Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 1 głosy

Playoff 2018 -Pierwsza runda na Zachodzie- Thunder-Jazz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Playoff 2018 -Pierwsza runda na Zachodzie- Thunder-Jazz (50 użytkowników oddało głos)

Wynik serii

1. Jazz w 4 (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Jazz w 5 (3 głosów [6.00%])

Procent z głosów: 6.00%

3. Jazz w 6 (16 głosów [32.00%])

Procent z głosów: 32.00%

4. Jazz w 7 (10 głosów [20.00%])

Procent z głosów: 20.00%

5. Thunder w 4 (2 głosów [4.00%])

Procent z głosów: 4.00%

6. Thunder w 5 (4 głosów [8.00%])

Procent z głosów: 8.00%

7. Thunder w 6 (11 głosów [22.00%])

Procent z głosów: 22.00%

8. Thunder w 7 (4 głosów [8.00%])

Procent z głosów: 8.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#226 ely3

ely3

Hall of Fame

• Moderator
  • 6286 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 20:23

Stanę w obronie RW

W pierwszej połowie grał efektywnie w miarę. Potem jak Donovan odpalił swoje show i trafił 10 pkt z rzędu i Jazz odjechało na te 10 pkt to jako jedyny z Thunder podjął rękawicę..

Ale był w tym sam bo PG unikał rzutów a Melo był fatalny. Był tylko on i Adams

Westbrook za to oszalał w 4 kwarcie bo tam zaczął grać niczym jednoosobowe Houston i postanowił zasypać Jazz deszczem trójek a głównie cegieł... Ale znowu nie za bardzo było widać by ktoś chciał mu pomóc. Zabrakło mu tych proporcji. ale też Gobert zabrał mu wjazdy a to przecież 40% jego pkt

Najlepszy sklep koszykarski

#227 ely3

ely3

Hall of Fame

• Moderator
  • 6286 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:24

Tony Jones podał, że Rubio nie zagra jutro a najpewniej tez i w meczu nr 2 jak i 3... No to by było tyle w temacie

Fajnie będzie zobaczyć szaleństwo Mitchella i obrony Goberta ale bez Rubio to ja to naprawdę widze słabo

#228 dannygd

dannygd

Super-Star

• Użytkownik
  • 2617 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:48

Panowie może i miał RW kilka dobrych momentów (2 runy?) w tych PO ale popatrzmy na to realnie:
net rtg -8,4 on/off -16,7.., oddaje prawie 27FGA poniżej 40% skuteczności (TS poniżej 50%), USG ponad 38%
Dla mnie PG13 od poczatku tam nie pasował (Melo to juz chyba nigdzie nie pasuje ;)) i moim zdaniem nie ma tam przyszłości.
RW potrzebuje team całkowicie podporządkowany jemu bo on nie potrafi sprawiać, że jego koledzy grają lepiej. Generalnie od początku pisałem, że sam awans do PO będzie sukcesem a więcej niż 2 wygrane to cud.
Najciekawsze jest to, że za rok nawet jak PG13 odejdzie to będą mieli dokładnie takie same predykszyn - tylko rywale trudniejsi.
A PG13? Niech idzie do LAL, ma tam fajny młody core nastawiony defensywnie, weźmie maksa i w najgorszym wypadku będzie walczył o to samo co z OKC ;)

zdechłe ryby płyną z prądem ;)

#229 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3437 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 22:12

oczywiście, można bronić Westbrooka i mówić, że nie miał innego wyjścia [i, szczerze, trudno się z tym nie zgodzić], ale fakty są też takie że to jest 10 years vet, coroczny MVP candidadate i takie tam i nie powinien doporwadzać do takiej sytuacji że w serii gdzie przeciwnik jest prowadzony przez rookiego a pierwszy PG właśnie się połamal, dochodzi do takiej sytuacji jak doszło, że Wes był zmuszony do tego, do czego był. I dla mnie to jest najważniejsze, a nie to czy w ostatnim meczu w drugiej połowie miał eFG 63.7 czy 35.6, bo to z jakich pozycji oddaje się te rzuty i ile ich trzeba oddać to z reguły wypadkowa tego jak się cały sezon [+ parę wcześniejszych meczy w tej serii]  grało.

