawa Jeffa Bzdelika wyboldował sobie D w nazwisku, a Thibs cóż w Minnesocie był kiedyś Artysta zwany wcześniej Prince, tak jak i kiedyś Tom był znany z obrony. Dwa lata i 27 miejsce w lidze mimo sprowadzenia zaufanych ludzi z Chicago.

 

O ile gdyby Butler był zdrowy to mogłoby być ciekawiej (w ostatnim spotkaniu grał na limicie minut 23, a zagrał >40), ale jeśli w Houston nie przydarzy się jakaś kontuzja to będzie miotła

 

Ta seria to będzie brutalna lekcja dlaczego 3 to więcej niż 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota, to ambitna drużyna, która przeżywa wielką przygodę, a Rockets zdążyli się już przyzwyczaić do swojej zajebistości. Nie zdziwię się jeśli Wilki wyrwą z jeden mecz uporem i jak to się mówi w żargonie piłkarskim "jeżdżeniem na dupach", a następne spotkanie będzie gdzieś na styku. Ale żeby nie popadać w jakąś skrajność napiszę 4-1 dla Rox. Gdyby może Wiggins poczynił oczekiwany od niego proges to jeszcze coś by się udało urwać, ale to tylko gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins dwoma trafionymi ft na koniec meczu z Denver to mi zaimopnoawal. Ile on ma? Gdzieś z 60%? Wytrzymał presję i dał radę

Mimo to jest przrplacony koleś jakich mało w lidze, cieszę się że go oddałem w Fantasy

 

Wracając do serii też daje 4-1 bo liczę że minny jeden mecz wyrwie właśnie zawzietoscia

Oby rockets się nie męczyło długo bo muszą odpoczywać na wypoczetych Gsw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins rzuca 64% przed tymi FT dającym praktycznie zwycięstwo miał 3/6 widziałem już jak pudłuje oba ;).

 

Wolne zjechały mu strasznie w dół tak jak napisałem on się cofa w rozwoju a jego kontrakt jest przesadzony. 

 

Liczę, że wyrwą ten mecz w Target Center chociaż jak wspominał Mirwir wszystkie 4 spotkania to pełna dominacja Rockets. Najbliżej było w ostatnim meczu (129 - 120). Szykuje się szybkie wyrzucenie za burtę, ale to coś i tak cieszy po tylu latach. 

 

E:

 

Szkoda kontuzji Butlera z nim walka o miejsca 5-3 byłaby realna.

Edytowane przez Agnelll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce chciałoby żeby Sota grała jak najdłużej, głowa mówi szybka seria dla HOU w 4 może 5 meczach. W sumie to wszystko zależy od formy Butlra i tego jak w PO zagra KAT. Jeśli wykorzystają przewagę pod koszem i zgwałcą Capelę bez Moute (to istotny gracz vs Minny), to może coś wyrwą, bo sam Butler na obwodzie nie ma szans. 

Moim zdaniem powinni postawić na def. S5 z T.Jonesem który może cokolwiek bronić vs CP3. Jimmie w obronie vs Harden to będzie niski FG% ale spore ryzyko fauli, Wiggins vs Ariza też da radę. Pod koszem Taj z KATem maja przewagę nad Ryno/Capelą zarówno defensywnie jak i ofensywnie. Natomiast w ofensywie na obwodzie będzie Socie ciężko... dlatego pomysł z Jeffem robiącym około 20 punktów z ławki i obstawionego Crowfordem, Bjelicą, Diengiem czy Rosem/Huntem to może być największa broń. 

 

Niemniej nawet z założeniem chciejstwa jednej wygranej Soty, to HOU max. w 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierze Minnesota wyglada nieźle (przynajmniej pierwsza piatka), ale jednak to nadal ....Minnesota. Houston wygra to pewnie jakos 4-1, bo w jednym spotkaniu Minnesocie po prostu wiecej bedzie wpadac. Moze raz Butler z KAT zagraja jakies hero game i urwa drugie spotkanie? Niemniej, potencjal Wolves mieliby na cos wiecej, ale skonczy sie pewnie jak zwykle w pojedynkach 1 seed vs 8 seed. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox w tej serii chyba drugiego tak gównianego meczu mieć nie będą. Szczególnie, że Paul kompletnie nie stawił się na mecz( po naszemu januszowemu puścił kleksa). Na szczęście Młode Wilki przejęły się PO chyba jeszcze bardziej. Harden zajebisty mecz, a mimo to znając życie, jak znowu potknie się na TYM  JEDNYM będzie obśmiany. Także panowie pamiętajmy też o takich meczach Brody, a nie tylko G6 i G6 ze Spurs 2017 :nevreness:  GO ROX!!!

Edytowane przez Wojt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to jeżeli przed PO miałbym wybierać serię w której będzie uświadczymy sweepa to byłoby to właśnie Rockets vs Wolves.

 

Jakie było moje zaskoczenie, gdy rano się obudziłem i zobaczyłem ten wynik mówiąc sam do Siebie - Minny się postawili!

 

Z jednej strony po obejrzeniu skrótów ciesze się, bo koszykówka to piękny sport i chcemy oglądać jej jak najwięcej i najdłużej. Z drugiej zaś jestem podobnego zdania jak dużo osób tu na forum - jeśli istnieje drużyna, która ma przerwać serie wygranych GSW/Cavs to są to właśnie Rockets stąd trzymam za nich bardzo kciuki. Chciałbym by w lidze w końcu nastała nowa "era", zupełnie nowych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.