Skocz do zawartości

Playoff 2018 - Pierwsza runda na Wschodzie Raptors - Wizards


ely3

  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii

    • Raptors w 4
      2
    • Raptors w 5
      12
    • Raptors w 6
      12
    • Raptors w 7
      4
    • Wizards w 4
      0
    • Wizards w 5
      0
    • Wizards w 6
      3
    • Wizards w 7
      3


Rekomendowane odpowiedzi

takich Wizz, to aż chce się oglądać!

 

udowodnali sami przed sobą, że grając razem są w stanie wygrać w każdych warunkach, nawet Wall gdy mu się dupsko pali przypomniał sobie o Marcinie i ten dzisiaj zagrał fenomenalny mecz

 

szykuje się big game 4, jeśli Wizz to wyrwą, to pojadą do Toronto bez żadnej presji, za to Raptors będą kompletnie obsrani, no przynajmniej na to liczę

 

dawać ich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin świetny występ. Zgolenie irokeza podziałało na niego jak zgolenie brody przez Miroticia, dodało ognia. Zdobywał punkty po świetnych podaniach od Wall'a ale z drugiej strony oddał mu dwa razy tyle asyst w zasłonach czy to przy rzutach, czy to przy czyszczeniu pomalowanego podczas wjazdów. Marcin wprowadził nowy gest, już nie walenie młotem ale jedzenie łyżką, uśmiałem się z tego.

Cały ten świetny mecz Wizz w ataku na nic by się nie zdał gdyby nie ich równie świetna obrona. W poprzednich meczach grali fatalnie w obronie, wczoraj się przyłożyli i efekt widoczny jak na dłoni.

Miło się na nich patrzyło, szkoda że nie potrafią tak grać częściej. Obstawiam, że w kolejnych meczach dadzą ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się, ale co to za sport jak się dzieją takie rzeczy

 

https://twitter.com/BuckeyesGirl33/status/988216736842485761

 

nawet nie wiem co by się działo gdyby wizz to przerżnęli 

 

świetna 4 kwarta Marcina, obrona na najwyższym poziomie, no i Wall jednak się nie obsrał choć wszystko na to wskazywało

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tych wyjazdowych meczy, ale sam boxscore mówi jasno, że przy okazji tych wyjazdów przestała istnieć ławka rezerwowych Raps, również OG i Ibaka nie dają tego co u siebie. W konsekwencji cały wózek musieli ciągnąć DeRozan z Lowrym, a gdy tak się dzieje, to z przeszłości wiemy jak to się kończy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tych wyjazdowych meczy, ale sam boxscore mówi jasno, że przy okazji tych wyjazdów przestała istnieć ławka rezerwowych Raps, również OG i Ibaka nie dają tego co u siebie. W konsekwencji cały wózek musieli ciągnąć DeRozan z Lowrym, a gdy tak się dzieje, to z przeszłości wiemy jak to się kończy.
To nie tak, na wyjazdach Rodzynowi włącza się hero mode i ruch piłki nie istnieje. Poza tym Wizz zaczęli bronić i było wiadomo że to nie będzie krótka seria. Teraz kluczowy mecz - moim zdaniem kto go wygra to zakończy serie w 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałem, ta cała szeroka ławka, zespołowość i gra rolesow zniknie przy pierwszych spotkaniach na wyjeździe w PO. To są już play offs i nie wygra się ich ławka, wszystko wraca do normalności i jest derodzyn z 10/29 fga , lowry, a potem długo długo nic. Ławka nie istniała na wyjeździe. Zobaczymy co dalej, ale wg mnie wizz stają się lekkim faworytem bo maja lepszych liderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzecie 2-2 na Wschodzie. W kolejności rozgrywania meczów z niedzieli nawet drugie. Znów linijka o arbitrach, bo wyrzucenie Beala było strasznym smrodem. Kompletnie tego nie rozumiem, bo przecież czasem można niektóre gwizdki „argumentować” dobrem TV, lecz tu zabito świetny mecz BB. Ogólnie arbitrzy maja szczęście, ze Bucks i Wiz wygrali to nie zostali głównymi bohaterami meczów.

 

Wschód jest trochę jak Polska Ekstraklasa. Uboższy w talent, lecz wyrównany, trochę brudny i ostatecznie przez to stosunkowo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Raptors mieli przekonać do siebie, że faktycznie zrobili progres w porównaniu do poprzedniego sezonu, to poza g2 zdecydowanie im się to nie udało.

 

Końcówka wczorajszego meczu to już typowe Raptors basketball z poprzednich sezonów czyli napierdalanie iso plays kończące się 10/30 DeRozana.

 

Do tego wygląda na to, że ta słabsza końcówka RS to nie przypadek (mieli w ostatnim miesiącu bottom10 defensyw w lidze), bo Wizards robią im jakieś 115 ORTG pomimo tego, że Otto Porter przez kontuzje (chyba był d2d przed g1 i g2) nie jest sobą. Właściwie jak Wizards grają swoje (Wall nie robi 5/17 z gry i nie uprawiają chaosu jak wczoraj w 1. połowie) to Raptors kompletnie nie potrafią ich zatrzymać, gdyby nie słabszy Porter to byłoby typowe 50/50.


Dzięki za spoiler jedynego meczu z wczoraj, którego nie widziałem... Serio trzeba spoilerować Cavs z temacie o Wizards? :/

Nie, żeby coś, ale jak nie chcesz spoilerów i wchodzisz na forum, to sam jesteś sobie winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, żeby coś, ale jak nie chcesz spoilerów i wchodzisz na forum, to sam jesteś sobie winny.

 

Wszedłem do tematu o Wizards, a nie o Cavs, a dostałem spoilerem o Cavs. Równie dobrze nie powinienem wchodzić w temat o polityce, bo ktoś mógł napisać np. że "PiS nas rucha jak Lebron wyruchał Pacers w czwartym, wygranym meczu"? No dajmy spokój :P

 

@Lucas 

Spoko, nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzisz do tematu Wizards to ryzykujesz, że ktoś napisze ''ale zajebista seria i playoffy na Wschodzie, trzy serie tied'' tudzież ''DeRozan podobnie jak Oladipo niezły choke wczoraj'' tudzież ''trójki Beala uratowały mecz Wizards tak jak trójki Korvera uratowały Cavs''. :]

 

Więc, no, generalnie nie polecam czytać forum przed oglądnięciem meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.