Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Warriors (2) - Spurs (7)


BMF

  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile Warriors przegrają meczów?

    • 0
      11
    • 1
      9
    • 2
      3
    • 3
      1
    • 4, he
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Trafnie ujęte słowo "pożyczka" w cudzysłowie.,W rzeczywistości to nie jest pożyczka, tylko haracz/wymuszenie.Przy pożyczkach pożyczkodawca dobrowolnie podejmuje decyzje o pożyczeniu pieniędzy osobom lub instytucjom.,W przypadku Personal Seat Licenses Warriors wymuszają na fanach drużyny pożyczkę od 15 do 30 tys$ na 30 lat.,Albo płacisz za licencje i masz możliwość kupienia season tickets ,albo wynocha.    

I gdzie tu brak dobrowolności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do wątku konferencji prasowych, głupich pytań i jeszcze głupszych odpowiedzi. Albo odwrotnie.

 

Nowa jakość ---> https://twitter.com/DefPenHoops/status/989023003282460672

 

Próbowałem w myślach wygenerować sobie jakieś pytanie, które można by zadać Aldridge'owi w tej sytuacji, ale... nie udało mi się. Chyba, że coś pozasportowego, np. gdzie jedzie na wędkować albo jakiej firmy spławików używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w myślach wygenerować sobie jakieś pytanie, które można by zadać Aldridge'owi w tej sytuacji, ale... nie udało mi się. Chyba, że coś pozasportowego, np. gdzie jedzie na wędkować albo jakiej firmy spławików używa.

 

Na przykład takie pytanie:

Czy myślisz, że gdyby Kawhi zamiast być nadąsaną pipą kontuzjowanym, wystąpił w tej serii, to nadal by ona trwała ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład takie pytanie:

Czy myślisz, że gdyby Kawhi zamiast być nadąsaną pipą kontuzjowanym, wystąpił w tej serii, to nadal by ona trwała ? 

 

Cienkie to pytanie, bo wiadomo, że LMA by powiedział coś w stylu "Kawhi to świetny zawodnik i na pewno z nim w składzie postawilibyśmy rywalowi twardsze warunki". Po co zadawać pytania, na które wie się, że odpowiedź będzie kurtuazyjna i nieciekawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienkie to pytanie, bo wiadomo, że LMA by powiedział coś w stylu "Kawhi to świetny zawodnik i na pewno z nim w składzie postawilibyśmy rywalowi twardsze warunki". Po co zadawać pytania, na które wie się, że odpowiedź będzie kurtuazyjna i nieciekawa?

Bo potem można zadać pytanie czy wierzy w to, że Kawhi jest naprawdę kontuzjowany itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.