Skocz do zawartości

beGM - [Playoffs 2018 East 1st Round] (3.) Cleveland Cavaliers - (6.) Milwaukee Bucks


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, z Dirkiem na parkiecie Mavs mieli najgorszą obronę ligi (bez niego 20. na wowy; na bkref z Dirkiem mieli 29. obronę i bez niego 12. ;]), a on ma słabe statsy rim protection jak na C. Skąd te dane?

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis kryty przez Lebrona utrzyma poziom z RS vs Cavs

W ostatnim meczu w ktorym lebron siedzial w miare regularnie na giannisie, Twoj g2g zdobył 9 punktów w 42 minuty. To bylo w 2017 roku.

 

W tym sezonie giannis swoje punkty zdobywal glownie na tercecie crowder-green-smith przeciwko cavs. Obroncami na giannisa w porownaniu z lebronem sa trzeba przyznac zadnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, w sezonie regularnym lebron nie kryl giannisa a i tak bucks przegrali 3 mecze i wygrali tylko u siebie gdy cavs byli 3 w 4 i to 3 punktami. A ja mam duzo mocniejszy team.

 

Co to za zalozenia ze giannis utrzyna poziom w ataku jak go nagle zacznie kryc lebron?:) bo tak?:)

 

 

Założenie jest takie, ponieważ Lebron w pierwszej rundzie słabo bronił, więc nie ograniczy w żaden sposób Giannisa. Dodatkowo za plecami ma Love lub Nowitzkiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, z Dirkiem na parkiecie Mavs mieli najgorszą obronę ligi (bez niego 20. na wowy; na bkref z Dirkiem mieli 29. obronę i bez niego 12. ;]), a on ma słabe statsy rim protection jak na C. Skąd te dane?

60 procent to jest przecietny poziom na tej pozycji.

 

Dirk byl bezuzyteczny w obronie dalej od kosza i rywale to wykorzystywali stad wzglednie niewiele punktow z oaint vs dallas ale wysokue skutecznosci z midrange i dystansu.

 

Dlatego wlasnie dirk gra u mnie głownie gdy jest baynes a nie lopez bo przy lopezie jest bezuzyteczny.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wlasnie dirk gra u mnie gdy jest baynes a nie lopez bo przy lopezie jest bezuzyteczny.

Zaraz, zaraz, co?

 

Zgadnij kto to napisał:

"Po kilku minutach z tego lineupu wymieniam Love'a na Dirka głównie dlatego, że Dirk średnio nadaje się do naparzania z Baynesem. "

 

Przy Lopezie jest bezużyteczny, do naparzania z Baynesem też średnio więc chyba generalnie ten Dirk w tej serii jest mało pożyteczny :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie, ponieważ Lebron w pierwszej rundzie słabo bronił, więc nie ograniczy w żaden sposób Giannisa. Dodatkowo za plecami ma Love lub Nowitzkiego. :)

Przeciez w regularze tez mial love wiec to zaden argument.

 

A dlaczego uwazasz ze slabo bronil?

Zaraz, zaraz, co?

 

Zgadnij kto to napisał:

"Po kilku minutach z tego lineupu wymieniam Love'a na Dirka głównie dlatego, że Dirk średnio nadaje się do naparzania z Baynesem. "

 

Przy Lopezie jest bezużyteczny, do naparzania z Baynesem też średnio więc chyba generalnie ten Dirk w tej serii jest mało pożyteczny :)

Tak, w obronie z pewnoscia ale nie dlatego go trzymam na parkiecie przeciez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest średnia ligowa dla centrów? Srodkowa wartosc to okolo 59 procent

 

Ale chodziło mi o dane skuteczności przeciwników Dallas z pomalowanego gdy Dirk był na parkiecie.

Nie wiem ale na 114 sklasyfikowanych dirk jest 69.

 

Tak jak pisal SlakB dirk po wyciagnieciu spod kosza nie nadazal z powrotem i stad moze te skutecznosci. Dirk kontestowal tylko nieco ponad 6 rzutow per 36.

 

Ale nie wiem czemu dyskutujemy tyle o zawodniku ktory gra 14 minut na mecz, przeciez nieprzypadkowo gra tak malo minut.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czemu dyskutujemy tyle o zawodniku ktory gra 14 minut na mecz, przeciez nieprzypadkowo gra tak malo minut.

 

Nie wiem, ja tylko pytam o źródło statystyki, którą podałeś. Inna sprawa, że masz trzech słabych rim protectorów na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieng, ale pewnie nim nie grasz. Do tego przeciętni obrońcy na obwodzie + LeBron w zupełnie innej roli w defensywie niż w ostatnich kilku latach. Chociaż na Wschodzie pewnie i tak to przejdzie.

 

Daj tą statystykę. :)

Nie gram diengiem. Mam okafora na wszelki wypadek, on bardzo dobrze broni obreczy ale w ataku nic nie daje.

 

To jest na razie opus 1 rundy wiec nie wyrokuj jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.