Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Cleveland Cartel (4) vs. Indiana Pacers (5)


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, gwizdać wszystko, to później mamy takie potworki jak Harden rzucający się na obrońcę i udający, że chciał rzucać za 3. Piętnaście razy na mecz. NBA i tak się robi coraz bardziej soft z każdym rokiem i coraz trudniej się ogląda mecze, bo co chwila jest przerwa w grze albo pięciu chłopa (+ dziesięciu w replay center) sprawdza na kamerach czy przypadkiem ktoś kogoś lekko nie szturchnął. 

 

Kurła, kiedyś to było...   :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w takich sytuacjach przydałyby się powtórki na żądanie trenera. Coś podobnego funkjocnuje w tenisie i chyba NFL. Po jednej takiej możliwości dla każdej drużyny jakoś drastycznie nie przedłużyłoby spotkania. Mogliby też takie żądanie uznać za wykorzystanie timeoutu, co ograniczyłoby "taktyczne" wykorzystanie tej zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Indiana taka dobra, czy mamy zapowiedź wylotu Cavs w drugiej rundzie?

Bo zakładam, że jednak Pacersów przejdą...

 

Akcja z Oladipo moim zdaniem tak bardzo na krawędzi oceny, że spokojnie można było ją puścić i dobrze, że tam gwizdka nie było. Już nie raz się mówiło, że w takich momentach sędziowie gwiżdżą tylko ewidentne sytuacje i konkretne faule, pozwalając na więcej kontaktu. A tutaj akurat Bron wykonał bardzo dobrą obronę, ciało w ciało podążał i fajnie walnął piłkę. Ja tam kontaktu nie widziałem, a było to tak szybkie, że kwestia goaltendingu to jakiś mikro ułamek sekundy był.

 

Ale żeby LBJ musiał od pierwszej rundy tak ciągnąć drużynę, robiąc takie statsy i pomimo to grać mecz za mecz wyrównaną serię?

Ta drużyna jest wypalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Pacers poszkodowani.

Było. McGee był wrzucany 100x przez Shaqa za durne goaltend, tu było identycznie. Już bez jaj, że brak gwizdka za goaltend o tablicę to jest duch gry.

 

ja dopiero rano na forum dowiedzialem sie ze byl goaltending, podczas ogladania live nie bylo mowy o zadnym goaltendingu  , ogladajac live tez nie dostrzeglem , z reakcji zawodnikow pacers po akcji tez chyba mozna wnioskowac ze nie dostrzegli goaltedningu

 

naprawde trzeba miec  problemy z percepcja zeby zestawiac razem goaltending jamesa ktory jest widoczny gdy sie poklatkowo oglada material fimowy z mcgee ktorego popisy widza nawet fani siedzacy w najgorszych miejscach pod kopula

 

 

 

 

 

 

 

james musi grac takie gigantyczne minuty poniewaz w cavs nie ma drugiego klepacza przebijajacego pierwsza linie , takim kims mial byc bostonski miget, pozniej pur pur men bostonski miget czyli clarkson . no i jordan bardzo przyzwoicie sie prezentowal w rs, czasami robil step up  nawet awansowal na pur men kajri ale jak to bywa czesto z rs performerami w po sa mocno weryfikowani i tak sie tez przydarzylo jordanowi.

imo cavs  sa o "jakiegos" kembe aby przejechac sie po zachodzie 12-1/2 i trdycyjnie przegrac z gsw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero rano na forum dowiedzialem sie ze byl goaltending, podczas ogladania live nie bylo mowy o zadnym goaltendingu  , ogladajac live tez nie dostrzeglem , z reakcji zawodnikow pacers po akcji tez chyba mozna wnioskowac ze nie dostrzegli goaltedningu

 

naprawde trzeba miec  problemy z percepcja zeby zestawiac razem goaltending jamesa ktory jest widoczny gdy sie poklatkowo oglada material fimowy z mcgee ktorego popisy widza nawet fani siedzacy w najgorszych miejscach pod kopula

 

oj tam problemy z percepcją

 

january to uber-hater Jamesa i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest moja wina, że ktoś jest ślepy.

Goaltend był ewidentny i każdy poza sędziami to widział, nie na żadnej stopklatce, odbicie o tablice gołym okiem live widać było.

