Skocz do zawartości

Playoff 2018 -Pierwsza runda na Zachodzie- Thunder-Jazz


ely3

  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii

    • Jazz w 4
      0
    • Jazz w 5
      3
    • Jazz w 6
      16
    • Jazz w 7
      10
    • Thunder w 4
      2
    • Thunder w 5
      4
    • Thunder w 6
      11
    • Thunder w 7
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Julius ale to jest oczywiste, i sie z tym kazdy normalny czlowiek zgodzi co napisałeś. Chodzi tutaj o LA, błysk fleszy, super miasto, hoolywood, pisałem o tym od początku. Aspekt sportowy nie jest dla niego, aż tak istotny. 

 

Wiecie co jest problemem niektorych ludzi tutaj na forum? wszystkim mierza swoją miarą. Dla niektorych koszykarzy to po prostu moze byc odbebnienie tego co inni robia w zyciu by miec na chleb i masełko. Nie kazdego z nich musi interesowac zdobycie tytulow, mvp bla bla.. tylko kasa, fajne miejsce do zycia itp itd.

Edytowane przez Vice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś chory z nienawiści do Melo. Piękna seria genialnego Mitchella, a ty musisz wykorzystać to do wbicia szpili jednemu z najlepszych graczy w historii NBA. Czy Mitchell jako GTG awansował do finału konferencji? Nie, na razie przeszedł pierwszą rundę. Pewnie jakby poszukać to Melo też miał jakąś wielką serię w PO.

 

Kto jeszcze ma lepszą karierę od Melo twoim zdaniem? Nate Robinson za jedną serie przeciwko Nets? Znaj umiar.

Eeee? To jakieś prowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/DefPenHoops/status/990097930446147584

 

Tak rozradowanego Snydera jeszcze nie widziałem

 

I jeszcze jedno Kore jakbyś chciał wiedzieć co takiego wstrętnego powiedzieli fani Jazz to tu jest relacja naocznego świadka

 

https://twitter.com/IzGutierrez/status/990116053727379456

 

O ile mnie pamięć nie myli Gutierrez to nie jest fan Jazz wiec raczej bezstronny

 

Jeśli uważasz że to było rzeczywiście wstrętne to ok - jak dla mnie spokojny trash po tym jak w ostatniej akcji Donovan pozamiatał Westbrookiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I jeszcze jedno Kore jakbyś chciał wiedzieć co takiego wstrętnego powiedzieli fani Jazz to tu jest relacja naocznego świadka

 

https://twitter.com/IzGutierrez/status/990116053727379456

 

O ile mnie pamięć nie myli Gutierrez to nie jest fan Jazz wiec raczej bezstronny

 

Jeśli uważasz że to było rzeczywiście wstrętne to ok - jak dla mnie spokojny trash po tym jak w ostatniej akcji Donovan pozamiatał Westbrookiem

Trudno powiedzieć, co fani powiedzieli do Westbrooka, ale jedno jest pewne, że Liga dokładnie przeanalizuje ten incydent i Russ zostanie ukarany grzywną, ponieważ NBA ma politykę zero - tolerancji wobec interakcji z fanami na trybunach. Westbrook zachował się nieprofesjonalnie,a jego tłumaczenie podczas konferencji jest żałosne.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym przepraszam miejscu?

W tym, w którym nazywasz Melo jednym z najlepszych graczy w historii NBA. Chyba, że masz na myśli jednego ze 100 najlepszych graczy w historii NBA, to wtedy ok.

 

No ale masz rację, Melo ma większe osiągnięcia w play-offs. W liczbie wygranych serii w 1 rundzie wygrywa z Mitchellem 2-1:)

Jak trzecia opcja oddaje odpowiednio 6 i 7 rzutów w całym spotkaniu i gra po 25 minut to się nie dziwmy.

Tej trzeciej opcji w ogóle nie powinno być na boisku, bo jest w play-offs w żenującej formie, dużo gorszej niż w regular season, a mało kto się spodziewał, że jest to w ogóle możliwe. on/off Carmelo w tej serii to -26,6. Thunder mieli rating +14 w tej serii, kiedy Melo nie było na parkiecie.