NASA  discovered all those habitable planets the other day, you guys know about that? Like, what they said, how many of them are there? 12 hundred habitable planets?  And then, last night somebody lost a basketball game? Come on, get over yourself

#230 Eld

Eld

Super-Star

• Użytkownik
  • 2414 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 22:47

Tony Jones podał, że Rubio nie zagra jutro a najpewniej tez i w meczu nr 2 jak i 3... No to by było tyle w temacie

Fajnie będzie zobaczyć szaleństwo Mitchella i obrony Goberta ale bez Rubio to ja to naprawdę widze słabo

Kurła...może to też tylko zasłona dymna? Rzeczywiście naciągnięcie aż tak daje popalić że go tydzień nie będzie? Wyślijcie go na jakiś tajski masaż i będzie cacy.

#231 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Użytkownik
  • 4843 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 29 kwiecień 2018 - 01:20

Ogólnie Donovan mnie strasznie zawiódł może też dlatego Durant odszedł? Ile tego chokeu było po stronie Donovana przy 3 do 1 dla okc? Nie można zapominać że tamta serie wygrali defensywa za co w każdej drużynie w nba odpowiada asystent a kluczowe mecze ostatnie 4 minuty w ofensywie nie mogli zamknąć meczu i cały meltdown spadl na barki Duranta i Brooka

Ogólnie to możemy sobie sprowadzac wszystko do Westbrook to Westbrook tamto Ale wszystko sprowadza się do tego co już przerabialismy czasami z Lebronem, lorak jako główny adwokat, chcielibyśmy żeby druzyny były prowadzone przez liderów Ale ilu tak na prawdę w historii nba było tak elitarnie dobrych żeby wyrownywac poziom słabszego zespołu w starciu z lepszym swoim leadershipem i umiejętnościami? To nadal jest sport drużynowy, tak nieudolnie prowadzonej zgraji to dawno na boisku nie widziałem, 2 elitarnych graczy pan Playoff P. Skrót od Playoff Pięć Punktów, Westbrook, nadal dobry Melo i jeden z lepszych centrów w Nba

Ale tu odbije na chwilę, Adams nie miał nic Ale to k**** nic na Goberta, na prawdę aż dziwnie się to oglądało jak taki gigant jak Adams jest wciagany nosem w sumie przez obu Favorsa i Goberta, i gdy mówię nic mam na myśli że jak dostawał piłkę na post albo nawet po picku to sam nie wiedział co robic, nic nie szło ani haki ani layupy nic zero, na poście nawet 2ma kozlami tyłem do kosza przesunąć goberta nie mógł

Jeszcze pośrednio o Adamsie co kuje w oczy to że tylko Westbrook grał z nim picki, czemu Melo albo George nie?

To jest indolencja Donovana Ale w pewnym momencie też jak pozbawionym jaj i serca do gry i bball iq trzeba być żeby nie krzyknąć w sytuacji gdy to zdarza się raz za razem clearout i Adams dawaj do mnie na zaslone forsujemy switcha i gram 1na1 nazywam się George i nie będzie mnie kryl ma switchu Favors

No i teraz czy brak serca czy chęci do gry? George wyglądał jakby mu brakowało wszystkiego, niby były jakieś gadki o jego biodrze Ale w rs było podobnie i ogólnie George z rękami w kieszeni musi wyjść w każdym meczu z 20 punktow bo nie nazywa się KCP I ma placone 20 mln a nie 8(pozdro temat obok)

Kontynuujac co Westbrook miał tu zrobić jak nie ciągnąć tego wózka za uszy? Ja na prawdę nie wiem jak można było to spierdolic w 1 rundzie, jak nagle Patterson który na obecną koszykówkę jest graczem zajebisty z ławki to samo Grant, Abrines i bronić się starał i fajnie z dystansu siepie ogólnie ma dobre intagibilities, Felton też jest ok, ogólnie Donovan ja chce odpowiedzi, plus disrespect pokazany dla Melo jaki by nie był na tym etapie kariery jest niesamowity zwłaszcza że gość nie napalal się nie ceglil starał się na rotacjach wręcz fajnie bronil i nie dajesz mu szansy w 4 kwarcie?