 

Owszem. Remisowy wynik na 5s do końca i goaltend o tablicę jest głupotą.

 

A tego, że jeśli TOV również była niesłusznie odgwizdana (nie przyglądałem się tbh, uwierzyłem BMF na słowo) to i tak Pacers byli pokrzywdzeni już tłumaczyć nie będę. Jest to oczywiste i EoT.

 

goaltending byl widoczny jedynie na jednym z 4 ujec. nawet gracze pacers- sadzac po ich reakcji- bedacy zdecydowanie blizej niz ty ze swoja lupka nie zauwazyli aby james popelnil blad.

 

the point is : zrobiles debilne zestawienie razem jamesa i mcgee i o to sie przyczepilem

 

 

 

seria zostala wypaczona. sedziowie dali dupy maxymalnie. po co sa replaye?  sedziowie chyba chcieli sie poczuc jak pasiaki od kopanej,zabierzemy tu oddamy tam. co za roznica??? szkoda indiany,szkoda oladipo ktory mimo fatalnego scoringu mogl stac sie bohaterem indiany

 

tov jamesa niesluszny - young wybil jamesowi pilke na linie koncowa (strata pacers)-sedziowie  nie zauwazaja , pozwalaja grac i dopiero wtedy james wierzchem dloni wybija na aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest moja wina, że ktoś jest ślepy.

Goaltend był ewidentny i każdy poza sędziami to widział, nie na żadnej stopklatce, odbicie o tablice gołym okiem live widać było.

 

Owszem. Remisowy wynik na 5s do końca i goaltend o tablicę jest głupotą.

 

A tego, że jeśli TOV również była niesłusznie odgwizdana (nie przyglądałem się tbh, uwierzyłem BMF na słowo) to i tak Pacers byli pokrzywdzeni już tłumaczyć nie będę. Jest to oczywiste i EoT.

 

 

In NCAA basketball, WNBA and NBA basketball, goaltending is also called if the ball has already touched the backboard while being above the height of the rim in its flight, regardless of whether it being in an upward or downward flight or whether it is directly above the rim.

 

Co do TOV piłka poszła po Youngu, nie byłoby straty nie byłoby bloku na Dipo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poszło delikatnie po dłoni LJ (nie pisze od tym wybiciu ewidentnym) -troche w stylu jak przy bloku i muśnięciu w siatkówce.

A po jasną cholerę próbujesz deliberować skoro od kilku godzin masz dostępny Last 2 minutes Report dla tego meczu

 

http://official.nba.com/wp-content/uploads/sites/4/2018/04/L2M-IND-CLE-04-25-2018.pdf

 

I tam jasno opisali sytuację... A potem się ludzie dziwią ,że Raven tłumaczy coś z angielskiego bo podobno każdy zagląda na odpowiednie strony a jak się okazuje tu jest rozpiska na dwie strony sytuacji które od kilku godzin już sa opisane i przeanalizowane klatka po klatce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jasną cholerę próbujesz deliberować skoro od kilku godzin masz dostępny Last 2 minutes Report dla tego meczu

A od czego jest forum? Może dla Ciebie "oficjalne stanowisko" NBA jest wyznacznikiem jedynej niezawisłej prawdy, ale dla wielu takie pi****lenie: "James (CLE) makes marginal contact with Oladipo (IND) that does not affect his SQBR." Przy tak oczywistym dowodzie:

243rhap.jpg

jest nieprawdziwe i sam Dipo mówił, że był faulowany.

Oczywiście to kompletnie nic nie zmienia i generalnie finalny efekt mnie cieszy (obstawiłem CLE), ale pokazuję, że nie muszą się inni zgadzać z czymś co dla Ciebie jest prawdą objawioną.

BTW. Chyba przy okazji weekendu majowego powinieneś wyluzować, bo reakcja Twoja niewspółmierna do sytuacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL oczywisty dowód to stop klatka z góry. Sędzie podwieszony pod sufitem musiał to przeoczyć. Głupi lamus.

 

W spotkaniu NBA jest multum nieodgwizdanych fauli, zakazanego kontaktu, który jest puszczany przez sędziów. Na chwile obecną nie ma ujęć kamer "oczami sędziego", które by pokazały na co konkretnie patrzył sędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.