Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze ekscytacja jest, czyli do poniedziałku się wyrobimy z moim pickiem?? Bo we wtorek mam wycinane migdały i trzy dni poleże w szpitalu

Ja raczej nie będę przedłużał, czyli najdalej w poniedziałek będzie już mógł wybierać 5ty pick.

Jak istnieje ryzyko to może wyślij do toomko swoją listę kogo ma za Ciebie wybrać.

Ale myślę, że raczej szybko pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie będę przedłużał, czyli najdalej w poniedziałek będzie już mógł wybierać 5ty pick.

Jak istnieje ryzyko to może wyślij do toomko swoją listę kogo ma za Ciebie wybrać.

Ale myślę, że raczej szybko pójdzie.

spoko jak co w pobiedziqlek mu wyślę jak będę widział ze trza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zauwazylem ze w drafcie fbx#2 userzy nie wyrzucaja zawodnikow po wyborze. Mam nadzieję, że u nas nie będzie takich praktyk i jak wskazuję regulamin nie bedzie sytucji, ze w rosterach bedzie wiecej niz 13 graczy ...

 

Każdy z wybierających w drafcie który nie ma wolnego slota (gracza wirtualnego) przy okazji wyboru rookiego musi zrzucić zawodnika.

Sprawa jest oczywista i będę jej pilnował:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w regulaminie wszystkich gbx lig jest zapis o max 13 graczach w rosterze ( punkt 1.7). To o czym Ty piszesz matek, to oczywiscie sprawa uwolnionego salary cap na czas letni do 48 godzin do zakonczenia draftu z czym nie dywaguje.

 

attachicon.gifIMG_20180901_004950.png

Z drugiej strony jak to ma się do (nie wiem, czy zapisanego w regulaminie) pozwolenia na przekraczanie salary w offseason? 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak to ma się do (nie wiem, czy zapisanego w regulaminie) pozwolenia na przekraczanie salary w offseason?

 

Ma to sie tak, ze do konca draftu (+ 48 godzin po ostatnim wyborze) salary cap calego zespolu ( czyli max 13 graczy ) moze byc wyzsze od zakladanego 460. Jednak liczba graczy nie moze przekraczac 13 graczy ( moze byc mniejsza).

 

Inna sprawa, ze pomocny w grze jest regulamin, ktory zostal wypieszczony przez wilqa kilka lat temu.

 

http://www.e-nba.pl/topic/1363-fbx-aktualny-regulamin-fbx/

Edytowane przez antek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, zaspany nie powiązałem ze sobą tych dwóch punktów. 

 

Tak czy inaczej, wymuszanie wycinania graczy na bieżąco to słaby pomysł.

 

Ale dlaczego? Roster ma liczyc 13 graczy i tyle. Draft jest we wrzesniu, poprzedni sezon konczy sie na wiosnę, na prawde jest kilka miesiecy by tak przemeblowac sklad by miec miejsce na swoje draftowe wybory ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.