Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki bezprzewodowe do gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alice

alice
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 07:55

Cześć.

Czy ktoś z was miał do czynienia z bezprzewodowymi słuchawkami, które dałyby radę się utrzymać podczas gry? Chociażby przy głupim dwutakcie moje sennhaisery wypadają i się zupełnie nie trzymają :/

Głównie chodzi mi o przeznaczenie treningowe - nie mecze.

Cena tak do 300 zł.

Pozdrawiam! 

Choroby weneryczne - http://wenerolog24.pl/

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Qooniu

Qooniu

Starter

• Użytkownik
  • 719 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 18:55

Jeśli chodzi o nauszne i masz okazję sprawdzić to polecam Jabra Move - używam ich do różnego rodzaju aktywności i sprawdzają się super, przy lekkich treningach trzymają się ok, przy bardziej ruchliwym wysiłku nie wiem czy cokolwiek z  nausznych się na głowie utrzyma.

#3 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 3438 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 16 kwiecień 2018 - 19:25

Cześć.

Czy ktoś z was miał do czynienia z bezprzewodowymi słuchawkami, które dałyby radę się utrzymać podczas gry? Chociażby przy głupim dwutakcie moje sennhaisery wypadają i się zupełnie nie trzymają :/

Głównie chodzi mi o przeznaczenie treningowe - nie mecze.

Cena tak do 300 zł.

Pozdrawiam! 

JBL T450 dość ciasno przylegają. Przejdź się do najbliższego media/saturna i przymierz sobie 

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

beGM - ARKUSZ DLA OBSERWUJĄCYCH, Z AKTUALNYMI ROSTERAMI I PICKAMI - 19.07.2018 r. - po 1szej turze FA

#4 n_i_m_h

n_i_m_h

Rookie

• Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:15

Ja mam takie coś i mi wystarcza. Jakość nie porywa, ale coś za coś :) melomanem mogę być w domu...

http://allegro.pl/ro...7273395982.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych