Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

dojde tak daleko jak zaciagnie mnie Love i na razie pewnie prowadzi mnie do wysokiego picku.

Tez uwazam, ze powinien przesiedziec caly sezon, extension jest to po co sie przemeczac ;-) 

 

Pytanie ile minut ten Cousins będzie dostawał? Bo jakoś nie sądzę aby od razu pogrywał po +30 minut. Więc trochę tego czasu powinno minąć, aż wejdzie na wysoką produkcję. Natomiast jeśli chodzi o 76ers, to rozkręca się Collins, a i za miesiąc może wrócić również Love z produkcją +50fp. Aby Pistons stracili 1 pick, to musiałby wracać również Porzingis, a to wydaje się mało prawdopodobne w tym sezonie. Ewentualnie Love musiałby być out for season, wtedy widziałbym jakieś szanse u 76ers.

Raczej nie sądzę aby znalazł się ktoś to rozpierdoli sobie całkiem skład, aby zyskać Barretta (Zion pewnie zaklepany przez Pistons).

Raczej zakladam, ze bedzie ostra walka o #1, a podajac konkretne dane wiadomo kogo trzeba pchnac... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i znajdzie się kilku fajnych zawodników, ale wiele zależy kto z jakim numerem zostanie wybrany w nba, gdzie trafi i jak zaprezentuje się w SL. Jedno jest pewne, raczej nie można oczekiwać od przyszłorocznych pierwszoroczniaków takiej samej produkcji jak robią tegoroczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam Gallinariego i Lou Williamsa za coś połamanego i fajnego, albo młodszego, jeszcze nie fajnego, ale z potencjałem.

Spellman i Okogie technicznie podchodza pod punkt drugi... ;-)

 

A propos, wyslalem dzis 4 propsy i wszystkie zostaly zdecydowanie odrzucone...

Oj coraz ciezszy jest los low-ballera... znaczy contendera, zeby to nawet nie prowadzilo do jakis negocjacji.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię z Tobą gadać, ale nie masz czym uzupełniać wymian ;)

Co jest mimo wszystko troche ironiczne gdy druzynowo robie 45 fppg ;-)

Ciezko zebym mial jeszcze grupe swietnych prospektow na handel... wprowadzmy GLeague to bedzie bardziej wykonalne.

 

Ale w sumie najwazniejsze, ze antek nie sprzedal Paula, wiec dalej skutecznie sie broncie przed nim ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Love niedługo wróci, to z 3x50+ i Gay to wręcz uważam, że wzrastają moje szanse na pick nr 2. U mnie nikomu niespieszno do pułapu 50+, więc to może być atut.

 

Suns to 5 gości na poziomie 40+ i Bagley, który może się obić o 35, ale ma sporo meczów nierozegranych. Pozostali się nie liczą.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

 

chciałem się z Wami serdecznie pożegnać, od dłuższego czasu nie mam zapału do prowadzenia Pacers, beGM i Nuggets pochłania mnie aż nadto, drużynę oddaje Qcinowi, ma chłop zapał i doświadczenie, na pewno będzie w c*** bardziej aktywny niż ja

 

dzięki za super czas wszystkim z osobna, ta liga jest na pewno wyjątkowa w skali krajowej

 

kłaniam się

 

LBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Lu był chętny do powrotu i chyba pierwszy na liście przy ewentualnych zmianach kadrowych.

nie mam nic do Lu ale odchodzę tylko na swoich warunkach albo będę zamulał dalej

 

źle to może zabrzmiało - nie chcę dawać ultimatum, zastępstwo jest zacne i ręcze za nie głową, gość gra w roto, simbasket i beGm, tam możecie szukać referencji

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.