Jeśli ktoś jest winny to wiele czynników można wskazać Ale nie Westbrooka bo to nadal jest sport zespolowy a jak masz piłkę i grasz i masz choć trochę ambicji a wokolo ciebie nie ma ani spacingu ani zasłon bez piłki ani nikt nie przejawia chęci żeby wziąć to na siebie to jeżeli jesteś sportowcem to bierzesz to na siebie i dajesz sobie szansę wygrać bo pasywnoscia to można tylko wygrac wyrzuty sumienia tydzień później typu a może mogłem zrobić coś więcej

Jeszcze o Georgeu facet nie wiem podstawy koszykowki ogólnie jak tylko myślę o nim to mnie c*** strzela, ja wiem że nikt nie jest Lebronem Ale taka podstawa z gry Lebrona idziesz w transition albo w semi tranisition to nie truchtasz sobie tylko ma być pedal to The metal tworzysz przewage przecież to jest najlepsza najefektywnieksza broń w koszykówce atakujesz obrońcę który dopiero co wraca do obrony wiec jest out of position wjezdzasz na kosz osobiste foul trouble kontrolujesz tempo meczu złapiesz rytm wrzucisz Inglesa w faule

Ehhhhh na prawdę nie chce mi się rozpisywać już bo by mozna było referat na tego co za show w tej serii George odjebal po obu stronach boiska

Stawiamy się w sytuacji Westbrooka, Adams zjadamy pod koszem, George Inglesa nie może minąć nawet jakby Ingles potknął się o swoje nogi, Melo jedyne co ma to fadeaway albo catch and shoot Ale to już wie każdy od niego pomoc nie szła także wystarczy to kryc twarz w twarz, Corey Brewer albo Abrines, Grant fajny husler biega do transition zbiera w ataku z dystansu też coś rzuci, i tutaj właśnie Felton i Patterson oni powinni coś wnieść Ale Donovan dla nich zaufania miał na ile 3 minuty?

Więc mamy tak

-pick nad roll z Adamsem z czego Adams zamykany nawet jak rolluje nie ma opcji mu zgrać więc w sumie z tego Pick nad rolla zostaje tylko:
-pull up z poldychy WB
-contested 3 Georgea
-contested 3 Melo
-fadeaway Melo
-spot upy Abrinesa Brewera
-jakies hustle points od Granta

To graj sobie Westbrook.

Nic nie skoeztstali z Feltona który rzuca potrafi trochę spenetrowac Patterson który w Raps potrafil z postu grac, potrafił minąć bo ma trójkę jako zagrozenie to i obrońca musi bliżej podejsc, można Pick nad pop zagrać, robi spacing

Jak popatrzeć na ta drużynę to oni właśnie mogą tylko grac w transition i semi transition tu nic innego nie ma prawa dac żadnego sukcesu, ale jak jeśli George nie chce biegać? Sam Westbrook miał to nakręcac i kto Brewer?

Nawet odpalcie sobie ten mecz z Gsw wygrany czy jeśli dobrze pamiętam 2 mecze, wyjazd i w domu, przecież to były mecze wygrane właśnie w taki sposób szybka ofensywa Melo rzucał trójki w transition, George to samo.

Taka drużyna ciężko żeby miała szansę w po i ciężko tu winic PG, bo tu podmienić go na Lillarda Paula Walla wynik końcowy będzie ten sam, a pewnie jeszcze gorszy bo watpie żeby tyle z siebie dali co Westbrook koniec końców

Użytkownik Kubbas edytował ten post 29 kwiecień 2018 - 01:37

Dream Team '92 PL by Kubbas

Dołączona grafika

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

#232 elwariato

elwariato

Super-Star

• Użytkownik
  • 4895 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 03:15

Nadal uważasz go za chokera?

Cos nie masz szczęścia do tez w tym sezonie. A to chęć oddania Goberta. A to narzekanie na Snydera. A to Mitchell to choker

Jeszcze ci zostało marudzenie na Snydera choć facet w trakcie meczów zawsze robił dobre korekty jak choćby dziś ze względu na kontuzje Rubio i to jak poradził sobie z tym że Adams switchował na Mitchella z czym w drugiej kwarcie nie mógł sobie poradzić

taa a najbardziej chybiona to wynik z okc :P niema jak homer który zarzuca ci malkontenctwo :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych