Skocz do zawartości

beGM - Bilans finansowy ekip.


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • Tomek9248 odpiął/ęła ten temat
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.04.2019 o 13:53, january napisał:

Trochę powalczyłem w arkuszu i jest tam zakładka bilans finansowy, gdzie możecie sobie sprawdzić jak wyglądają finanse (oczywiście w PO dochody będą rosły).

Jeszcze nie wrzuciłem tam przepływów gotówki, bo wkurzacie mnie wpisywaniem niepoprawnym wymian, może postaram się to updatować kiedyś, ale na zwłokę to sami zapracowaliście lenistwem swoim.

Dokładniej buyoutów w kwestii SAC i TOR liczyć mi się nie chce - schodzą poniżej progu SC, a zarabiać nie mogą więc 0 - taka uwaga jak coś.

Wrzuciłem wszystko (poza cash transactions), w Waszym interesie jest dopominanie się o uwzględnianie buyoutów 😉

Lance Thomas trafił do Houston, uwzględnij to w finansach proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Robilem z arkusza jak poszły jakieś zmiany to poproszę dokładny opis co i jak (wszystkie teamy gdzie się coś zmienia nie tylko "swój").

Powoli ogarniam arkusz jak będzie wszystko gotowe to powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Spoczko 😉 Ogólnie tamta zakładka z bilansem finansowym uważam dużo pomoże, dość jasno jest to tam ogarnięte.

Tylko jak poszły już teraz jaieś zmiany to trza to uwzględnić

Jakieś zmiany już są w porównaniu z tym co jest w tej zakładce. Wpiszę te zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
8 minut temu, january napisał:

Dzięki Panowie za szybie sformalizowanie oczywistości, LBS musi się pewnie zastanowić jak wpadnie.

Ja się będę tymi finansami zajmował. Już jest w nowym arkuszu ozzyego odpowiednia zakładka, a nawet 2 :)  Mam nadzieję, że bardziej nawet zrozumiała niż ostatnio:)

Cash transactions też będę (z jakimś opóźnieniem) tam wklepywał. Niemniej @Eld umówmy się, że jak jakiś deal nie przejdzie to go edytuj w temacie beGM wymiany przekreśleniem na czerwono wyraźnym czy coś. A jak ktoś wklepuje wymiany z cash to ma się tam pojawić słowo cash obok kwoty :) 

Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@january jak już 10 drużyn skończyło sezon mógł byś się wziąć za ich finanse. Są drużyny którym szczególnie może zależeć na takiej wiedzy, ile zarobiły itp. jak np. Wizards czy Portland.

Spurs, Clippers, Memphis, Jazz, Boston, Nets, Bulls i Pistons też chętnie poznały by swoją sytuację. Przynajmniej rozbijesz sobie pracę na dwa etapy, a i zobaczymy jak zadziałały covidowe zmiany jakie wprowadzaliśmy przed startem RS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

To co się dało zrobić to już w nocy zrobiłem, jest w arkuszu :) 

Super. 

Nie wiem czy robiłeś już cash transactions, ale u siebie masz in minus max cash, ale u mnie nie ma tych +5,417 które dostałem od Ciebie.

Dodatkowo jesteś wstanie zrobić jakoś bardziej czytelne? Nie narzekam oczywiście ale może jakoś by się dało lata oddzielić jakimiś grubszymi kreskami i choć by użyć trochę innego koloru niż ciemno niebieski dla cash out/in, albo zostaw ciemne kolory ale używaj przy tym białej czcionki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Wszystko jest, btw ja akurat nie mam minus max cash, bo jeszcze 200k mogę wydać :P.

Jest dobrze, niebieski ciemny przy cash in/out jest tylko dla tych co już przyjęli/oddali tyle ile można najwięcej.

To Twoja brocha tak czy siak. Nie wpiepszam się, a jak czegoś nie będę rozumiał to zapytam jak z tym ciemnoniebieskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo @january - pytanko mam do bilansu finansowego

Co oznacza HC 22' tak/nie - rozumiem że tu chodzi o HardCap na kolejny sezon? Jeśli przy Jazz jest informacja na "nie" to jak mam interpretować projected hardcap 22' ? :D 

I pytanie z innej beczki - co oznacza ciemnofioletowy - brak zarabiania dla tank ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.