 

I to już nawet nie chodzi o fatalny scoring, ale jak gościu, który jeszcze 2 lata temu robił w Knicks ponad 4 asysty na mecz, teraz ma 2 asysty w 6 meczach? To jest jedna z największych degradacji sportowych niespowodowanych poważną kontuzją, jaką w życiu widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem fanem Melo bo przy tym hype przy LeBronie w dniu draftu wolałem jego, był z boku , dobry technicznie, z Denver doszedł do finały konfy gdzie pojedynek z Kobe był widowiskowy ale widać na przestrzeni lat że okazał się jako lider niewypałem. był w za dużo miejscach z różbymi teammates i nic nie osiągnął. kiedyś go Lorak porównał do Alexa Englisha i chyba to wystarczy za cały komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem fanem Melo bo przy tym hype przy LeBronie w dniu draftu wolałem jego, był z boku , dobry technicznie, z Denver doszedł do finały konfy gdzie pojedynek z Kobe był widowiskowy ale widać na przestrzeni lat że okazał się jako lider niewypałem. był w za dużo miejscach z różbymi teammates i nic nie osiągnął. kiedyś go Lorak porównał do Alexa Englisha i chyba to wystarczy za cały komentarz

 

exactly, mam dokładnie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę żałuje, że Thunder nie odrobili tej straty i nie doprowadzili do G7. Im więcej G7 tym lepiej, a przy kontuzji Rubio i spotkaniu w OKC mogłoby być bardzo ciekawie.

 

Westbrook jest jaki jest przez większość tej serii był nieobecny, źle ukierunkowana energia na "zamknięcie" Rubio sprawiły, że gdzieś uciekł mu główny cel czyli wygrywanie spotkań i serii.

 

Playoff P i Melo z dużej chmury mały deszcz. PG13 w swojej głowie ma to, że jest clutch, a staty wybitnie są przeciwko niemu, jeśli to było jego ostatnie spotkanie w Thunder to fani mieli szczęście, że to było na wyjeździe. Co do jego przyszłości to będzie jeszcze czas nad zastanawianie się, ale gdyby organizacja, której potrzebuje potrzebowała ratunku to raczej PG13 nie byłby moim pierwszym wyborem.

 

Melo - historia jako widzieliśmy już n-razy i pewnie jeszcze zobaczymy. Zawodnik, który nie zauważa, że się zestarzał i nie chce się pogodzić z rzeczywistością.

 

Donavan-ów Dwóch.

Dla jednego to początek drogi, dla drugiego powinien być koniec, przynajmniej w obecnym miejscu.

Przed jednym rysuje się bardzo obiecująca przyszłość, oraz pokazuje, że perełki zdarzają się z nr 13. A jego rozwój w ciągu tego sezonu był naprawdę niesamowity. Najlepszy rookie tego draftu.

A drugi to niestety nie potrafi prowadzić zespołu z gwiazdami. Snyder wciągnął Billego nosem i nawet go nie zakręciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę żałuje, że Thunder nie odrobili tej straty i nie doprowadzili do G7. Im więcej G7 tym lepiej, a przy kontuzji Rubio i spotkaniu w OKC mogłoby być bardzo ciekawie.

 

Ja żałuję tylko z tego względu, że Rockets by sweepnęli Thunder, a z Jazz się będą męczyć. GSW będzie miało autostradę do finału, jeśli Rockets wyjdą wyniszczeni ze slugfestu z Utah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy tankowanie OKC ? Donovan już w zeszłym sezonie powinien być zmieniony, zero pomysłu na grę, jeden schemat, zero ruchu bez piłki tylko oczekiwanie co zrobi RW. Do tej pory kibicowałem OKC ale dzisiejszy mecz udowodnił mi że wielu z Was którzy mówili że OK3 to będzie niewypał i że RW bardzo cegli i gra na pałę miało rację. 

 

Moja propozycja brzmi PG odchodzi a  LBJ do OKC i by była jazda :D ciekawe kto by ustąpił  :mushroom:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanę w obronie RW

 

W pierwszej połowie grał efektywnie w miarę. Potem jak Donovan odpalił swoje show i trafił 10 pkt z rzędu i Jazz odjechało na te 10 pkt to jako jedyny z Thunder podjął rękawicę..

Ale był w tym sam bo PG unikał rzutów a Melo był fatalny. Był tylko on i Adams

 

Westbrook za to oszalał w 4 kwarcie bo tam zaczął grać niczym jednoosobowe Houston i postanowił zasypać Jazz deszczem trójek a głównie cegieł... Ale znowu nie za bardzo było widać by ktoś chciał mu pomóc. Zabrakło mu tych proporcji. ale też Gobert zabrał mu wjazdy a to przecież 40% jego pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może i miał RW kilka dobrych momentów (2 runy?) w tych PO ale popatrzmy na to realnie:

net rtg -8,4 on/off -16,7.., oddaje prawie 27FGA poniżej 40% skuteczności (TS poniżej 50%), USG ponad 38%

Dla mnie PG13 od poczatku tam nie pasował (Melo to juz chyba nigdzie nie pasuje ;)) i moim zdaniem nie ma tam przyszłości.

RW potrzebuje team całkowicie podporządkowany jemu bo on nie potrafi sprawiać, że jego koledzy grają lepiej. Generalnie od początku pisałem, że sam awans do PO będzie sukcesem a więcej niż 2 wygrane to cud.

Najciekawsze jest to, że za rok nawet jak PG13 odejdzie to będą mieli dokładnie takie same predykszyn - tylko rywale trudniejsi.

A PG13? Niech idzie do LAL, ma tam fajny młody core nastawiony defensywnie, weźmie maksa i w najgorszym wypadku będzie walczył o to samo co z OKC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, można bronić Westbrooka i mówić, że nie miał innego wyjścia [i, szczerze, trudno się z tym nie zgodzić], ale fakty są też takie że to jest 10 years vet, coroczny MVP candidadate i takie tam i nie powinien doporwadzać do takiej sytuacji że w serii gdzie przeciwnik jest prowadzony przez rookiego a pierwszy PG właśnie się połamal, dochodzi do takiej sytuacji jak doszło, że Wes był zmuszony do tego, do czego był. I dla mnie to jest najważniejsze, a nie to czy w ostatnim meczu w drugiej połowie miał eFG 63.7 czy 35.6, bo to z jakich pozycji oddaje się te rzuty i ile ich trzeba oddać to z reguły wypadkowa tego jak się cały sezon [+ parę wcześniejszych meczy w tej serii]  grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Jones podał, że Rubio nie zagra jutro a najpewniej tez i w meczu nr 2 jak i 3... No to by było tyle w temacie

 

Fajnie będzie zobaczyć szaleństwo Mitchella i obrony Goberta ale bez Rubio to ja to naprawdę widze słabo

Kurła...może to też tylko zasłona dymna? Rzeczywiście naciągnięcie aż tak daje popalić że go tydzień nie będzie? Wyślijcie go na jakiś tajski masaż i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Donovan mnie strasznie zawiódł może też dlatego Durant odszedł? Ile tego chokeu było po stronie Donovana przy 3 do 1 dla okc? Nie można zapominać że tamta serie wygrali defensywa za co w każdej drużynie w nba odpowiada asystent a kluczowe mecze ostatnie 4 minuty w ofensywie nie mogli zamknąć meczu i cały meltdown spadl na barki Duranta i Brooka

 

Ogólnie to możemy sobie sprowadzac wszystko do Westbrook to Westbrook tamto Ale wszystko sprowadza się do tego co już przerabialismy czasami z Lebronem, lorak jako główny adwokat, chcielibyśmy żeby druzyny były prowadzone przez liderów Ale ilu tak na prawdę w historii nba było tak elitarnie dobrych żeby wyrownywac poziom słabszego zespołu w starciu z lepszym swoim leadershipem i umiejętnościami? To nadal jest sport drużynowy, tak nieudolnie prowadzonej zgraji to dawno na boisku nie widziałem, 2 elitarnych graczy pan Playoff P. Skrót od Playoff Pięć Punktów, Westbrook, nadal dobry Melo i jeden z lepszych centrów w Nba

 

Ale tu odbije na chwilę, Adams nie miał nic Ale to k**** nic na Goberta, na prawdę aż dziwnie się to oglądało jak taki gigant jak Adams jest wciagany nosem w sumie przez obu Favorsa i Goberta, i gdy mówię nic mam na myśli że jak dostawał piłkę na post albo nawet po picku to sam nie wiedział co robic, nic nie szło ani haki ani layupy nic zero, na poście nawet 2ma kozlami tyłem do kosza przesunąć goberta nie mógł

 

Jeszcze pośrednio o Adamsie co kuje w oczy to że tylko Westbrook grał z nim picki, czemu Melo albo George nie?

 

To jest indolencja Donovana Ale w pewnym momencie też jak pozbawionym jaj i serca do gry i bball iq trzeba być żeby nie krzyknąć w sytuacji gdy to zdarza się raz za razem clearout i Adams dawaj do mnie na zaslone forsujemy switcha i gram 1na1 nazywam się George i nie będzie mnie kryl ma switchu Favors

 

No i teraz czy brak serca czy chęci do gry? George wyglądał jakby mu brakowało wszystkiego, niby były jakieś gadki o jego biodrze Ale w rs było podobnie i ogólnie George z rękami w kieszeni musi wyjść w każdym meczu z 20 punktow bo nie nazywa się KCP I ma placone 20 mln a nie 8(pozdro temat obok)

 

Kontynuujac co Westbrook miał tu zrobić jak nie ciągnąć tego wózka za uszy? Ja na prawdę nie wiem jak można było to spierdolic w 1 rundzie, jak nagle Patterson który na obecną koszykówkę jest graczem zajebisty z ławki to samo Grant, Abrines i bronić się starał i fajnie z dystansu siepie ogólnie ma dobre intagibilities, Felton też jest ok, ogólnie Donovan ja chce odpowiedzi, plus disrespect pokazany dla Melo jaki by nie był na tym etapie kariery jest niesamowity zwłaszcza że gość nie napalal się nie ceglil starał się na rotacjach wręcz fajnie bronil i nie dajesz mu szansy w 4 kwarcie?

 

Jeśli ktoś jest winny to wiele czynników można wskazać Ale nie Westbrooka bo to nadal jest sport zespolowy a jak masz piłkę i grasz i masz choć trochę ambicji a wokolo ciebie nie ma ani spacingu ani zasłon bez piłki ani nikt nie przejawia chęci żeby wziąć to na siebie to jeżeli jesteś sportowcem to bierzesz to na siebie i dajesz sobie szansę wygrać bo pasywnoscia to można tylko wygrac wyrzuty sumienia tydzień później typu a może mogłem zrobić coś więcej

 

Jeszcze o Georgeu facet nie wiem podstawy koszykowki ogólnie jak tylko myślę o nim to mnie c*** strzela, ja wiem że nikt nie jest Lebronem Ale taka podstawa z gry Lebrona idziesz w transition albo w semi tranisition to nie truchtasz sobie tylko ma być pedal to The metal tworzysz przewage przecież to jest najlepsza najefektywnieksza broń w koszykówce atakujesz obrońcę który dopiero co wraca do obrony wiec jest out of position wjezdzasz na kosz osobiste foul trouble kontrolujesz tempo meczu złapiesz rytm wrzucisz Inglesa w faule

 

Ehhhhh na prawdę nie chce mi się rozpisywać już bo by mozna było referat na tego co za show w tej serii George odjebal po obu stronach boiska

 

Stawiamy się w sytuacji Westbrooka, Adams zjadamy pod koszem, George Inglesa nie może minąć nawet jakby Ingles potknął się o swoje nogi, Melo jedyne co ma to fadeaway albo catch and shoot Ale to już wie każdy od niego pomoc nie szła także wystarczy to kryc twarz w twarz, Corey Brewer albo Abrines, Grant fajny husler biega do transition zbiera w ataku z dystansu też coś rzuci, i tutaj właśnie Felton i Patterson oni powinni coś wnieść Ale Donovan dla nich zaufania miał na ile 3 minuty?

 

Więc mamy tak

 

-pick nad roll z Adamsem z czego Adams zamykany nawet jak rolluje nie ma opcji mu zgrać więc w sumie z tego Pick nad rolla zostaje tylko:

-pull up z poldychy WB

-contested 3 Georgea

-contested 3 Melo

-fadeaway Melo

-spot upy Abrinesa Brewera

-jakies hustle points od Granta

 

To graj sobie Westbrook.

 

Nic nie skoeztstali z Feltona który rzuca potrafi trochę spenetrowac Patterson który w Raps potrafil z postu grac, potrafił minąć bo ma trójkę jako zagrozenie to i obrońca musi bliżej podejsc, można Pick nad pop zagrać, robi spacing

 

Jak popatrzeć na ta drużynę to oni właśnie mogą tylko grac w transition i semi transition tu nic innego nie ma prawa dac żadnego sukcesu, ale jak jeśli George nie chce biegać? Sam Westbrook miał to nakręcac i kto Brewer?

 

Nawet odpalcie sobie ten mecz z Gsw wygrany czy jeśli dobrze pamiętam 2 mecze, wyjazd i w domu, przecież to były mecze wygrane właśnie w taki sposób szybka ofensywa Melo rzucał trójki w transition, George to samo.

 

Taka drużyna ciężko żeby miała szansę w po i ciężko tu winic PG, bo tu podmienić go na Lillarda Paula Walla wynik końcowy będzie ten sam, a pewnie jeszcze gorszy bo watpie żeby tyle z siebie dali co Westbrook koniec końców

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważasz go za chokera?

 

Cos nie masz szczęścia do tez w tym sezonie. A to chęć oddania Goberta. A to narzekanie na Snydera. A to Mitchell to choker

 

Jeszcze ci zostało marudzenie na Snydera choć facet w trakcie meczów zawsze robił dobre korekty jak choćby dziś ze względu na kontuzje Rubio i to jak poradził sobie z tym że Adams switchował na Mitchella z czym w drugiej kwarcie nie mógł sobie poradzić

taa a najbardziej chybiona to wynik z okc :P niema jak homer który zarzuca ci malkontenctwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.